• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky 40+

21. října 2017 
@benny7 ano, chce to utéct co nejdříve....manžel v prvním vztahu mě škrtil a mlátil jen proto že byl chorobně žárlivý...tenkrát jsem neměla žádné koníčky,byla jen doma,vařila pekla starala se o rodinu a stejně jen tou svou chorobnou myslí si něco myslel...a našla jsem sílu utéct s 3 letou dcerkou jen v kočáru a bez jakéhokoliv majetku.....všem radím, nezůstávejte v takovém vztahu!!!!
27. bře 2016 ve 23:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Zdravím vás všechny v povelikonocnim úterý. Je tu některá s radostnyma zpravama? Rozdavaly jste o smigrustu vajíčka nebo se některé v bříšku zabydlelo?
29. bře 2016 ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jannyss tak to me moc tesi a mam radost ze sel pritel do sebe. I to ditko by mohlo nejak projit. Netlacila bych na pilu a dala vecem volny prubeh a rekla priteli... mame li mit spolecne dite bude nam dano. Nechme věcem volny prubeh. Az to nastane ma li to nastat spolecne to zvladneme...
30. bře 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes 9DPO, tak čekám co bude. Bohužel mám od rána pocit, že z toho bude do zítra MS... :frowning2: Luterální fázi mám 9-12 dnů, tak by to odpovídalo. Nějak přestávám věřit, že se ještě zadaří.
30. bře 2016 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winter A muzu se zeptat kolik je ti/Vam let? urcite neni jeste nic ztraceno. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2016 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winter A jak dlouho to zkoušíš, že ztrácíš naději?
30. bře 2016 v 17:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina já...snad :grinning:, ale ještě bojím o tom mluvit
30. bře 2016 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@emisekkk A to je pěkná zprávička :slight_smile: Navrhuju, že když se o tom ještě bojíš mluvit, tak si o tom pojďme psát :slight_smile: ...
30. bře 2016 v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xyrina HIHI, to jsi mne teda rozesmála :grinning:
30. bře 2016 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rukola no, jen mám strach, že když takhle narovinu, tak by si začal dávat pozor :frowning2:...
jinak jsme se najednou hned byli podívat na pozemek a líbil se mu, a že bychom do toho šli,tak to ted docela aktuelně řešíme :slight_smile:
30. bře 2016 ve 21:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@emisekkk tak držím palce :slight_smile:
30. bře 2016 ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já byla v pondělí v kanceláři a kolega , který se mnou nijak zvlášt toho moc nenamluví,tak se na mě podíval a říká......hele, nejsi těhotná?...tak říkám, nee proč? zrovna jsem ted dva dny "bumbala".
řekl mi, že to mám v očích :slight_smile:
jenže jsem byla 8 DC, takže před ovulkou,tak jsem věděla že nee :frowning2:
Ale bylo to dobrý, třeba nějaká předzvěst :slight_smile:)
30. bře 2016 ve 21:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jannyss No jestli by šlo těmto poznámkám věřit, tak mi zase moje mamka v pondělí řekla, že jsem nějaká přepadlá. Takže asi tedy nejsem těhotná a testy už nemusím řešit :slight_smile:. Na testy mám jít 6.4. Ale třeba skutečně sensitivni lidi dokážou druhé správně odhadnout a pak máš štěstí :slight_smile: Moje mamka mezi ně nikdy nepatřila...
30. bře 2016 ve 22:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xyrina no, spíš to byla náhoda.....ale příjemná:slight_smile:...zítra jedu k doktorovi jestli folikuly OK...12 DC :slight_smile:
31. bře 2016 v 07:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jannyss Na to jsem se taky těšila. To je totiž jedno z vyšetření, kdy se dá něco vidět a ja ráda pozoruju, jak se co vyvíjí a roste. Tak ať je všechno podle Tvých a doktorovych představ :slight_smile:
31. bře 2016 v 07:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rukola za měsíc mi bude 42 :slight_smile:
31. bře 2016 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@emisekkk tak to je teda bomba :wink: , ale jinak přeji ať je vše OK

Já jsem dnes 10 DPO a MS zatím nikde, takže naděje stále trvá.
31. bře 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@winter držím palce :slight_smile:
31. bře 2016 ve 14:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winter drzim palce. me je 43 :grinning:
31. bře 2016 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ženský sice jsem oproti vám mladší bude mě 29 , ale snažilky 40+ na mě vyskočilo na MK a já vám všem držim palečky at máte miminka . :slight_smile:
31. bře 2016 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@terula1 MOC DĚKUJEME, od takové mláděte to potěší, že má s náma starýma soucit...., často sklízíme jen výsměch a arogantní narážky ....., i když já mám "teprve" 38, tak vím, jaké to je .....
1. dub 2016 v 10:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, tak ja jsem nesklidila ani vysmech, ani arogantni narazky vubec od nikoho. Naopak vsichni mi pratele, kolegove a rodina I gynekologove byli naproste v pohode a ohromne mi to prali. Od nikoho jsem neslysela nic negativniho.
1. dub 2016 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@racek26 Prej starýma .Jak starýma snad nejlepší leta ne :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2016 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@racek26 je mi taky 38 a je to jen číslo. Duševně mi je 18 :wink:
1. dub 2016 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@montyna No, já mám půl roku po svatbe a někteří z rodiny i v práci se ptají, kdy budeme mít miminko. Nejdříve jsem to brala jako ironii a odpovídala, že přechod bude driv :slight_smile: Ale manžel řekl, že vlastně mají pravdu, když se na to cítíme :slight_smile:. Tak když by se to podařilo, budeme šťastní jako ve třiceti :slight_smile:. Manžel je mladší, tak je to jednodušší. :slight_smile:
1. dub 2016 ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benny7 Mě je 44 a hlavně fyzicky se cítím o X let mladší. Vlastně i ty testy v CARU vyšly k mému věku skvěle. Tak uvidíme... :slight_smile:
1. dub 2016 ve 12:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@xyrina tak to obdivuji. Já se už cítila na to moc stará. Fakt jsem do poslední chvíle nebyla úplně jista sama se sebou
1. dub 2016 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benny7 Otěhotněla jsi neplanovane?
1. dub 2016 v 17:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
damy 38 let neni zadny vek :grinning:
1. dub 2016 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@emisekkk Přesně, věk je stejně jen kvůli dotaznikum u doktoru :grinning: . V normálním životě na přemýšlení o věku přece není cas.
1. dub 2016 v 18:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek