Snažilky, Kutnohorsko a okolí

lavazzza
18. únor 2008

Snad se tu najdou nějaké snažilky z kutnohorska a okolí?

adriana1
4. bře 2008

Ahojky, v kutné hoře mám rodiče. Bydlíš přímo v kh?

lavazzza
autor
14. bře 2008

Ahojky jo přímo v Kutné Hoře🙂

adriana1
14. bře 2008

my tam jedem na pouť. Tak ať vámto brzo vyjde. Jak dlouho plánujete mimčo?

lavazzza
autor
17. bře 2008

Snažíme se necelé dva roky:(A pořád se to nepovedlo

adriana1
17. bře 2008

Zkus na to nemyslet ono to někdy pomáhá. Co doktor? Třeba se potkáme na pouťi

lavazzza
autor
17. bře 2008

Doktor nic.Zkus na to nemyslet,to slyším všude,první rok jsem byla v pohodě,ale teď už to není sranda.a doktor na mě kašle.

lavazzza
autor
17. bře 2008

Koukala jsem ti do alba a odněkud tě znám 😉

adriana1
18. bře 2008

Taky sem tě někde viděla ale nevím kde. Já vím je to těžké. Ke komu chodíš?

lavazzza
autor
19. bře 2008

K Plačkovi mám to hned vedle práce.Ale asi budu měnit uvidím jak u něj pochodím zíítra.
Počasí na pouť teda bude mazec,včera jsem v té vánici neviděla na krok.

adriana1
19. bře 2008

Zkus se prorvat do kolína. V kh jsou nic moc doktoři

nensy
22. bře 2008

ahoj jsem s kutný hory.já jsem taky nemohla otěhotnět.ted máme holčičku.chodila jsem k zadražilový a ta mí vůbec nepomohla .ted chodím ke klumparovy a ten mi pomohl je fakt výbornej.je v čáslaví.

gilotek
5. čer 2008

Ahojky, já chodim také ke klumparovi do čáslavi a potvrdím slova nensy že je super. Před porodem mi píchal plodovku a pak na vizitách byl v pohodě. Ted k němu chodí i má švagrová, která o mimčo 2x přišla. Chodila k nejmenovaný dr. v čáslavi, která to že 2x potratila tak nějak přešla a neřešila to ( mimochodem ta samá dr. mě rodila a teda už nikdy víc 🙄 ). No a ted chodí ke Klumparovi, kterej jí poslal na vyšetření do Prahy a ted je už v 5 měsíci a zatím Ok. Musím zaklepat 😉 K Plačkovi jsem chodila tak před 8 lety a nebyla jsem s ním spokojena.

nensy
19. čer 2008

tak to jstebou souhlasím gilotek že je klumpar fakt perfektní.nám strašně momohl a jsem mu za to vděčná.už bych teda neměnila.ted k němu přešla celá rodina myslím baby