Které holčičí jméno se vám líbí z těchto nejvíc? 🙂

dolce_vivien
7. bře 2015

Které holčičí jméno se vám líbí z těchto nejvíc ? 🙂
A nepište mi prosím, že záleží na příjmení, díky 🙂
Popřípadě jestli máte nějaké neobyčejné jméno v záloze, sem s ním 🙂

Scarlett
Nila
Carina
Claudia
Kimberly
Gita
Abigail
Jessica
Jennifer
Valentina
Nicol
Vivien
Melissa
Vanessa
Niccelle ( Nysel)
Noemi
Victoria
Samantha
Milly
Lia

lugant
7. bře 2015

Já moc na tyhle jména nejsem, za mě Valentina 😉

lv
7. bře 2015

jůů máš tam 2 jmen co se mi strašně líbí: Scarlett a Carina /víc mi sedí s K,a ještě tady z těch netradičnějších zbožňuju Gréta/

sheeni123
7. bře 2015

Z techto nejvic Jessica a Victoria.

lrg
7. bře 2015

No potěš koště 🙂 Líbí se mi Vivien, ale to aby si pak potencionální ženichy fakt vybírala hlavně podle příjmení 🙂

sim007
7. bře 2015

Mate tam pekna jmena, ale ono opravdu zalezi i na prijmeni....zkuste si predstavit co si s tim uzije kdyz bude napr. Abigail Drvoštěpová.

naomi6
7. bře 2015

Victoria

sara84
7. bře 2015

Valerie a Madleine ( Madlen)to jsou mé favoritky, ale čekáme Samuelka 🙂

sisinka74
7. bře 2015

Tak ja pevne doufam, ze zakladatelka bude mit cizi prijmeni. Za me Victoria, protoze ji davam taky, ale psano cesky.

ronyx
7. bře 2015

A my zase máme v plánu Klaudii,když to bude holčička,takže mě se nejvíc líbí ta Claudia 🙂

mafeska
7. bře 2015

Líbí se mi Samantha a Vivien (první na co si vždycky vzpomenu když slyším tohle jméno je Pretty Woman) 🙂

1velrybka
7. bře 2015

Nevím, jestli si bereš cizince - pokud ano, tak potom ta jména chápu. Pokud ne, přijde mi přinejmenším zvláštní ta "cizí podoba". Z těchto jmen se mi jich líbí opravdu málo, ale když už, tak Viktorie, Klaudie, Valentýna. Takhle počeštěně.

olusik87
7. bře 2015

Samantha

stellamax
7. bře 2015

Líbí se mi skoro všechna jména na seznamu. A nic bych nepočešťovala, jak ti tady radí. Podle mě má mít jméno originální podobu. Na příjmení zas tak nezáleží. Proč si celý život vyčítat, že se moje dítě jmenuje jinak než jsem chtěla jen proto, že se to někomu nezdàlo.

verena
7. bře 2015

Melissa. Krásně voní 🙂

achjonetusim
7. bře 2015

Gita.
Když už, tak pořád v čechách únosný. A krásný jak na malou holčičku tak na dospělou ženu což se o většině "neobyčejných" (nenormálních?) jmen říct nedá. Může to bejt pekařka odvedle nebo operní diva. Tak i tak femme fatale. Každopádně žádný ořezávátko.

ludovika6
7. bře 2015

Noemi, pak Gita nebo Valentina

jpetraa
8. bře 2015

Gita

hvizdalka
8. bře 2015

Victoria

zanri
8. bře 2015

líbí se mi Nicol - Nicoletta, Cosetta, ale nejvíc Timea

magda172015
8. bře 2015

Jennifer..a jinak este treeba Aleta

muchomurkazelena
8. bře 2015

Melissa

hajanik
8. bře 2015

Valentina

veverun
8. bře 2015

Ahoj, za mě z návrhů Valentina. Jinak my máme Mariannu, ale to není příliš neobvyklé. Z neobvyklých pro mě byla velmi zajímavá Gabréta.
A jen tak pro představu dvě (klučičí) jména, co jsem jednou četla na seznamu dětí v různých školkách: Wayen Zápařka a Kajetán Brabenec... proč ne.

sasi2222
9. bře 2015

Předpokládám, že to máte srovnané a víte proč chcete cizí jméno 🙂 tak by možná bylo fajn, kdyby si tu zastánkyně českých jmen odpustili své připomínky 🙂 vám taky nikdo cizí nevnucuje a jednou vám možná vaše dítě nepoděkuje 🙂
Za mě Lia, Abigail, Noemi 🙂

berynka
9. bře 2015

Asi Victoria 😉
Doplnila bych Aglaiu... Aglája Vopajšlíková 😀

kessa
9. bře 2015

Noemi a teda Viktorie už moc neobvyklá není, teˇˇd mi přijde, že je každá druhá holčička Viktorka- já třeba od svých známých znám tři (věk cca 3-6 let)

haldasha
11. bře 2015

Samantha a Abigail 😉

jaja01k
11. bře 2015

Abigail

ebra01
11. bře 2015

Lia - nádherné jméno! Stejně tak se mi líbí třeba Mia.
A Gita je také super. Tato jména zní dobře, protože jsou krátká a jednoduchá. Hodí se jak pro dítě, tak i pro dospělou ženu.
Melissa, Scarlett apod. mi zní z českých úst úplně příšerně - navíc, když volají na své děti ve zdrobnělinách. Slyšela jsem to na pískovišti a... za mě fakt nee. Mám pocit, že se to k těm dětem ani nehodí. Spíše tak pro zralou a životem protřelou ženu 😀 . Ale nic ve zlém. Pokud se to líbí vám, tak proč ne 😉

kobliha22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz