• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@matysikovad napsali Ti aspoň ten Utrogestan? :unamused: Ležení je opravdu na nic, to už se dneska celkem ví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 díky,uvidíme:slight_smile:
7. říj 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana nn, utroš mi tentokrát nedali. zítra jdu na kontrolu, mám zatlačit? i v tomto týdnu se to ještě může?
7. říj 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no právě...Koucký radí vysadit ho snad až někdy ve 34.tt nebo tak nějak, prostě v době, kdy už by se zas tak moc nestalo, kdyby se to pak celý uvolnilo a tradá. Tak se na to zeptej, za to nic nedáš...já ho prvně brala 17.tt-26.tt, v tom 26.tt měřil cčípek 44mm, tak mi ho dr. vysadil, že to fakt nemá cenu, ale byla bych ho brala dál.
7. říj 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no já ho právě měla taky tehdy skoro 5 cm, tak zítra zakňourám na dr., doma mám ještě myslím 7 tobolek, mužu nasadit už dnes. stačí jednu večer?
7. říj 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana @matysikovad Holky...vy berete utrouš i teď? On je fakt na všechno :grinning:. Já myslela, že jeho funkce s 1.trimestrem končí :slight_smile:.
7. říj 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital no to já původně taky, ale minule mi v nemocnici napsali 2-0-2, ted bohužel ne..taky se žádné zázraky nedějí :unamused: utroš je všelék :wink:
7. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana ahoj, taky ležím doma kvůli zkrácenému čípku. Doktor mi utrogestan dát nechtěl, i když jsem mu o něj říkala. Kolik se ho bere v tomto případě?
7. říj 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Mám pocit, že utrogestan je trošku něco jako "placebo" efekt.

Holky těhule...jak je to s NT screningem? Kdy se na něj chodí (12-13tt)? A když ho nedělá moje dr. dá mi doporučení na nějakého jiného odborníka, nebo si to musím vykomunikovat sama?
7. říj 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janikana ve tvém týdnu jsem měla 2 ráno, 2 večer zavádět
7. říj 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital já dostala na NT žídanku u mojí dr. do zařízení, kztré jsem si vybrala, s přesným tt dle utz a musela jsem si zavolat a objednat se
7. říj 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad A v jakém týdnu ti žádanku dala? Mám nervy, abychom to stihli! NT sreeninig se dělá ve 12-13tt, že ano?Moc děkuji :slight_smile:.
7. říj 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital no nějak v 10tt, sestřička v prediku mi říká - jé to je na rychlo, můžete už za 14dní na 7 ráno? :slight_smile: ja to máš ty?
7. říj 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Já nevím...já mám v tom úplně guláš už. Mě moje dr. řekla při min. kontrole, jestli náhodou nemám zájem o nadstandartní genetické testy + odběr krve. Že mě to bude stát 300 Kč. Jenže v té době jsem neměla tucha, že nějaký sreening existuje....Teď si říkám, jestli to není náhodou ono?! Co myslíš?
7. říj 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital tak to nevím, já tam měla na žádance napsané jen, že je to Genetické vyšetření v 1. trimestru
7. říj 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terite Ahoj vdaná paní, moc gratuluji ke svatbě a přeji vám na společné cestě pevné zdravíčko a hlavně ať se Vám splní co si přejete :hearts: těším se na fotečku, jsem moc ráda, že vše klaplo a co taťka dobrý? doufám, že jste měli tak krásné počasí jako my tady v sobotu. byl to moc pěkný den, sluníčko, zabarvené stromy takže fotky budou super!
7. říj 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital v tom 11-13tydnu je to NT screening a je to hlavně na vývojové vady typu DW a Edvarsuv syndrom.takže se dělá šijové projasnění a nosní kustku.doktor ti dá žadanku a ty se tam objednáš u prvního syna to byl nadstandard a platili jsme 1700 tedka jsme nic neplatili

Holky dotaz dělali vám triple testy ?? Dělají se v 15 týdnu
7. říj 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofina1 Ja s prvním na triplech nebyla a nepujdu ani s druhym, budu doufat, ze NT vyjde negativni. Pokud by byl pozitivni, musea bych zvážit spis amnio nez triply.
7. říj 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital "Mám pocit, že utrogestan je trošku něco jako "placebo" efekt." Souhlasím jen napůl - ano, většinou, ale pouze v I. trimestru, kdy ho doktoři předepisujou jak na běžícím pásu a obvykle úplně zbytečně. Naopak ale ve II. a zač. III. trimestru potvrzujou v posledních letech četné zahraniční studie, že je to jediná skutečná prevence předčasného porodu z důvodu nekompetence děložního hrdla.
@matysikovad já myslím že jsem vždycky četla, že stačí O-O-1, max. O-O-2. Já brala O-O-1.
7. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital S tim NT je to tak, ze se v idealnim pripade chodi na krev v nejakem 10-11tt a pak v nejake 13tt na utz (s Tondikem jsem byla 13+6tt), moje dr na to ma akreditaci, takze jdu 15.rijna na tu krev (to budu 10+6tt) a zaroven se domluvime na ten utz, ten doufam, ze bude nejpozději do dvou tydnu po krvi: Uz se ma nej vylozene tesim, i když to dr nejspis bude muset hodne lovit, aby tam přes ty moje speky něco videl, s Tondikem me mordila dr v Podoli skoro hodinu, ale nakonec všechno domerila jak mela, za coz jsem ji byla neskonale vdecna, protože jsem na tu amnio nakonec nemusela.
7. říj 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za gratulace. Hcg z dnešního odběru - 80 jednotek. Za týden ještě kontrolní odběr i UZ. Myslím, že to zvladnem bez revize. Počásko bylo v sobotu fakt pěkne i když dost zima. Nějaké fotky od rodiny mám, něco sem hodím. Zítra jsem ale na Slovensku, takže nestíhám. Teď píšu jen přes mobil. Jo a na hematolce jsem se domluvila, že priste budeme redit. Mudra si sice myslí, že to tím leidenem být nemůže, ale vyjde mi vstříc.
7. říj 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofina1 jj, já tripply měla
7. říj 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no měli i s odhadem váhy ale kdy přesně myslím že od 30-32tt se to dělá já jdu zatím na normální KO a asi až příště půjdu na velký
7. říj 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já měla utroš do 26tt může se až do toho 34tt sama dr. mi to říkala
@cital porad se s dr. chodí se od 12-14tt mám pocit
@ofina1 mě dělali v 16tt
7. říj 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no mně docela vadí, že mě kontrolují jen čípek, navíc mám problémy, přesto si mě volají co 4 týdny, příjde mi to dost dlouho.jak často chodíš do poradny ty??
7. říj 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital takže jsem se dívala do průkajdy a na nt screeningu jsem byla ve 13+4 a ten den jsem měla jak krev, tak utz a platili jsme 1300,-

@ofina1 na tripplech jsem byla 18 něco tt, měla jsem na to 14 dní, prediko mi dalo jen rozptyl data, kdy jít
7. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad ted chodím co 3 týdny nevím ale kdy začnu chodit co 2 týdny
to je dost blbý že si tě volají tak pozdě :unamused:
7. říj 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital já měla NT takto: krev byla v 10+6tt a UTZ 13+0tt
7. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad @antana123 aha tak yo nevím asi zavolam zitra k doktorovi ale asi to bere tak že pokud vyjde dobře ten první tak už nedává ty triply a na nt jste taky byly?
@cabalkova no my měli u Jiříka právě špatné ty triply a kvůli tomu jsem šla vlastě na plodivku,tan nevím
7. říj 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek