Používáme cookies. Více informací zde. OK

Opožděna menstruace pozitivní test

kipe01
21. kvě 2019
Opožděna menstruace pozitivní test
Zdravím. Nedostala jsem menstruaci poté mi vyšly 2 pozitivní testy a následně se dostavila slabé menstruace a špinění které trvají už skoro 2 týdny 😞 máte někdo zkušenosti? Či jste něčím podobným prošli? Děkuji za jakoukoliv informaci.
zuzanenka
21. kvě 2019
@kipe01 zajdi na gyndu, moze to byt hematom..
vashti
21. kvě 2019
A máš pořád pozitivní test?
kipe01
autor
21. kvě 2019
@vashti Ano test je stále pozitivní, ve čtvrtek jdu na vyšetření. Ale už bych ráda věděla dopředu co se děje 😞
vashti
21. kvě 2019
Tak to bude asi ten hematom, jak píše @zuzanenka
zuzanenka
21. kvě 2019
@kipe01 mala som hematom s oboma detmi, s druhou som krvacala este viac 😔 klud na lozku, a mudr. mi dal Ascorutin. Tak lez ak mozes 😉 drzim palce
kipe01
autor
21. kvě 2019
@zuzanenka Děkuji. Snad to dobře dopadne
ameli
21. kvě 2019
@kipe01 špinila jsem zhruba celý první měsíc, ne nijak výrazně, každý týden jsem chodila na gyndu na kontroly, dostala jsem ascorutin, neschopenku a pak to samo přešlo, byl to hematom. Nic vážného, na miminko to nemělo vliv, navíc špinění se v prvních týdnech objevuje docela často. Ale zašla bych být Tebou k doktorce, ona nejspíš uvidí jen dutinku, možná nic, ale hematom by viděla a zkontroluje Tě 🙂
radu98
21. kvě 2019
@kipe01 na nic bych nečekala a šla hned na gynekologickou ambulanci. Může to být hematom nebo třeba i mimoděložní a nebo prostě jen hormony...klid budeš mít až po návštěvě lékaře 🙂 každopádně všude ti řeknou, že pokud se v těhotenství objeví krev, tak hned k doktoru. I kdyby to nic nebylo, tak ti to nikdo nevyčte 🙂
andreavoborilova
21. kvě 2019
@kipe01 nechci strašit ale já to měla úplně stejně a měla jsem mimoděložní 14 dní jsem měla ms a pozitivní testy a potom jsem letěla zrovna od doktora do nemocnice a hned mě braly na operaci tak pokud krvacis víc tak jdi hned nepodceňujte to. Držím palce ať je to jen něco míň vážného.

Sem začni psát odpověď...

Odešli