Zamlklé těhotenství - kdy začnu krvácet?

leniska27
17. bře 2013

Prodělala jsem zamlklé těhotenství, doktor mi řekl, že plod je mrtvý cca dva týdny a poslal mě ještě ten den na revizi. Tam mi po prohlídce doktor řekl, že by počkal ještě tři dny, až začnu krvácet, že je to lepší, protože děložní hrdlo bude měkčí a nebudou ho muset roztahovat násilím. Jenže vůbec nekrvácím a pozítří mám nastoupit na zákrok. Mám tam i přesto jít? Samovolný potrat asi nehrozí, když už je to tři týdny a nic?

jjanniska
17. bře 2013

@leniska27 ahoj ja sem si tim prosla v patek mela jsem zamlkly nevypuzeny potrat miminku prestalo bit srdicko revize byla v patek dopoledne to sem jen slabe spinila ale vcera jsem zacla krvacet

laska.nezna.hranic
17. bře 2013

kdyby se tvoje tělo chystalo krvácet, tak už to udělá dávno. z nějakého důvodu se to nazývá zamlklé, není to klasický potrat, kdy tělo mrňouska vypudí samo. na zákrok běž co nejdříve, ale na tvém místě bych si pro to vybrala doktora, který ví, o čem se mluví. s takovýmhle přístupem by ti mohl zadělat na "pěkný" malér. měli tě přijmout hned, tím spíš, že srdíčko nebije už dva týdny. můžu se zeptat v kterém jsi týdnu?

pettule
17. bře 2013

Prodělala jsem také zamlklé těhotenství. Plod se přestal vyvíjet cca v 9tt. Asi ve 12tt těhotenství jsem začala slabě krvácet, byl pátek večer, tak jsem jela na pohotovost. Už jsem ale vůbec nekrvácela. Bohužel se jednalo o zamlklé těhotenství, plod se přestal vyvíjet v 9tt. Mám problémy se srážlivostí krve, tak mě objednaly na odběry krve na pondělí a rovnou i na zákrok. Kdybych ale tento problém neměla, šla bych na sál hned, i kdybych nekrvácela, takže asi je to všude jiné. Ale v sobotu jsem začala šíleně krvácet, bylo to děsné :(, takže znova pohotovost a hned na sál. Takže v podstatě takové to děsné krvácení začalo tři týdny po tom, co se plod přestal vyvíjet. Ale myslím, že u každého je to jiné :(.A hlavně myslím, že by jsi měla jít na zákrok hned a ne na něco čekat................ Každopádně se drž a moc držím palečky.

jjanniska
17. bře 2013

@leniska27 ano presne tak na revizy by si mela jit hned ja sla taky.Nemusis zacit sama krvacet doktor te ma spravne poslat jak zjisti ze s mimnkem neni neco v poradku ☹

aktaka
17. bře 2013

Já měla zamklý v 7tt, přišlo se na to v 11tt a za celý ten měsíc jsem ani nezašpinila, takže krvácet vůbec nemusíš. Na zákrok určitě jdi.

leniska27
autor
17. bře 2013

Vyvijet se prestalo cca v 9 tt, vysvetlil mi to tak, ze ted by me otvirali nasilim a za tech par dni bude to delozni hrdlo mekci. Dal mi na vyber, mohla jsem jit hned, ale dala jsem na nej. Kdybych pry deti uz mela, tak je to jedno.

leniska27
autor
18. bře 2013

Jeste se chci zeptat, jdu rano na pul osmou, od pulnoci nesmim jist a pit, ale ted si nejsem jista, jestli sestricka nerikala, ze v sest mam vypit sklenici vody... byla jsem rozrusena, tak ted nevim.

jjanniska
18. bře 2013

@leniska27 ja sem nesmela pit ani jist od pulnoci az do zakroku.Oni po zakroku ti sami daji napit

beandy
18. bře 2013

Já zjistila zamlklé těhotenství když jsem šla na normální utz k doktorce, aby mi řekla jak miminko roste a tam mi řekla že se jí to nezdá, že plod nevypadá jak má. Byla jsem 10tt a miminko vypadalo na 7tt, o 3 týdny menší. Poslala mě ještě ten den na jeden utz v Brně do GYN-LINE. Byl to pro mě dost šok, protože jsem nekrvácela ani nešpinila, nic.. ☹ Kyretáž mi dělali 7.3., na svátek přítele a cítím se i teď docela bídně (psychicky). Fyzicky je to lepší, ale pořád lehce krvácím nebo špiním. Jinak zákroku se bát vůbec nemusíte, uspí vás a potom jak se vzbudíte, může vás trochu bolet břicho jak před MS. Pokud by vás bolelo hodně, sestra mi řekla že si můžu vzít ibalgin nebo něco na bolest. Jinak ten den zákroku nejíst, nepít, nekouřit.

katie311
18. bře 2013

@leniska27 ahoj, mě zjistila doktorka zamlklé nevypuzené těhotenství v 9.tt miminko vypadalo na 6tt. Doktorka mě poslala hned na Bulovku, aby to tam buď potvrdili nebo vyvrátili..taky to byl strašný šok, neměla jsem žádné příznaky, nešpinila jsem, nekrvácela, nic, byla jsem v pohodě. Revizi mi dělali 1.3. a v nemocnici byli hodní a milí a zákrok byl v pohodě, po vzbuzení mi akorát trošku byla zima a bolelo mě břicho, ale než mě propustili, tak mě to břicho přestalo bolet. Jinak od půlnoci nesmíš nic pít, ani ráno...po zákroku ti dají po nějaké době napít.

leniska27
autor
18. bře 2013

Jako pred ms me ted boli bricho porad, tak to je v pohode. Dnes jsem konecne trochu krvacela, jak rikal ten doktor.

jjanniska
19. bře 2013

@leniska27 ja sem taky lehce kravacela 3 dny pak jsem prestala myslela jsem ze je to v tehu normalni a rekli mi tu hnusnou zpravu ze miminko nezije 😢 Drzim pesti at ti vse dobre dopadne

lvicka7
23. lis 2014

AHOJ DĚVČATA mám na vás dotaz.jsem v 5+6 týdnu těhotná.včera jsem byla na pohotovosti a tam mi zjistili zánět žil,dali mi léky a ještě mě poslali na gynekologii a tam mi doktor řekl otzv.zamlklém těhotenství a objednal na revizi dělohy.před týdnem jsem byla u svého doktora ten mi řekl,že je vše v pořádku.jsem zmatená.co mám dělat poradteprosím