UPT - 18. tt 😞. Kdo podstoupil?

20. pro 2023

Ahoj holky, ženy, maminky.. prosím, je tady někdo, kdo v poslední době podstoupil UPT? Bohužel mě tohle čeká a nevím co čekat. Nevím jestli mám strach z bolesti nebo z toho, že to nezvládnu :(
Vím, že to pro každou z nás co si tímhle musela projít není jednoduché o tom psát, ale prosím…
Jak to probíhalo ?
Jak dlouho to trvalo ?
Zvraceni, průjem z medikace ?
Strach ze selhání nebo z neznámého ?
😔

andelka
21. pro 2023

Kvůli čemu musíš jít?
Mně v 19 TT zjistili zamlklé těhotenství, odpoledne. Večer konzultace v nemocnici, ráno příjem, vyšetření, v 9 tableta, v 15h druhá,ta to rozjela. Začaly stahy, ale dali mi injekci,takže jsem pak už nic necítila. V 17h odtekla voda, potom jsme jeli na sál, pokračovalo to revizí v narkóze. V 19h mě vezli zpět na pokoj a druhý den dopoledne pustili domů. Všichni v nemocnici se chovali skvěle.

danca9257
21. pro 2023

Je to měsíc co jsem přišla o malou v 18tt. Praskla mi voda a všechna vytekla. Ráno 4.11 v 9 hodin mi dali tabletu. Hned do půl hodiny jsem měla kontrakce, další tableta ve 12 hodin. Kontrakce po 3 minutách. Přišli, pichli mi něco na bolest a ve 13:30 jsem malou porodila 🥺 hned po tom mě odvezli na sál a kolem 14hod mě vzbudili. Druhý den jsem jela domů.