• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

8. prosince 2016 
* Omlouvám se za překlep, špatně jsem si zapamatovala jméno toho léku. Je to UTROGESTAN!!! Ještě jednou se omlouvám :grinning:
27. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikiss24 děkuji. Jsem ráda, že když jsem se konečně odhodlala přidat se do diskuze, tak si zahlásila //, to je povzbuzující. A držím palce, ať je všechno v pořádku.
27. črc 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marca85 děkuji, vystudovala jsem Učitelství biologie a chemie pro střední školy na Přírodovědecké fakultě. Takže jsem hodně odborně připravená, měla jsem to jako zadní vrátka, abych mohla dělat i něco jiného, kdybych nešla učit. Ale učit půjdu
27. črc 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 téda, taková krásná magistra :slight_smile:
27. črc 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@marca85 To je povzbuzující to je pravda a děkuji za podporu, stejně to raději zatím nebudu tak prožívat, abych se na to tak neupnula a nedej bože se zase něco stalo, takže to beru zatím tak nějak normálně :slight_smile: Také držím palečky :slight_smile:
27. črc 2011 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lichtakova děkuji. Jsem šťastná za každou pochvalu, doma jsem se jí nedočkala :unamused:
27. črc 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 Jani slusi o moc, fakt, jsi kocka :slight_smile: a z pochvaly doma si nic nedelej... ono si to treba mysli, ale nic nereknou, chlapi... Jsi krasna a jeste ke vsemu magistra, to je dobry!!! :slight_smile:
Takze ted byt, stehovani, a pak... :wink:
27. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikiss24 gratuluji a taky jsem do 12. tydne brala utrogestan a k tomu jeste ascorutin, to je na podporu "nekrvaceni", zpevnuje to zilni system nebo tak neco... neboj se, to bude dobre, hlavne prckovi ver!
27. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem dnes po pul roce dostala chut na teply kafe a vetrnika :slight_smile: vsechno jsem to zblajzla :grinning: jsem cune.
27. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@safea7 neboj se, ja jsem to po revizi taky mela den sem den tam, par dni sem, par dni tam, to je normalni, casem se to srovna a nebo to neprijde vubec na 9 mesicu :slight_smile:
27. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@fram teda frami 35. to je ale cislo :slight_smile:
ja zacinm rozmyslet jak to je s materskou, chtela bych od zari zustat doma, ale to mi neda, protoze 8 tydnu pred to bude az 29.9., takze budu asi muset rict doktorovi, jestli me necha doma, ale vubec nemam tucha co a jak a kde vyrizovat, v utery tam jdu, tak se budu muset na vse vyptat.
27. črc 2011 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii přítel chválil, ale naši si neodpustili rejpnout, že jsem tam měla šaty nejkratší a že jsem kus ženský a měla bych něco shodit. Ale co nadělám, geny jsou geny. Problém je, že mě všichni srovnávají s máti, která se léčí už přes 20let se slinivkou a váží 51kg při 170cm, já při stejné výšce 67kg. Snažím se to ignorovat, ale když je to často, tak je to ubíjející. Takže se vážně těším na stěhování. A teď dělám zásoby, až začnu chodit do práce, tak určitě zhubnu
27. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 coze jsi? kus zensky? reknu ti to slovy meho draheho muze - spravnou zenskou ma byt za co chytnout a zenska ma byt zenska a ne vychrtlina, kde tlaci kazda kost - neni to hezky, neni to zdravi... a i kdyby, jak na tebe koukam horem spodem, nemyslim si, ze by si byla nejaky "kus", fakt jsi pekna holka s hezkou postavou, jsi stihla, mas dlouhy nohy, holka co chces vic!!! :slight_smile: Ja si pri svych 174cm udrzovala svych 70 kg. takze bud v klidu - hlavni je, ze se libis pritelovi a rocice nezmenis... at si rikaji co chteji, stejne se nikdy nezavdecis.
27. črc 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 mimochodem, ted poprve v zivote mam "vypnute brisko" beze speku :slight_smile: jen trochu kulatejsi... akorat nechci videt, co z toho zustane, az v nem nebude miminko... muzu si naivne myslet, ze to vsechno zmizi, ze jo :D
27. črc 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii záleží na miminku, kamarádka měla nespavce a pár měsíců po porodu měla mnohem míň jak před těhu. Takže myslet si můžeš, co chceš :wink: akorát pak když měla děcka větší, tak po nich začala dojídat obědy a svačiny a najednou začala zase nabírat
27. črc 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 tý jo, učitelství, jsi dobrá. Kdysi jsem si také pohrávala s myšlenkou jít učit, ale když jsem viděla dospívat mojí mladší sestru, tak jsem zjistila, že bych na vzdělávání kohokoliv neměla sílu a trpělivost. :grinning:
@nikiss24 určitě to bude dobrý, všechno špatný si už tady všechny vybraly a teď už bude jen dobře.
27. črc 2011 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii děkuju...věřím, že bude vše OK :slight_smile: beru k tomu ještě kyselinu listovou, tak se na to co jsi psala, že jsi ještě brala, zeptám dr. a uvidíme, jestli to předepíše také :slight_smile:
27. črc 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc vám děkuji za podporu, jsem ráda, že jsem vás poznala a že jsem si s váma mohla povídat a povídat budu i nadále, kdyby nebylo této diskuse, tak bych to prožívala mnohem hůř a možná že by se to ani nepovedlo! Holky moooooooooc vám děkuju za vše a všem snažilkám držím pěstičky a až se jim to povede, tak hodně moc zdravíčka pro ně i pro ty prťata v bříškách :slight_smile:
27. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky posílám vám sluníčko z Mostecka :wink:. Jste moc hodné,všem vám moc děkuju a doufám,že ta třetí mrcha už nedorazí,byl by to pro mě nějkrásnější dárek k 33 narozkám a i moje dceruška by taky prý miminko chtěla ze všeho nejvíc a protože máme narozky spolu,byla by to fakt krása :grinning: Ale samozřejmě i když tady některá z vás najde ty dvě zázračné čárečky radujeme se z toho :grinning: Všem nám přeji ať se nám co nejdříve splní to nejvroucnější přáníčko :grinning:
@nikiss24 Máš pravdu je to tu bezva,holky mi tu taky neuvěřitelně pomohly a stále pomáhají,moc ti přeji ať jsi co nejdříve vpořádku a nic tě nezastaví ve snažení. :wink: :slight_smile:
27. črc 2011 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
@nikiss24 potichoučku gratuluju :slight_smile:
@marca85 vítej mezi náma, přeju úspěšné snažení, ať nám co nejdříve nahlásíš // :wink:
27. črc 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 teda, nová fotka, mále jsem tě nepoznala :wink: Na promoci ti to moc slušelo, dolní fotka je přítel? Hmm, pěknej :wink: :wink: A tobě to moc slušelo, myslím, že narážky o "kusu ženský" jsou nemístný. Nevíš,jak Jahud?
27. črc 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@fram vůbec nevím, že je v nemocnici vím z jejího fotoblogu, kam to napsal manžel
27. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lichtakova ahoj těhule, však tobě ty tt taky krásně naskakujou :slight_smile: :slight_smile: Doufám, že vše O.K. a máte se s mimískem dobře :slight_smile:
@martasl jak ty? Jsi trošku klidnější? Výsledky v pátek?
27. črc 2011 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zzzzuuuuzzzziiii ty už máš taky krásnou cifru, teď už ti to bude hodně rychle utíkat, uvidíš. A nemáš dovolenou? Můžeš si ji vybrat před nástupem na MD nebo si nech prostě napsat neschopenku.
27. črc 2011 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 teď jsem k ní nakoukla, myslela jsem, jestli třeba nemá net a nepíše ti. Uf, ale snad jsou ještě 2v1, jinak by manža písnul.
27. črc 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@fram chudák toho má teď asi nad hlavu
27. črc 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@safea7 Děkuji jsi moc hodná :slight_smile: jsem za vás ráda :slight_smile:
27. črc 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane84 taky koukám,co to tu je za novou tvář-na promoci ti to moc slušelo :wink:
na jahudku moc myslím,má to holka těžký,ještě když nesnáší nemocnice :frowning2:
27. črc 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jane84 krasny fotky jeste jednou gratuluju a pridavam se holkam, ze ti to moc slusi a jsi pekna zenska :wink: nikiss24 moc ti gratuluju to je nadhera :slight_smile: a vitam novou dusicku tady......
27. črc 2011 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jahudko drzim vam pesticky at jste stale 2v1 a preju ti moc stesti a pevne nervi vsak to dopadne dobre vsechno :slight_smile:
27. črc 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek