• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
@yfka30 moc gratuluji a Adriance přeji moc štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:
6. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarykbrok i vám gratuluji a Honzíkovi taky přeji hlavně zdravíčko :slight_smile:
6. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl krásně jsi si to zanalizovala a já ti to klidně podepíšu :wink:
6. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nesves my dva měsíce po revizi už doma zkoušeli:wink:
6. led 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 On to nekdo zkousi jinde nez doma? :grinning:
6. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 jestli jsi teprve 10 DPO, tak je jasný, že je test bílej!! Já si myslím osobně, že objektivní je to tak kolem 13 až 14DC, dřív se snažím netestovat a 10 DPO je fakt podle mě horně brzy!!! Držím pěsti :wink: Já na tom testu 13DPO měla jen slabou čárku, fakt slabou :wink: 10DPO bych tam neměla nic. Vždyť kolem 9DPO se uhnízďuje a až pár dní na to tvoří HCG :wink:
6. led 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl no, bohužel my v CARu :wink: doma to bylo prd platné :grinning:. Ale třeba na návštěvě u rodičů to taky jde :wink: a v létě i venku :grinning:
6. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 malá statistika: na Fertility frend je více než 1000 grafů těhotných, které měly 10 DPO negativní test! :wink: je to naprosto běžné :wink:
6. led 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@leeena_4 No tak ten CAR je jasnej, ale kdyz jsi psala doma :slight_smile: Nekdo muze zkouset treba i u souseda :grinning:
6. led 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl to by mohlo být vzrůšo :grinning:, ale nesměli by být doma :grinning: :wink:, chápu, vyznělo to vtipně :wink:
6. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nesves Ahojky,jestli můžu reagovat,já cvičila dle Mojžíšové,ale chodila jsem k terapeutce,není to jen cvičení doma.Dostali jsme 3 měsíce zákaz otěhotnění,ne sexu :wink: a opravdu hned ten první měsíc,co jsme se mohli pokoušet se zadařilo.Ale nechci tvrdit,že to bylo jen tím,ačkoliv na toto cvičení věřím.Asi zapůsobila i psychika,prostě jsem si řekla,teď nemůžeme a už jsem tak nestresovala a bylo to.
Hodně štěstí P.
6. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nesves Ahoj, já cvičím mojžíšovku 3. měsíc, taky mám ještě zákaz a už mám //. Teda čárku a ducha :slight_smile:
6. led 2012 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinakl to jsi mě s tím snažením jinde než doma dobře pobavila.
@leeena_4 k tomu snažení venku v létě. Mám s tím skvělý zážitek. Tenkrát jsme spolu byli asi tři měsíce, sexu bylo hoooodně a jednou právě i venku na opalovačce u řeky. Nikdo tam nebyl, přišla chuť a bylo. Jen jsme nepočítali s tím, že tu řeku budou zrovna sjíždět vodáci. Tak snad si nás nevšimli, i když vidět nás bylo :grinning: A až loni jsem vzala na vědomí, že je to trestné (ohrožování mravní výchovy atd)
6. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jane84 :grinning: :grinning: :grinning: :Téda paní učitelko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. hezký :wink:.
a co tvoje křídla, pořád se chtějí roztáhnout? :wink:. Doufám, že nejsem moc zvědavá :wink:, ale napadlo mě to tak, když vzpomínáš na to dobré :wink:
6. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha Tak to je krásná zpráva,gratuluji.Jelikož chceme Markétce pořídit sourozence,tak se asi k tomuto cvičení po letech vrátím :slight_smile:
6. led 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl Marti, jako analytik jsi naprostá jednička! Můžeš mi nějak statisticky vysvětlit, že jsou ty moje slabé čárky v pořádku? Je mi úplně jedno, jaký argument použiješ, uvěřím úplně všemu, jde mi jen o uklidnění :slight_smile:

Mám bílý výtok a když cítím v pochvě nebo na gaťkách trochu vlhka, jsem úplně ztuhlá hrůzou, že to je krev. Až jsem se na sebe naštvala a řekla jsem si, že chci dítě, které chce taky mě a ne jen celé měsíce klečet, třást se hrůzou a prosit, aby se udrželo. Řekla jsem mu, "Je to na tobě!" a že jeho volbu respektuju, ať bude jakákoli, ale prostě jsem někam nahoru do vesmíru vyslala upřímnou žádost o bytost, která bude mít velkou vůli a sílu a vezme to taky trochu na sebe. celkem se mi ulevilo, uvidíme další vývoj. :sunglasses:
6. led 2012 v 19:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@winterska Díky moc, posílám dobré myšlenky i k tobě!
6. led 2012 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 paní učitelka si občas připadá jako puberťák, uvidím, co život přinese. Jsem zvědavá, co přinese jaro, to se mi trochu zapalují lýtka
6. led 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maximka33 Luci, já myslím, že je fakt ještě hodně brzo. Trošku tě myšlenkově poplivám, ať je těhotenský bacil silný a nezdolný!!! Chhhhhrrrrrr, prrrrrrsssssskkkkkkk! :wink:
6. led 2012 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbarucha podívej tady, jak to pomalu sílí a dobře to dopadlo :wink: URL: http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7631788.html
6. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 připadáš mi taková vnitřně klidnější, jestli to můžu posoudit jen z příspěvku :wink: A skvělý přístup Jani :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane84 Jani, aspoň nejsi duševně zkornatělá a budeš ty mlaďochy, co je učíš dobře chápat!! :sunglasses:
6. led 2012 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Jéžiš, to je náplast na moje ustrašený srdce, díky za ten obrázek!! :slight_smile: Ty jsi začala testovat 4DPO? A já myslela, že když začínám 27DC, tak jsem blázen :grinning:
6. led 2012 v 19:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha ne, já je pro tebe hledám ty obrázky v galerii na fertility friend :wink:
6. led 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha a takhle pomalu to šlo jiné slečně, co začala taky testovat 27DC :wink: URL: http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7633958.html
6. led 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tohle vám musím napsat. Včera jsem při výuce hrůzou málem oněměla. Bereme v přírodopisu krev, imunitu a tak jsem se zmiňovala o HIV a ptala se, jak se přenáší a co brání přenosu. Kromě kondomu padly i vaginální kroužek a pilulky. Jako nechápala jsem, člověk jim pořád tyto věci vtlouká do hlavy a pak taková blbost
@jane84 to nechápu, fakt! ale jsi skvělá, že to s nima probíráš. Bože, to s nimi nemluví rodiče???
6. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Aha, to je skvělý, jsi moc hodná. Tady by si člověk vybral lidi do rodiny. Většinu z vás bych fakt brala všema deseti za ségry. :dizzy_face:
6. led 2012 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@barbarucha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jé, ty mě snad i dojmeš :wink:. Prostě znám ten strach, na který pomůžou argumenty a příběhy:wink:
6. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek