Sanus v Pardubicích, pište své názory, příspěvky

Zdravím tímto všechny bojovnice ,které mají zkušenosti se Sanusem v Pardubicích prosím pište své názory ,příspěvky a nebojte se nic já tam chodím už přes rok k mudr.Vodičkovi a je moc fajn a co vy holky??? 😎
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
Další
tazalinka
19. črc 2016
ahojky, jak na tom ses? Taky jsme byli v kvetnu na prvni konzultaci, pak cekali na termin na genetiku a nyni jiz 6tyden cekame na vysledky (dovolene to brzdi...). Za tyden jdem na vystereni spermio a utz, tak doufam, ze pak uz to pujde rychleji a v srpnu snad ivf - u nas icsi...
liska_bystrouska
19. črc 2016
@tazalinka Ahoj, to se ptas me? 🙂
tazalinka
20. črc 2016
ahoj, taky, chci slyset samy pozitivni zpravy na Sanus Pce, at mi to da silu🙂
luckah1
1. pro 2016
ahojky, nás čeká první schůzka teď v prosinci a jsem z toho lehce nervózní...jaká je přibližná doba od první schůzky než přes všechna vyšetření se dostaneme k IVF ?
liska_bystrouska
1. pro 2016
@luckah1 Ahojda, vitam Te 🙂
Cesta je to narocna...hlavně po psychické strance. Jinak záleží jaka vyšetření budou dělat. Pokud už nektera z nich nemate za sebou.
Spermiogram, hormonální profil, genetika, imunologie. ... 2 poslední zminene trvají přes měsíc než dostaneš výsledek.
Ale většinou se před IVF zkouší IUI, pokud je to z Vaší strany zdravotne možné.
Jestli chceš vědět vic, napiš mi do zprávy 🙂
terra22
12. říj 2017
Ahojda, nás čeká první konzultace v Sanusu. Mně se dostatečně nevyvíjí folikuly a přítel má špatný spermiogram. Někdo kdo má podobný problém? Víte co vše hradí pojišťovna a co stojí za to si připlatit? Díky moc za všechny informace 🙂
stars1
9. lis 2017
ahoj, ja chodim do Sanusu od srpna, pritel ma hodne blbou morfologii, mam za sebou jednu IUI, na konci rijna jsme byli na genetice. Jen jsem byla prekvapena, ze vysledky budou az za 2-3 mesice a jeste nam pani dporucila pred dalsim IUI pockat na vysledky. Tak me zarazilo, ze to treba nedelaji hned na zacatku, nez se vubec zacne neco zkouset. Vysledek uz mohl byt.... Meli jste to taky tak? Jak dlouho trva imunologie? Pry nas asi taky bude cekat.
luckah1
9. lis 2017
@stars1 ahoj. To čekání je dlouhé úplně tě chápu. Ale věřím že v Sanusu v Pardubicích jsou opravdu profici. Já měla problémy že jsem neměla ovulaci, leidenskou mutaci a k tomu problem sr stitnou zlazou a partner měl hodně špatný spermiogram..IUI nám nevyšlo a po dalším čekání na další vyšetření jsme se už rozhodli pro IVF a nyní čekáme na začátku února chlapečka.. důležité je vařit 😉
stars1
11. lis 2017
@luckah1 tak to je super, že to vše dobře dopadlo 🙂 a můžeš se těšit na mimi, já počítám, že možná v lednu bude taky IVF, jestli to vše půjde dobře. Akorád se trochu obávám těch injekcí, co si budu muset píchat....
Strana
z2
PředchozíStrana
z2
Další