• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@jane84 čau šprtko, velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Umím si představit, jaká je to úleva paní magistro :grinning: :grinning: :grinning: Mám velikou radost.
10. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram děkuji, ale zatím jen poloviční mgr. Ještě mě čekají státnice z biologie na přelomu května a června
10. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 velka gratulace
10. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 tak to je paráda, velká gratulace!!!! a teď se může slavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Ahoj Jani, jsi prostě SKVĚLÁ!!!
10. únor 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 No vidíš, jsem to říkala, moc ti gratuluju, jsi šikulka :wink:
10. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky mam asi zanet dutin už dva dny nespim beru na bolest ibalgin a nekdy tedy místo toho dám paralen i na ty hemeroidy jsem ho brala na bolest vrtali mi vcera a dnes zuby silene to boliiiiiiiiiiii ale co mam strach od rana necitim pohyby
10. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova tak fofrem do porodnice, může to být i těma lékama, že je malé otupěné, ale sranda to není, fakt nanic nečekej, to je první, co se mě vždy ptají, jestli cítím pravidelně pohyby
10. únor 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 gratuluju!!
10. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova ibalgin by se vůbec v 3.trimestru neměl, mají to i v letáku...šup do nemocnice :wink:
10. únor 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meiki @tiburcia @angelina987 @mircisek @anavirez holky moc vám děkuju :slight_smile:

@leheckova prosím tě jdi do porodnice, víš jak, raději tam jít desetkrát zbytečně
10. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 to už bude brnkačka :grinning: :grinning:
10. únor 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova ibalgin ne!!!! Jen paralen. Utíkej do porodnice, je to určitě v pořádku, ale jen pro tvůj klid.
10. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale na ty hemeroidy mi ho doktor povolil normalne brat
autor
holky nestraste me
@leheckova ale vůbec by se neměl :unamused:
10. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by trefilo jeste aby neco udelala miminku kvuli zubum blbejm
10. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem mu volala když me to rezali a ptala jsem se ho co mohu že mam doma paralen a nebo ibalgin rikal že ho mohu na bolest ted s tema zubama jsem ho brala taky tvrdne mi bricho ale to nejsou pohyby to je bricho že jooooooooo holky ja mam strach už tady bulim jsem v prdeli
10. únor 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova neboj... prostě mimi spí nebo je otočené :wink: ale zajeď tam, oni ti poradí co na tu bolest :wink:
10. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova když tak si do porodky aspoň zavolej ať máš klid. pohyby se fakt musí hlídat.
10. únor 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: holkyja se bojim pojed ale bojim se fakt co mi tam reknou ja to nepreziju
10. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jančo, velká gratulace, biologie už bude brnkačka. :grinning:

LEHe, za to nic nedáš, když pojedeš do porodky, maximálně tě pošlou domů. Kamarádka tam byla co 14 dní, jezdila tam s každou maličkostí, už si z ní dělali srandu, ale když tam byla naposled, že není něco v pořádku, tak si ji tam už nechali. Jistota je jistota. Tak šup tam. Určitě nám večer napíšeš, že je všechno OK.
10. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leheckova jela bych tam taky,bohužel tohle neni sranda,nechci tě nijak strašit ,ale stalo se nám to před týdnem v rodině .. :frowning2: ve 40tt :pensive: taky bych chtěla být pod kontrolou než být doma vynervená
10. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 šikulka, moc gratuluju. :slight_smile:

@leheckova za ten klid ti to stojí,že budeš vědět, že je mimčo v pořádku.

Já mám bohužel z rodiny před 3 týdnama tu samou zkušenost, jak psala lencakr.Švagrová přišla o Filípka v 39.tt, ani jsem to sem nechtěla psát.I když se nestýkáme, tak mě to na pár dní dost sebralo. :frowning2:

U nás to vypadá, že máme pro synátora vybranou SŠ,ufffffffff.Už nikdy to nechci znova zažít.. :grinning:
10. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv to je šílené, vůbec si to nedokážu představit. Asi bych zešílela. Už nikdy nechceš zažít výběr školy? Víš co to ale znamená? :wink:
10. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 já taky ne.Když to už nemá dobře dopadnout, tak na začátku těhu, jak se to stalo mně třeba a ne takhle... :frowning2:
Já vím, proto ten smajlík... :grinning:
Dostala jsem nabídku na práci,mám týden na rozmyšlenou,a pokud bych to vzala, tak jsme definitivně skončili s uvažováním a zkoušením mimča.Pokud to nevezmu,tak jsem na konci roku bez práce a těžko budu hledat ve svém oboru a dojížděním.A být na pracáku, tak si stejně nebudu moc dovolit těhotnět,takže se mi krátí doba na mimčo tak či tak.
10. únor 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelina987 musím Ti to napsat, pamatuješ před pár dny jsi se smála, když jsem tu naříkala, že jsi taky před státnicemi taky vyšilovala a že se v tom vidíš. Dneska jsem odpoledne probírala dnešek s kamarádkou, která jde 21. února a bylo to to stejné. Plakala, že tam nepůjde, že nic neumí. A najednou jsem se začala smát, protože nešlo ji uklidnit :grinning: :grinning: tak jako mě před pár dny. Prostě člověk nikomu nevěří a je v pasti
10. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte chcem Vás poprosit o radu.Som v 11tt a v včera mi doktorka zistila že mam tam dole kvasinky čo ma velmi zaskočilo lebo si davam na všetko pozor ale povedala mi že je to v tehotenstve normalne.Predpísala mi mast na potieranie a tabletky ktore si musímaplikovat dole dovnútra čo je hrozne.Nemože to nijako uškodit miminku?
10. únor 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enharfa promiŃ , ale o tomhle nic nevím.
doufám, že Lehe jela, minimálně pro klid duše.
Jani, jak se ti to obrátilo, viď.
mv, teda osud vám háže zajímavé klacky pod nohy...
10. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek