• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilka - ale tři testy slabounké //

27. října 2007 
Tak to mas pravdu. Keby sme nechceli, tak sa to na nas nalepi, ani nevieme ako. :astonished:
Asi by sme mali ist na disku a tvarit sa, ze mame 15 :grinning:
12. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo presne jak rikas, vim to z vlastni zkusenosti-vidim to v praci, pracuju v porodnici. Kazda 15ti leta tehotna, kazda s prominutim socialka a romka a normalni se snazi a snazi a touzi a nic !
12. zář 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindex a měříš BT nebo to zpoždění bereš jen podle toho, že máš tak a tak dlouhé cykly a teď je to jinak ?
12. zář 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, utekam ja uz domkov. Dufam, ze zajtra niektorej pribudne / a budu z toho 2// :wink:
12. zář 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindex, já jsem už jasná :angry: :angry: :angry: ..Mrcha přišla v plné parádě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Tak snad příště :sweat_smile: :sweat_smile: ..
12. zář 2007 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj potvorka ako druhý test ?
12. zář 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes kupim a zajtra za rana to hned skusim :confused: akoze skusim stastie :grinning:
teda dufam ze mam stastie a budu // a nasledne budem priberat prirodzenou cestou.... drahy ma uz od vcera zacal volat buldozer :sweat_smile:
12. zář 2007 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééj radšej buldozérik a len 1 test si robila zatiaľ ?
12. zář 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, na viac som nemala odvahu :confused: chcem si zachovat v pamati tie //
ale to bolo v utorok rano, tak zajtra to bude o dva dni, mala by byt silnejsia ta druha carocka :angry:
12. zář 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si merim teplotu ale mam kazdy den jinak, tak nevim :frowning2:
No zatim jsem to mela pravidelne, a ted se to zpozdilo uz o paty den, ale test ukazal negativni, tak nevim.
12. zář 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo spis vim. Ale doufam :frowning2:
12. zář 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lindex, tak já Ti teď nevím..Celý den jsem měla jen jednu vložku, a jen špiním :unamused: :unamused: ..Tak už vůbec nevím, na čem jsem...
12. zář 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ljd jak jsi se ptala na ty testy, taky se přikláním k Mamatestu, ještě jsem neslyšela že by někomu ukázal špatně a mě taky ukázal / když to tak bylo správně :wink:

Jinak ještě něco k těm testům:
Citlivost těhotenských testů
AXIOM comfort hcg /proud moči 25 70-80
AXIOM plus hcg / nádobka 25 25-30
AXIOM set hcg (2 v 1) / nádobka 25 40-45
GS mamatest (2 v 1) / nádobka 50 30-40
GS mamatest comfort / proud moči 25 70-80
New- Best 2 (2 v 1) / nádobka 20 25-35
ClearBlue one minute / proud moči 140-150
Seratec direct / proud moči 25 70-80
Seratec diagnostika / nádobka 25 40-50
Combo II Instant-View 10 !!! 35-40
Instant –View 25 15-20
Alfa Instant - View 25 15-20
hCG rapid / nádobka 20 20-25
Day 7 / kazeta+kapátko 20 50-55
For you / proud moči 20 50-55
Gravitest (2 v 1) hCG / nádobka 25 30-40
Gravitest hCG 25 25-30
Unimark / nádobka, proud moči 25 20-60
Mummy test 15-30
Baby / deska+kapátko 25 50-60
Baby / nádobka 25 40-50
Baby (2 v 1) / nádobka 10 !!! 70-80
Intima 45-50
Intima test ultra 80-90
Pepino dipstrip 20-30
Pepino Mid stream 80-100
Těhotenský domácí test / nádobka(přiložená) 25 60-80
After 1ks krabička 110-130
Vian 20-40
Chemture hCG 20
Rapid clear Classic plus 55-70

Lindex a máš tady někde grafík, kolikátý jsi DPO??? :wink:

Schimi já už holka nevím co bych ti poradila :sweat_smile:
12. zář 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi supis, len neviem kde je ten co mali {okrem rapi preg} a kupila som / Ulti med / first test....
hmmmm :confounded: zajtra uvidim :fearful:
12. zář 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pome baby kde ste?? som sama doma, nech uz je rano, chcem testovat a dovtedy potrebujem skratit cas... :slight_smile:
12. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj potvorka,
ja som tu skoro nová, vacsinou len čítam príspevky, lebo nemám čas písať. Ja som tiež sama, malá už spí a ten môj išiel tiež na pivo.
12. zář 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, pivo :slight_smile: Aspon si manzelky mozu urobit kludny vecer...
az na to ze mi prave volala mamina a vyzvedala, ako na tom sme :unamused: Lezie mi to na nervy, hlavne ked som drahemu slubila ze to bude na zaciatku nase tajomstvo {mal z tooho taku radost}
12. zář 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zatiaľ ešte neviem na čo som. 20.8. som vysadila HAK, 23.8. som mala MS a odvtedy sme sa snažili a snažíme až doteraz, dosť aktívne - skoro každý deň :grinning: koncom minulého týždňa ma začalo pichať v bruchu na ľavo a trochu aj napravo. Od včera mám taký zvláštny tlak v podbrušku a bolia ma kríže, svŕbia prsia, v noci som trochu špinila- 1 hod. Ďalšiu MS mám dostať až budúci štvrtok, tak som zvedavá a nekonečne netrpezlivá či sa nám zadarilo na prvý šup ...
12. zář 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak drzim palce Zlatulienka! Nech sa zadari(lo) na prvy sup!
12. zář 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bola "cista praca" :slight_smile: nedas dovtedz daky test???
hmm, to je uz asi diagnoza... :unamused:
12. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám už kúpený, len tak ako aj všetky ostatné tu, bojím sa sklamania. Bolo by to asi zavčasu. Ked som čakala moju malú, testovala som v deň, ked mi mala prísť MS a vyšla slabá čiarka, potom som to opakovala o dva dni a to už boli obe čiarky silné. Inak brucho mám tvrdé ako kameň, neviem čo si o tom myslieť. Do štvrtku to však určite nevydržím, asi testnem cez víkend :wink:
12. zář 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerta, dakujem.
Možno moje pocity súvisia s vysadením HAk ... Potom čo som si tu na MK prečítala, byť hneď tehu, môžem hovoriť o zázraku. Prvé dieťa sa podarilo až po roku.
12. zář 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas vyhodu ze vies, ako to u teba funguje :slight_smile: ja hladam vsetko mozne, aby som vedela co je dobre znamenie a co nie :frowning2: no kazdopadne verim ze budes mat ||
dokonca som si kupila trhaci kalendar pre tehotne a citam ho ako lexikon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvorka ved aj vam sa podarilo rychlo! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A tie testy to je asi fakt diagnoza, ja vam ani radsej nebudem hovorit kedy som si tento mesiac robila prvy test :pensive: :pensive: :pensive: lebo si budete mysliet ze mi totalne sibe, dobre ze som si ho prvy den po menstruacii nerobila a odvtedy dalsich par, no nedalo mi to az nakoniec dnes rano konecne // aj ked prva slaba, ale verim tomu!
12. zář 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde sa dá ten kalendár zohnať? Vieš, keby som ho náhodou potrebovala :grinning:
12. zář 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvorka ja ta chapem. Ja uz mam jedno dietatko, dievcatko, to ani neviem ako sa nam podarilo, vtedy som vysadila HAK a mrcha nechodila, nechodila.... no a prisla az po porode. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Odvtedy som to uz nebrala. Antikoncepcia sa sice konala ale vseljaka mozna len nie hormonalna.
12. zář 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gerta, potvorka - som presvedčená, že obe ste tehu!!! Raz ked na teste už boli obe čiarky, hoc aj slabé, tak potom neskôr tam budú tiež. Len silnejšie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Môžete mi veriť, vlastná skúsenosť, hoci už je tomu skoro desať rokov :frowning2: Ale dávame tým lekárňam dobre zarobiť, že? Ak nebudem tehu, tiež budem určite každý mesiac testovať naviackrát až kým neuvidím dve // A vlastne aj potom aby som si to potvrdila a uverila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, obe dievcatka :slight_smile: ja by som vlastne chcela nielen babatko ale konkretne dievca :sunglasses: hmm, aj ked teraz by som brala hocico. ale ked 2 dievata su super, dievca a chlapec ok, ale dvaja chalani, to teda NIE / ratame 2 deti/ :unamused:
proste mne sa zavdacit neni len tak :sweat_smile:
12. zář 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvorka, ja umyvam riad a za kazdym druhym tanierom sa bezim pozriet co ste so Zlatulienkou napisali. Chlapa tiez nemam doma, babika spinka, no s kym sa porozpravat o //???? My by sme chceli 3 deticky. Drahy chce teraz (jasnacka) chlapca ked princeznu uz mame!
12. zář 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvorka, úplne ťa chápem. Ja som bola od začiatku presvedčená, že bude dievčatko, meno pre chalana som nemala ani pripravené. Sestra má chlapca a ked to porovnám, to sa vlastne ani nedá. Moja malá je taká moja cicka prítulná a veľká parádnica. V škole je to úplne OK, je samostatná, skrátka, je to s ňou jednoduchšie. Mne je teraz jedno čo by to bolo, určite by som bola rada aj druhému dievčatku, a aj moja malá by chcela radšej sestru. Len čo tatino ? :wink: Asi by rád aj dákeho "chlopa" do domu uvítal. A mal by sa s kým vyblázniť, lebo podľa neho baba je baba, chalan vraj viac vydrží - teda kadejaké voloviny. Na to by chlapov bolo, hmmm
12. zář 2007 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek