Příznaky u biochemického těhotenství. Kdy vám odezněly?

kejty2501
12. čer 2023

Ahooj, vy co máte za sebou biochemické těhotenství, kdy vám odezněly příznaky? Mě čárka den co den slábne (mám 5 dní vynechanou MS), ale pořád mám šílene nevolnosti, jako jsem měla třeba v předchozích těhotenství kolem 8.-11. týdne. Odešly vám příznaky až po dostání MS?

lencaa11
12. čer 2023

@kejty2501 většinou do měsíce by vše mělo bejt od do další Ms

mishka87
12. čer 2023

Mě bylo před MS akorát trochu nevolno. Ale přisuzovala jsem to celovíkendové oslavě. Pak jsem dostala opravdu hodně silnou MS, kdy mi to v práci pod pracovníma kalhotama teklo po noze proudem. Na záchodě pak padaly cucky. Kdybych nešla po MS k doktorovi, tak ani nevím, že šlo o biochemické těhotenství. MS dorazila normálně a jen ten jeden den byla extrémně silná.

amazonkajanik
12. čer 2023

@kejty2501 nevolnosti jsem neměla, ani u syna. Za to u biochemka byly silné bolesti a ke zlepšení došlo s příchodem ms, která byla hodně silná a v důsledku toho byly i nevolnosti a slabost...

marketa1218
12. čer 2023

@kejty2501 Já jsem měla spozdeni 10 dní, těhotenské příznaky nebyly žádné, ale pozitivní testy byly jasný, zadní duchové. No a po deseti dnech přišla fakt silná MS a cistila jsem se dost dlouho i opakovaně a trvalo mi než naskočila ovulace a hcg klesalo fakt pomalu. Hlavně teda,že to odešlo samo no,když už . Tohle se mi stalo dvakrát. 😏