• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Špinění místo menstruace. Co by to mohlo být?

6. května 2017 
@nikyninasi123 taky drzim palce at to vyjde!!
29. únor 2016 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zadny falesny nadeje ja to mela u mi druhy cerky a je na svete moc ti gratuluji ja to tam vydim na 100% tet uz jen byt cv klidu a cekat nez malinky pride na svet :slight_smile:
29. únor 2016 v 17:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pandabox le zadny falesny nadeje ja to mela u mi druhy cerky a je na svete moc ti gratuluji ja to tam vydim na 100% tet uz jen byt cv klidu a cekat nez malinky pride na svet :slight_smile:
29. únor 2016 v 17:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikyninasi123 ackoliv tvrdy alkohol nepiji, tak tohle je situace na panaka..ufuf, moc dekuji za podporu a dam v pristich dnech vedet jak to dopadlo..a ty dej taky vedet:slight_smile:
29. únor 2016 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandabox urcite dej ja dam taky az neco budu vedet :slight_smile:
29. únor 2016 v 18:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikyninasi123 tak jak jsi dopadla??
6. bře 2016 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pandabox no delala jsem si TT 3 dny cpo ocekavany MS a tes negativni zatim jeste dalsi jsem neskousela
7. bře 2016 v 07:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikyninasi123 ja jsem mela celkem tri testy pozitovni, ak prisla MS, pak uz byl test negativni, hlavu vzhuru. Jednou se to podari:slight_smile:
7. bře 2016 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užívám od května clostilbegyt a duphaston a v červnu u mě proběhla ovulace 2×. Dnes jsem tedy 17 nebo 19 DPO. Ms jsem.mela mít 2.7.. a nedostavila se, tak v pondělí 4.7. jsem byla na gynek.kde mi vyšel tehot.test negativní a dostala vyvolávačku. Asi za 3 h na to jsem začala špinit, což injekce tak rychle zabrat ještě nemohla. Nejdříve prý tak za 5 -10 dnů. To špíněni bylo jen trochu a hnědé barvy a druhý den zase nic a další den tedy dnes opět jen špínění, ale takové tmavší černé. Tak nevím od kdy začít brát clostilbegyt, když ho mám začít brát 3 den ms. Jestli mám ještě čekat až se to rozjede a taky hlavně aby se to vůbec rozjelo. Máte někdo zkušenost nebo stejný problém? Jinak mám celých půl roku pravidelnou ms přesně na den, 28 DC a zpoždění nebylo ani ten první měsíc, co jsem začala clostilbegyt užívat, akorát tedy ten první měsíc u mě neproběhla ta ovulace, neměla jsem žádné příznaky a ovul. testy jsem dělala SZ ten druhý měsíc v červnu s to už ovulace byla, jak jsem již psala 2× i podle mého gynekologa. Bazální teplota stále kolem 37.3 - 37.4
6. črc 2016 ve 21:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
mám dotaz. Minulý měsíc jsem byla na vyvolávací injekci MS se dostavila 26.6. a trvala do 29.6. zároveň jsem od doktora dostala Proveru jelikož se s přítelem snažíme o miminko. Sex máme každodenně někdy i 2x. Dneska mám termín další MS a místo toho jsem odpoledne zjistila jemné narůžověle špinění. Test jsem si dělala včera a byl negativní. Na internetu jsem se dočetla, že špinění může být uhníznění vajička.
Máte nějaká zkušenost s tímto? Děkuji moc za jakoukoli odpověď
23. srp 2016 ve 21:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Antikoncepci neberu jiz 3.mesic.Mam dnes osmy den po planovane ms.Test jsem si delala 3 dny zpet a byl negativni.Dnes jsem zacala malinko spinit a boli me podbrisek jsem otekla....muzu byt tehu????Prsa mam jak balon:smiley:
25. dub v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leninka800 priznaky MS a tehu jsou stejne. Muze to byt cokoliv, spise pozdni tehu kdyz test mas neg.
25. dub v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pozdni MS :slight_smile:
@leninka800
25. dub v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 Ja Jen, ze se mi to nestalo nikdy.Ms mam pravidelnou.Tak jsem nejaka vydesena:see_no_evil:
25. dub v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leninka800 vzdy je vse poprve :slight_smile: telo se meni, co neni dnes muze byt zitra...
Z med.hlediska prav.MS je 25-35 dni ale ma na to vliv hodne faktoru :slight_smile:
25. dub v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 dekuju hned je mi lepe:blush:
25. dub v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki muzu se zeptat mela jsem dostat menzes a stoho vislo jen spineni a za rti dni bilo koonec a to slabe spineni co to muze bit dekuji za odpovet
6. kvě ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek