• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
autor
ahoj jdu vas dočíst ale jsem tu
11. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petro gratulka k zápočtu a co dělaš za tu školu???
Herbi ja měla poprvé a podruhé pocit že mam ve vnitř pořezanou pipinu jak to palilo a bylo to ostrý no nic moc teda vam řeknu
11. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Lehe :slight_smile:
Herbie ty pokojíčky jsou božííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
Herbie s tím těhotenstvím po MS je to tak,že si mohla mít tehdy ovu po MS,já taky někdy mívám ovu už 9DC a to když sexíkujete po MS 6 a 7 DC,tak se zadaříí,takže mimo plodné dny to bohužel není možné :frowning2: a někdy se dokonce i stává,že mužeš mít ovulaci i během MS,ale to se stává zřídka,ale stává,
11. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................45DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)...............................................................................................33DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................31DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................31DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................26 DC
martasl(34let,MA 12/2009)..............................................................................................................26DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................19DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................17DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................13DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................12DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................7DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
11. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele rano jsem se měřila měla jsem tam 36,6ale pak jsem si ho tam dala jeste na chvilku a usnula jsem s teploměrem a bylo tam pak asi za 2h 36,9 mam tam dat 36,8 nebo co tam mam dat když jsem usnula s tim teploměrem
11. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je záhada,já bych tam dala tu první,ty jsi pak usla,hodně zahřátá ,já bych tam dala tu první :confounded: ,jinak minule si měla ovu kdy?
Já jdu pěkně po schudkách,tak uvidím,ovu je poslední den nižších teplot před vzestupem a já stoupám pomalinku,to je pěkně na hov.. :angry: ,snad ještě spadnu dolu
11. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dala jsem tam 36,8 jako byla včera minule jsem ji měla podle grafu 15dc ale podle mě a podle bricha 14dc
11. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
i tak se dá,dala si zlatý střed :grinning: :grinning: ,no já jsem ted zvědává,třeba ji budeme mít spolu,já jí mám dřív,tak třeba to klapne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem uvažovala,jak jsme se bavili,že jak často,jestli ob den,nebo každý den,tak uplně nejlepší by bylo jeden den ráno a jeden den večer,myslím tím jen během plodných dnu,furt to tak nejde na povel :wink: ,chápete,to není špatné,když to je ráno,tak pak mají spermíjky čas dozrat celý den,noc a celý další den,takže sexík bude vlastně denně a zároven s dostatečným odstupem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Co na to říkáte,ted ještě aby to klaplo s těma našima protějškama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo natul to je docela dobry takze ted jak budu mit ovulku tak jeden den rano a jeden den vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: no me jako dneska boli i tak divne bricho presne jak na ovulku ale jako 2 den po menstruaci no nevim a ja nemerim nic takze tezko rict...jo pipina me taky jednou palila a pak kdyz jsem sla curat jeeeeeee :sweat_smile: ale jinak dobry natul ty pokojiky jsou pekny vid hlavne ty barvy jsou super modra s hnedou jeeeee nebo ruzova s hnedou jeste to sehnat a mit dost korunek na vsechno ach jo :sunglasses: :slight_smile: :grinning:
11. dub 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo spis hlavne otehotnet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herbi no hlavně mít ty penízky,oni tento nábytek prodávají za šílené peníze,já myslám,že stejně pěkne bude i to,když si koupíme nábytek někde v IKEI a že hlavně záleží,jak si ho vymalujeme a načačkáme a stěma barvama a tapetama není dneska problém,takže já to vídím spíš tak,že nábyteček koupíme někde v supermarketu za levno a zbytek už pak jde :dizzy_face: :dizzy_face: ,já mám pro prcka tak krásný pokojíček,že už to vidím,jak to tam bude vypadat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ted ještě toho prcka splodit a bude to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Herbi a tebe boli břicho během ovu?tak třeba ji budeš mít už ted,ono bez toho měření to je fakt těžké posoudit :unamused:
11. dub 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja kdyz mam ovulku tak fakt poznam kdy boli me spodek a takovy napeti tam cejtim ale taky mam ten hlen asi dva dny v kuse kdyz jdu na malou a utru se tak ho tam proste vidim a tahne se no vsak vis urcite :wink: ja vim nabytek je drahej jako prase ikea tu miluju a je fakt ze jak to vymalujes a nacancas tak pak to vypada taky tak krasne a mas to o polovinu levnejsi :slight_smile: natul ja nejak fakt cejtim v kostech, ze nahlasis jako 1 tehu i kdyz se zname tak kratce :wink:
11. dub 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herbi,dala bych za to vše a pak bych tě hodně poplivala těhu bacilama,ale já tomu moc nevěřím,že by to vyšlo hned první měsíc,to snad není ani možnéé :unamused: ,ale mooocinky ti děkuju.
Herbi a ted teda hlen nemáš jo?
11. dub 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zatim ne, ale pocitam si ovulku podle kalendare ovulacniho :slight_smile: a fakt mi to tak pokazdy vychazi a tak dva dny pred ovu me zacne bolet bricho a pak mam ten hlen vetsinou ho mam tak dva dny pak uz ne ale ovulku bych rekla ze mam tak 4-5 dni myslim, ze se vam brzy zadari natul tak do 3 mes nejpozdeji :wink:
11. dub 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo pak povine nas tu vsechny poplives :slight_smile: nebo alespon ktera z nas bude jako 1 tak nas poplive :grinning: :sweat_smile:
11. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak nevim jestli jsem to uz psala sem, ale moje mamca s mojim brachou kdyz ho cekala tak mela menstruaci normalne do 3 mes tehotenstvi a moje dve kamaradky jedna ma kluka druha ma holku taky meli menstruaci do 3 mes tehotenstvi takze nic neni nemozne fakt taky nechapu, ale je to tak :slight_smile:
11. dub 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem o tom četla,ale prý ta MS býva slabší,nebo měli uplně normální?.Ale já jak se znám,tak já počurám nějaký testík,at vím :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahahahahaha no jasny natul....ne normalni menstruaci meli ja jsem se ptala vsech 3 ... ty kamaradky ta jedna vubec netusila nic protoze to normalne mela a pak az ve 4 skoro to uz nedostala no a ta dalsi kamoska ta prej nevedela protoze taky to mela ale prej vic jedla jako ze mela chuta a treba i ve 3 rano se sla najist mela hlad porad
11. dub 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul mam sestrenku je stejne stara jako mi bude ji ted 28 v cervnu a pred 14 dnima se ji narodilo 5 dite ... fakt nekecam ale tatinka nema takze vychovava vsech 5 deti sama a ted ma problemi nemela dobrej posledni porod utrhli ji placentu a pulka ji tam prej prirostla k deloze takze ji budou asi brat tu delohu coz nevadi protoze ma uz tolik deti, ale ma problemi ma zloutenku C no hruza :frowning2:
11. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ja nez se naobědvam tak vy jste ukacany to je hruza
11. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
¨Herbi a kde ji chytla to je des tolik děti a žloutenka a jeste miminko.... :frowning2:
11. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás právě padají kroupy a je pěkná průtrž, vydžela jsem od pátku netestovat, ale zítra už asi zase poletím do lékárny,moc bych s přála, by nám to už konečně klaplo. Pořád mě pobolívá břicho, jakobych to měla každou chvíli dostat, ale nic. Příznaky se drží, ale těch už bylo. Jen ať to není nějaká cysta :frowning2:
11. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no o te ms jsme se bavili ale každy říka že ta ms je ale slaba jina než normálně a tak ty říkaš že oy ji měli uplně normalní jo jako že krvaceli červenou ne jen spinili nebo ruzovou ale klasika červena jooooooooooo???
no ja když jsem byla v pubertě tech 14,15 tak jsem měla ms třeba 10dni a to jsem lezla z vany a teklo to ze mě a taky takový kusy sliznice uplny jako vajička tobyl děs tampony pro mě byli nepoužitelné to bych ho mělatak na 10min. :frowning2:
11. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to ja jsem měla taky jako dostanu to a pak to přešlo a pak zase třeba večer dostanu to a zase to přešlo
11. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jane ty jsi dneska už 45dc to je fakt dost ja to mam většinou od 26-30 dnem a ted jsem si rikala že taky jak 10dní po nebudu testovat proste testnu až budu vědět že to spoždění je dost velky
11. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe právě jsem četla článek o bazální teplotě, má se měřit jen jednou a brát v úvahu jen ta první hodnota
11. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt ptala jsem se jich snad kazdy 2 nekecam protoze jsem porad to chtela slyset co kdyby se mi to taky stalo a prej uplne normal menstruace krev i stejna delka jako ty dny ..... no ona sestrenka kdyz ji bylo 15 tak zacla fetovat dost silne byla i na leceni a z toho to dostala ale pak asi v 17 otehotnela a prestala a nic hele ted je vzorna mama ale je na deti sama no ..... ty jeji deti jsou krasny jak obrazek vsechny ma moc nadherny taky si vrzla jednou a byla v tom se fakt poseru :angry: (pardon za moji mluvu)
11. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane84 drzim palce doufam, ze jsi tehulka :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, snad to klaplo, kdyžtak v úterý tady budu prskat pro štěstí
11. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek