Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
29. srp 2011
tiburcia
29. srp 2011

@fram gratuluju 😵 😵 😵 😵

breberuska
29. srp 2011

@fram moc a moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdravíčka vám oběma, hoky 😵

jane84
29. srp 2011

@fram moc a moc gratuluji 🙂 🙂 🙂

marulinka
29. srp 2011

@fram já to tušila,že už máš malou u sebe 😉 strašně moc gratuluji a přeji moc štěstíčka a zdravíčka,je to krásná princezna 🙂

hexelucka
29. srp 2011

@fram moc gratuluji🙂

mv
29. srp 2011

@fram strašně moc gratuluji,je nádherná!!! 😵 hodně zdraví a štěstí všem 🙂

hexelucka
29. srp 2011

začínám být nervozní začal mě docela dost bolet čípek takové píchání ani čůrat v klidu jít nemůžu pomoooc☹

pe_t
29. srp 2011

@fram moc moc gratuluji a přeji malinké hodně štěstíčka v životě a hlavně zdravíčka 😵 😵

mpetula
29. srp 2011

@fram Ježiš ta je krásná! Strašně moc gratuluji. Fakt nádherná 😵

lorreine
29. srp 2011

@fram To je ale nadherne dievcatko! Gratulujem z celeho srdca...aj sa chcem take mimco 😉

lorreine
29. srp 2011

@hexelucka To fakt nieje dobre, bez aj na pohotovost. Moze to byt nejaky zanet alebo nieco. Nech Ta prezru. Budes vediet na com si a budes kludnejsia.

mircisek
29. srp 2011

@fram Ta je krásná!!!! Moc moc moc gratuluju. 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
30. srp 2011

@fram Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaani frami, moc moc gratuluju, to je bambulka, krasna. Jeste jednou velka gratulace. 🙂

lichtakova
30. srp 2011

@fram jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, to SUPER 🙂))))))))))))))))))))))))))
moc moc moc moc moc gratuluju, když budeš mít chvilku, písni IP, co porod a tak, ale to asi teď nehrozí
držte se holky, hodně zdraví a štěstí🙂))))))))))))))))))))

caleana
30. srp 2011

@jahudka80 Ahoj. No se starším jsem tam byla těch 60 a s mladším 72 dní. 😉 A na 99,9% to bude potřetí stejné, co naděláme. 🙂

caleana
30. srp 2011

@fram Obrovská gratulace k nádherné prncezně. Přeji hodně zdravíčka, mlíka a poklidné sžívání.

rozum
30. srp 2011

@fram Moc, moc gratuluji!!!!!!!!!!! A jen to nej do života!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Fram nepiš jen do IP, co porod, napiš to k sobě, já a ostatní si to určo rády přečtem taky!!!
Je k zulíbání!

zandi78
30. srp 2011

@fram Mooooc gratuluji, holčička je nádherná, a je to moje jmenovkyně!!! 🙂 tak at vám dělá jen radost!

zandi78
30. srp 2011

@lukaterka Ahoj, pokkud se ti spusti P sam, je to lepší...ale jsou věci kterým se nevyhneš.... Jestli budeš jakékoliv otázky, ptej se. tady ti holky poradí, napíšou své zkušenosti a zážitky. Ted je taky momentálně radost z miminka....alespon vydíš že mít naději a nevzdávat to....a pak budeš i ty jedna z těch která tady přihodí fotečku miminka...jsme všechny na stejné lodi tady. všechno chce svůj čas. taky to mám zasebou. a nechápu možná sama jak tohle můžu psát 🙂 Držím pěsti at trpíš co nejmín...hodně síly.

jahudka80
30. srp 2011

@fram mocinky gratulujeme k princezničce, tak ať vám hezky roste a dělá jen samou radost 🙂

jahudka80
30. srp 2011

@caleana tak to tě obdivuji, já po tomto těhu.už do třetího nepujdu opravdu mi to stačilo. Budeme mít doma dvě princezny. A manža po synovi netouží a říkám si 2 děti bohatě stačí 😉

jahudka80
30. srp 2011

Holky jinak mi dnes paní doktorka řekla, že bych mohla na víkend domů 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . No ale v pátek tu může být jinej doktor a půjdu do .... a né domů, tak se raději nebzdu radovat abych pak tady zas nebulela 😒

caleana
30. srp 2011

@jahudka80 Jé, to není nic k obdivu. To je nějaké vnitřní nastavení, kdy mám velmi intenzivní pocit, hraničící s jistotou, že k nám ještě někdo patří. 😉 Jinak manžel by asi holku chtěl, mně je to jedno. Zase mít tři kluky, budu jak královna se třemi princi. 😀 Dítě je obrovský dar a kdo je dokáže odmítat kvůli pohlaví, je u mne magor. Jak jsi psala o tom nespokojeném otci, pro chlapa je dítě v břiše často něco jako mimozemšťan, nemusí k němu mít vazbu. Bohužel znám i ženy, které svoje dítě v podstatě nesnášely už v břiše právě pro to pohlaví.

caleana
30. srp 2011

Jo, jinak mi v tom výtěru fakt našli streptokoka, takže mě antibiotika neminou. 😒 No ale asi ˝pojedeme˝ i přes ně, co jsem koukala, není to nějaký extra jed a co se má stát, stane se. 🙂

hexelucka
30. srp 2011

@lorreine dneska jsem byla na kontrole a děloha vypadá dobře dostala jsem analgetika a zatím se hojím vlastně ani né po týdnu dobře dokonce už jsem tam měla zase folík....ach jo to jsou fakt zákony přírody.Takže další kontrolu mám za 10 dní tak snad to v tomto bude dobré i nadále🙂

jahudka80
30. srp 2011

@caleana máš pravdu toho chlapa bych kopla do ....člověk je šťastný že je těhu. a on si ještě vymejšlí pohlaví a je nespokojenej. Manža mi řek, miláčku já už další miminko nechci budou nám stačit holky, když vidím já trpíš je mi tě líto a nechci abys to zažívala znovu 🙂 no není zlatej, znám spoutu takovejch co řeknou tak do třetice to snad už bude kluk 😠
Já chci domůůůůůůů, dnes mě ještě ani nenatáčeli , tak nevím jak na to sem , ale břicho mi tvrdne 😖

caleana
30. srp 2011

@jahudka80 No, já znám ženské, které chtěly dát dítě k adopci, případně se snažily někde podplatit potrat apod. To mi přijde opravdu horší, než kecy nechápavého chlapa. Si říkám, jak se asi cítí to dítě, když je třeba od 17tt odmítáno.

caleana
30. srp 2011

@jahudka80 Holka, to ti může tvrdnout ještě několik týdnů. 😀 Mně při mladším pouštěli v 35+3, nález docela zajímavý a vydržel tam ještě 16 dní. 😀 A to jsem od ukončeného 36tt drhla ručně podlahu kartáčem a nosila bedny apod, protože jsem ho chtěla normálně vyhnat. To se už nedalo. 😀

hexelucka
30. srp 2011

@caleana kurnik☹ale jak říkáš jedte dál a co se má stát se stane🙂držím pěstičky🙂