• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pozitivní těhotenský test, pak ale vždy dojde k menzesu

15. srpna 2011 
Ahoj holky, prosím radu nebo nejlíp o informaci od té, která si tímhle už prošla.
S manželem se snažíme o miminko, ale problém je v tom, že sice otěhotním v každém měsící, ve kterém se snažíme, a těsně před menstruací mám jasně pozitivní těhotenský test, ale i přes to dojde k menstruaci v termínu a poté již těhotenský test není pozitivní samozřejmě.
Stalo se nám to již po 4x.
Zřejmě budu muset dojít k doktorovi, i když jsem se tomu chtěla vyhnout, protože jak jednou doktoři začnou rýpat.... :unamused:
Nejdřív jsem si myslela, že je problém se zahnízděním, ale prý nezahnízděné vajíčko nevylučuje hcg, což ty moje vylučují.
Tak nevím....zná to někdo?
15. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se stalo něco podobného, ale doktorka mi hned nasadila utrogestan a bylo poklizené. Vajíčko se pěkně zahnízdilo a těhotenství bylo OK a hlavně se to udrželo..... - je to hormonální léčba která prospívá žlutému tělísku, které vylučuje nějaký hormon zodpovědný za udržení toho vajíčka. Teď se pokoušíme o druhé mimi a rovnou mi ho nasadila - vždy se papká 17. den po MS 10 dnů......ale je to hormonální léčba - takže jen na předpis.....já být tebou tak už jsem u doktora dávno.....
15. srp 2011 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabriella12 A taky mě napadla další věc - "alergie" na trofoblast (vytváření protilátek proti oplozenému vajíčku).
15. srp 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek