Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
20. říj 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800 - 18.9. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //

lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard).......................................37DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)..............................................................................25 DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).....................................................23DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................ ...................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)...........................................18DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).............................................................................18DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E)...18DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...............................................................................................13DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................13DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................12DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ....... ..10DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..................................................................................................9DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)..............................................................................9DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )......................................................................................... 6DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.b)... 4DC

zzzzuuuuzzzziiii
20. říj 2010

tak jeste jednou // a mame v presile horni pulku!!!

zzzzuuuuzzzziiii
20. říj 2010

jinak Luci pokud mas takhle dlouhe cykly, tak je to dost pravdepodobne, te ovule byla dyl, tudiz jeste neztracej nadeji a zkus za par dni znovu...

zzzzuuuuzzzziiii
20. říj 2010

nevim nevim, minuly mesic byla taky snaha a nic z toho...
jak rikam, uz se mi tomu moc nechce verit...

pe_t
20. říj 2010

@lucie.krajcarova od června, ale od září soukromě s profesorkou. já musela hrát celé dětství (to bylo slz u klavíru 😀 )a pak ještě i na střední a na výšce - tam už se mi to trápení z dětství vyplatilo 🙂 . Jj klavír máme doma. Je to zasloužilý Petrof zděděný ještě po moji mamce. Jsem moc ráda, že z nás dvou ( brácha a já) jsem ho od našich dostala já. U nás má uplatnění, neteř se synovcem by na klavír nehráli. Taky si ho moc vážím - je to kus mého dětství a domova 🙂
Od Mělníka - tak tam je taky celkem bohaté kultury a koncertů ne?

pe_t
20. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii zuzinko vůbec na to nemysli! Uvidíš! Já popravdě si sexikování teď spíše užívám "poetičtěji", než minulý měsíc ( to byla honba.. 😅 ).

lucie.krajcarova
20. říj 2010

@pe_t tak to je prima, hlavně když to malou baví. já začala až ve 12 letech, ale opravdu jsem měla zájem. tak naši stěhovali piano do 7. patra🙂
mělník asi je kulturní město, ale my tam prozatím za kulturou ani nebyli.. to spíš do prahy na koncert či divadlo. ale chtěla bych do kina na román pro ženy, tam by to bylo určitě levnější 🙂

lucie.krajcarova
20. říj 2010

tak na gyndu nakonec půjdu, doktorka mě překecala, že se na mě mrkne přes utz.. asponn něco... nevím, jestli má ted smysl pít kontryhel, když mi ms ještě nezačala..

helcenka
20. říj 2010

Ahoj holky
všechny zdravím, dneska je sice trochu uplakané počasí, ale já mám snad o něco lepší náladu, i když se už šíleně bojím pátku.
V pátek jdu na kontrolu, tak na mě myslete. 😉
Jinak migrénu jsem měla 4 dny, bylo to šílený, ani z oslavy narozek jsem nic neměla.
@zzzzuuuuzzzziiii - do tabulky mi, prosím, zítra napiš o rok víc... 😝

Ani jsem nedočítala. Všem, které se momentálně snažilkují, přeji moc a moc úspěšné dny - Fram, Zuzi, Jane, Pet, jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám, ale přeju to zkrátka všem.
A říjen se pomalu blíží ke konci a máme jenom jednu těhulku...

Jinak tenhle týden mám hrozně náročný, malej chodil teď tři dny do školky a holky, zítra si jedeme pro nové auto. Sice jsme chtěli ještě počkat, až budu chodit do práce, ale to by jsme do toho starého museli investovat ještě spoustu peněz a to už by se nám nevyplatilo. V létě bylo na generálce, udělali se nutné opravy a vyplázli jsme 10 000,- s tím, že před zimou budeme ještě muset minimálně jednou tolik investovat, aby jsme někde nezůstali viset. Tak jsme řekli, že to už ne, protože když jsme si našeho "starouška" nechali ocenit, tak nám řekli, že jeho hodnota na trhu je cca 20 000,-, což je pěkně směšný, když si vzpomenu, za kolik jsme ho kupovali... Ale nakonec jsme ho dneska prodali ještě o pět tisíc dráž, takže docela dobrý, alespoň bude na zimní pneumatiky...
Tak jsme přemýšleli a nakonec jsme si koupili auto úplně nové. A od ledna se budeme muset chodit asi pást, protože ho začneme splácet. Docela se děsím, jak to zvládneme ještě s hypotékou a mým "velikým příjmem".

@lucie.krajcarova - na ty tvoje cykly jsem docela zvědavá, co se z toho vyklube.

Tak a já jdu s prckem odpočívat a pak tady mám takovou horu zašívání. 😝

jahudka80
20. říj 2010

🙂 tak jsem zde, dostala jsem Medocriptine na ten prolaktin, a mám sliznici 7mm a folík 17,5mm ovu.za 3 dny 😀 😀 😀 dr. říká že jsem v pořádku, že funguji tak jak mám 😀 😀 😀 . No já jsem jí zas řekla, že jsme se mm domluvili že to nebudem hrotit 😀 že se teď budem stěhovat a, že prostě tomu necháme volný průběh. No a za 14dní mám přijít na krev kvůli tomu prolaktinu aby dr.viděla zda ty léky zabírají 😒 ale prý mi po nich může být zle 😝 😠 a to si pamatuji tenkrát mi bylo na zvracení, motala se mi hlava, 😖 se mám na co těšit. Jinak jsem říkala manžoj ať se těší na víkend že mám v pátek sobota ovuli 😀 tak se smál a říkal miláčku vždyť nemůžem chcem stavět domeček 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
20. říj 2010

Heli, tak to je hnus mít takhle dlouho migrénu. zabírá ti na to něco? jo a super, že máš autí, to se bude moc hodit.
no jsem zvědavá, co mi mudr řekne. ale je jasné, že těhu přes utz ještě neuvidí.. minule jsem tam byla na kontrole a nic neviděla, a to jsem byla ve 3tt. teď to bude podobné.
Jahudko, tak to je u vás veselo 🙂))
u nás vysvitlo sluníčko, tak snad vydrží celé odpoledne, at můžem ven!

jane84
20. říj 2010

Ahoj holky, mám chvíli čas mezi výukou, teda chvíli, musím čekat 3 hodiny 😢 Heli mě včera taky migréna pěkně potrápila, bylo mi až na zvracení. Ráno jsem se vzbudila bez bolesti, ale už to zase začíná. Ale cítím, že to mám od krční páteře, takže budu muset trochu začít posilovat záda a břišní svaly a snad to přejde 😒
@jahudka80 tak snad ti nebude moc zle, aspoň budeš léčená a až začne snažení naostro, tak to půjde jedna báseň 😉
Ráno jsem kontrolovala čípek, nahoře a začíná se otevírat a začalo mě píchat na pravém vaječníku, minule levý, teď pravý. Takže večer musí být ještě snaženíčko. Jahud mám stejné chutě jako ty, od rána myslím pořád jen na sexík 😀 Píšu pak přítelovi samé nadržené sms a on je z toho chudák nešťastný, že je v práci a že si tu sms nemůže ani pořádně vychutnat, aby na něm nebylo něco poznat 😀 😀 😀

jahudka80
20. říj 2010

@lucie.krajcarova manžel už ze mě nemůže 😀 ještě že má tak rád sexík 😀 😀 😀 no jo ale na mimi asi budu muset ještě počkat ☹ bylo by to fakt kruté ☹ sakra proč nejde posunout čas 😠 😀 aspoň o rok 😀 😀 😀
@jane84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no on přišel na oběd tak jsem mu dělala neslušné návrhy a on se tak usmíval a říkal on pro mě zachvíli přijdede kolega, no a vždyť nemůžem, pak už by nám nedali tak velkou hypotéku, 😒 a já na něj prd hypotéku mám vsazenou sportku večer vyhraju miliony a může mi bejt nějaká hypotéka , porodné a ten jejich směšnej rodičák u pr.... 😀 😀 😀 tak mi říká tyseš nějaká vysmátá co ti tam ta dr.dala 😀 😀 😀

jane84
20. říj 2010

@jahudka80 o hypotéce mi nemluv, volali jsme přítelově poradkyni od Lišky, abynám řekla jak velkou hypotéku můžeme mít a jaké by byly splátky. Pak jsem zašla do České spořitelny a tam ta hypotéka vychází mnohem líp. Ať se jdou u Lišky s tím výhodným stavebním spořením a překlenovacím úvěrem bodnout. Rozhodli jsme se to jeho spoření ukončit. Stejně bychom ty peníze museli vybrat, protože potřebujeme nové auto a kdyby byl byt přes realitku, tak ať máme na tu provizi.Bohužel u té spořitelny bude muset půl roku počkat, protože byl teď bez práce, řekli tak půl roku na posouzení příjmu. To je do dubna a to už můžeme počkat, za 2 měsíce pak končím školu a budu mít taky příjem

lucie.krajcarova
20. říj 2010

fakt jsi super veselá .-) prima, že ti doktorka něco dala, aspon to budeš mít srovnané a pak se třeba zadaří hned, jak budete chtít 🙂

jahudka80
20. říj 2010

@jane84 Jani my máme poradce od Partners, ... a můžu ti říct, že díky němu máme od jara bokem naspořeno skoro 15tis. a to nevím jak 😀 nebýt jeho nemáme nic. Páč dokud jsou peníze na účtě tak se utrácej a utrácej. Poradil nám i ohledně hypotéky my měli nějakou najitou a on nám našel nejvýhodnější kde byli splátky dokonce o 1500kč nižší a když bychom spořili bokem (a né stavebko je to něco jiného) tak bychom to měli splaceno za 20 a né za 30 let jsk jsme původně mysleli. A stavebko se nevyplatí pokud částka přesahuje 1mil. kč a to většinou u koupě nemovitosti, je pokud nepořizuješ garzonku 😀

jahudka80
20. říj 2010

holky tak jsem už posílala na 3 místa životopis , a ještě mi nepřišla od nikud odpověď , ani jako že už to je obsazeno 😠 mamka mi to říkala , že prej těch nabídek mají tolik , že už se ani neobtěžujou ti napsat polibte nám prdel nemáme zájem 😠 😠 😠

jane84
20. říj 2010

@jahudka80 nám to taky říkali, že ani ze škol ti ředitel neodpoví, protože se jim na každé místo hlásí 60 lidí. Ale že si to zakládají.

jahudka80
20. říj 2010

@jane84 😒 to mám tedy opravdu šanci něco sehnat 😠 hm nakonec fakt zkončím na kase v kaufláči 😀 😀 😀

jane84
20. říj 2010

hlavně mi přítel říkal. teď teda půl roku s bydlením počkáme, nějak to u vašich vydržíme. Nedívej se na stránky realitek, když tam něco bude budeš naštvaná. A co já neudělám, koukla jsem tam a už jsem naštvaná 😠

lucie.krajcarova
20. říj 2010

holky, tak jsem zpět od doktorky, sliznici mám obrovskou asi 13 mm... takže buď menzes nebo těhu. příští týden by to mělo být vyřešeno, jinak mám přijít...

lucie.krajcarova
20. říj 2010

@jahudka80 tak to je škoda.. ale asi bych to ještě zkoušela dál 🙂
tak já u doktorky našla leták rekvalifikací pro ženské na rodičovské, škoda, že to začalo už v září, ráda bych tam šla. je to i s hlídáním dětí a spousta oborů.... no tak to jsem prošvihla..

mv
20. říj 2010

Ahojky,
moc nestíhám dočítat, tak jen telegraficky:

@jane84 a @tram držím palce po těch maratonech, co zažíváte by v tom byl čert, aby nic.... 😀 😀 😀 😀

@helcenka držím palce na kontrolu a gratuluji k novému vozítku. 😵
My si nové koupili na jaře, ale nějak asi nejsme typy na nová auta,a nenašli jsme si k němu osobní vztah 😀 😀 😀, tak šlo minulý měsíc do světa a koupili jsme zase staré a spokojenost velká.... 🙂

@lucie.krajcarova já, když byla v půli cyklu na UTZ u mudry, tak mi měřil sliznici a měla 14mm.Prý na otětotnění jak víno, ale mě to stejně připadá divoký tak silná na půli cyklu.Buď mám takřka nulovou, nebo tohle. 😒

Jinak jsme objednáni do CARu na listopad na vstupní pohovor a dost se mi ulevilo.Sice stejně budu ještě 2 měsíce čekat na výsledky těch trombofílií, ale už budeme někde vedeni a budeme mít představu, co s náma dále bude.
V práci bych od příštího jara-léta měla dělat jinou práci a vůbec nevím, co jim na to říct.O tom plánovaném IVF nikdo neví.Asi bych se měla na to vyprdnout, ale mě to připadá nefér se něco začít zaučovat( to je na dlouhé měsíce, než bych se to naučila)a pak jim říct, že jdu na mateřskou...Ale zase nechci aby to vědělo se předem, co zamýšlím, když by to nevyšlo.Fakt nevím.... 😠 Mějte se

mv
20. říj 2010

Jo a ta tram měla být @ fram, ale to vám asi došlo.... 😀 😀

mv
20. říj 2010

tak napotřetí 😀 😀 😀 @fram

lucie.krajcarova
20. říj 2010

@mv to je super, že už jste objednaní do CARu, teď už se máš na co těšit 🙂 s tou prací neporadím.. odkdy to máš dělat?

mv
20. říj 2010

@lucie.krajcarova od jara, kdy právě by se mohlo začít s náma něco v CARu dít.
Nevím, nevím, pořád mi to leží v hlavě.Asi jsem moc poctivej blbec...
Zatím to není oficiální, ale bojím se chvíle, až si mě šéfová zavolá a zeptá se mě na to, jestli bych to dělala, či ne.To teda nevím, jak se budu vykrucovat a co jí budu povídar, nejsem ten typ. 😒
Stále doufám, že mě to mine a ujme se toho někdo jinej...Ale asi ne. 😒

fram
20. říj 2010

Ahoj holky,
@helcenka v pátek budu držet palce. Jůů, nový autíčko, super 🙂
@jane84 my jsme se taky informovali na hypotéku a nejlepší podmínky nám nabídli u České spoř., Liška úplně na nic, KB - děsný.
@mv tak už v listopadu, to je dobře, to uteče jako voda. S tou prací neporadím. U mě v práci nikdo netuší , že se snažíme, myslím, že bych měla peklo. Asi musíš uvážit, jak moc ti na té práci záleží, jak se tam k tobě chovají a jak by zprávu o snažení přijali. Těžko radit .

mv
20. říj 2010

@fram to je právě těžký, taky se bojím reakce a , že když to řeknu dopředu, tak, že tam pak nevydržím... ☹

fram
20. říj 2010

@mv já myslím, že kdybych to v práci řekla, tak by se mě pod nějakou záminkou zbavili. Ale nejdřív by za mě museli někoho zaučit, protože by mě tam neměl kdo zastoupit.