• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

8. srpna 2017 
Tak dnes 27.den. menstruace nikde, teplota dnes 37. K tomu mám rymu a lehce me škrábe v krku a boli me záda. snad ten dnešek v práci dam. Nevím zda udělat test ale úplne se bojim :slight_smile:
7. říj 2015 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia tak jak to dopadlo? :wink:
7. říj 2015 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím Já zatím testovat nebudu ještě počkám aspoň do zítra ať nejsem zklamana. Ale jsem už hrozne napnuta...
7. říj 2015 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem ten test udělala a je to mamatest a ta druha čárka je slabý duch. jsem 12 DPO
7. říj 2015 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@romelia Kéž by vám to vyšlo!!
7. říj 2015 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Toto je můj test z dneska
7. říj 2015 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@romelia ja tam teda vidim dve carky a myslim ze zo vypada hodne slibne :slight_smile:.Preji at carka sílí :wink:
7. říj 2015 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilona23 moc a moc děkuji! :slight_smile: vůbec neverim...
7. říj 2015 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia moc ti drzim palce! Doporucuju udelat i test jineznacky. Mamatest mam takovy vzdy a tehu nejsem. Je to tady ve vic diskuzich,ze mamatest je na houby. Coz ovsem neznamena,ze bys nemohla byt tehu!!!! Zkus udelat jiny.
8. říj 2015 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk Já si ho již dělala i dr.max a vždy jsem ho mela bez jakéhokoliv náznaku. takže ted když tam ten náznak je a menstruace nedorazila tak na tom asi něco bude.
8. říj 2015 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@romelia JE TO TÁÁÁÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mě vyhovoval z lékárny Dr. Max. Je levný a dobrý, ale i mamatest, moc držim palečky :slight_smile:
8. říj 2015 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji Já jen včera už me Dr.Max zavřel tak jsem koupila v jine lékárně tento. Nechtěla jsem vůbec testovat. vždy když jsem to zkusila nic tam stejne nebylo a včera jsem se az lekla kdyz jsem si vecer udelala test. Ale pořád nemohu uvěřit a v sobotu ráno zkusím ten druhy. a příští týden si pak mohu ještě koupit jiný kdyztak. Ale jestli je to tak tsk se stal zázrak a Já ve 42.letech poprvé otěhotněla a to úplne přirozenou cestou :slight_smile:
8. říj 2015 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@romelia moc bych ti to přála! :slight_smile:
8. říj 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@capriola Děkuji moc :slight_smile: nejhorší je ze me začali bolet záda :(
8. říj 2015 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia at boli co chce..hlavne at to ma dobry konec.Budeme doufat,ze vse bude pokracovat tak jak ma :wink:.Budu se tesit na dalsi pozitivni zpravy :wink:
8. říj 2015 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak hlásím, že jsem měla jenom 5 vajíček, z toho dvě už jsou vyřazený z boje, ale 3 jsou oplodněný. Takže čekám další dva dny jestli se budou dobře vyvíjet a jestli půjdu na ET... Moje snaha "moc to neprožívat" nějak troskotá, když už jsem došla až sem... a to je pořád vlastně začátek. Člověk vlastně pořád na něco čeká a možnosti jsou buď dobrá zpráva nebo špatná zpráva, nic mezi tím.

@romelia jak je dneska? doufám, že záda už jsou lepší :slight_smile:
9. říj 2015 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@capriola super moc moc gratuluji!!! :slight_smile: takže budou trojčatka :dizzy_face: me porad boli v kříži občas picha vpravo a jsem unavena. jinak v pohodě. jsem k tomu nachlazena takže rýma nic moc. zítra si udělám znovu test :slight_smile:
9. říj 2015 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia Tak to vypadá docela slibně, držím moc palce, aby to vyšlo!!
9. říj 2015 ve 13:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Koupila jsem si dnes vitamíny femibion tak snad jsou dobre. zítra ráno udělám znovu test a příští týden vyrazím k doktorovi :slight_smile:
9. říj 2015 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dobre rano holky tady je můj dnešní test 15 DPO.
10. říj 2015 v 06:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@romelia Ja myslim,ze neni co dodat :wink: To je to rano hned veselejsi :slight_smile:Jen tak dale :slight_smile:
10. říj 2015 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ilona23 moc děkuji :slight_smile: od 6 ráno už nespím :slight_smile:
10. říj 2015 v 07:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia ja bych nedockavosti nespala snad celou noc :grinning:
10. říj 2015 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia nejlepší zpráva v dnešní upršenou sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2015 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nipeal Děkuji moc :slight_smile: asi se zázraky opravdu ději :slight_smile:
10. říj 2015 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romelia jé, tak to je paráda! :slight_smile: jdeš nám tady příkladem :slight_smile:
10. říj 2015 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Skvela zprava, moc gratuluji :slight_smile:
10. říj 2015 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@capriola Děkuji moc holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: najednou to přišlo a je to tady :slight_smile: a to jsem mela tak narocny narozeninový víkend :slight_smile: a dostala jsem takovýto dárek :slight_smile:
10. říj 2015 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anansie40 stal se zázrak asi jsi me držela palce :slight_smile: a co u tebe jak je? Je to lepší?
10. říj 2015 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romelia super,gratulace!
10. říj 2015 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek