Chuť na sex. Jak jste to měli po narození miminka?

27. led 2021

Chtěla bych se vás zeptat, jak jste to měli se sexuálním životem po narození miminka a hlavně s chutí na sex?

Já jsem měla nástřih, ale od šestinedělí vše v pořádku jde, jen mě přijde, že mi absurdně stouplo libido 😂 I když jsem občas unavená, tak mě to neodradí, ale naopak přítel se nehorázně sklidnil a doslova zfotrovatěl😅 většinou nám to vyjde tak 1x za 5-7 dní, ale já cítím, že mi to prostě nějak nestačí 🙈 během těhotenství jsem to měla stejně, jen to tolik ke konci nešlo 😅

Pardon za anonym, ale nějak se za toto téma stydím 🙈

Máte někdo podobnou zkušenost? Přejde to někdy?

jana_zofie
27. led 2021

Hele ze zacatku jsem asi taky potrebovala casteji. Hlavne jsem teda mela strasne chute pred spanim, takze jsem zalehla a po chvili... muzi?... Ted uz mala bude mit rok a je to klidnejsi, zalezi, jak jsem unavena. Ale 3x tydne nam to vyjde. Jenze my byli pred ditetem aktivni fakt hodne, takze je to opravdu hluboky pad.

klokanka31
27. led 2021

Taky jsem měla nástřih, a my teda nedodrželi šestinedělí, manžel strašně chtěl už po 3 týdnech 🙊 u mě ta chuť tak nějak stejná (i když v druhé polovině těhu jsem chtěla nonstop 🙈) a manžel po porodu chce víc než předtím, takže jsem spokojená.

autor
27. led 2021

@klokanka31 tak to jste měla štěstí, protože ten můj se úplně zarazil a možná je to i únavou (chodí spát o půlnoci) 😂 snad se tedy alespoň na jaře vzchopí a já se i alespoň trochu uklidním 😅

@jana_zofie tak doufám, že to budu mít stejně, protože teď mám pocit, jako bych s tím pritelem i otravovala 😅 minule po týdnu absence jsem se ho zeptala ještě na druhé kolo a on jen koukal jak vyvoraná myš 😂😂 jinak 3x týdne bych brala 😊

klokanka31
27. led 2021

Já když se chlapa zeptám na druhé kolo tak taky kouká jak vyvoraná myš, s otázkou jestli ho chci jako zabít 😄

leniczka23
27. led 2021

Jsme na tom furt stejně, jedem Ob den max. Ale já mám o 7 let mladšího chlapa a je to znát jako, dá to po sobě klidně několikrát.😁😁

autor
27. led 2021

@klokanka31 tak alespoň nejsem sama 😂😂😂 snad se to brzo spraví, byli časy, kdy jsme zvládli celou noc a rano jsme únavu necítili a teď na to jen smutne vzpomínám 😅😅

jana_zofie
27. led 2021

Jo to byly časy, co? Já mám teda štěstí. Druhý kolo není problém. Ono já se zase naopak cítím, že svého muže zanedbávám. Řekla bych, že 3x týdně je na něj poměrně málo. Jenže já se někdy tak zapomenu u něčeho a pak jsem unavená a je pozde... Asi bych měla zapracovat na denním a spánkovém režimu. Jinak bych se být tebou chlapa zeptala, co je jinak. Třeba tam nějaká změna opravdu nastala a pomohlo by něco změnit a boji se ti to říct...

autor
27. led 2021

@jana_zofie tak my jsme s přítelem docela otevřený k sobě a o všem se bavíme. Z jeho strany v těhotenství byl problém s břichem a i se bál aby neublížil miminku, takže jsem ho vždy nějak přesvědčila a pak v šestinedělí když jsme se pokoušeli, tak mě to bolelo a nechtěl mi ublížit. Tedkon už je všechno v pohodě a funguje to jako dřív, dokonce si přijdu že z mé strany stoupla citlivost. Bavili jsme se o tom a je pravda. Že je o 7 let starší jak já a v práci to teď nemá jednoduché tak je jak fyzicky tak psychicky vyčerpaný. Kolikrát právě nechce čekat až malej usne jde spát po koupání ve 20h a budí se okolo 23-00h a potom až v 4-5h ráno, takže většinou když to chce stihnout před spaním, tak já kojím a dřív ho k tomu nějak nedokopu a po kojení už většinou spí 😅

katule1990
27. led 2021

Já jsem měla strašnou chuť už v porodnici, ačkoli jsem byla po císaři s komplikacema. Dokonce jsem se ptala doktorky, jestli by tý jizvě vadil orgasmus. Trapas 😅😅. Možná ta chuť byla daná i tím, že jsem v porodnici byla celkem 12 dní (4 dny hospitalizace před porodem + 8 dní po předčasném porodu 2 kg mimča) a tím pádem dlouho manžela neviděla. Ale zpětně to vůbec nechápu, jak mě v takový šílený situaci mohly přepadat myšlenky na sex. Teď jsou synovy necelé 3 měsíce a chuť už vůbec tak velká není, asi jak se střádá únava. Doufám, že se chuť zase vrátí. Jo a šestinedělí jsme teda nedodrželi a překvapila mě suchost, protože jsem obvykle mívala opačný "problém" 😁. Je to nejspíš snad jen dočasné kvůli hormonům.

autor
27. led 2021

@katule1990 já první 3 týdny neměla na sex ani pomyšlení a pak z ničeho nic hrozná chuť 😅 tak jsme to poprvé zkoušeli 4 týden po porodu, ale to se bohužel nepodařilo kvůli bolesti, tak jsem to alespoň příteli vynahrazovala ústně a zadařilo se přesně v den, kdy končilo šestinedělí 😂😂 teď je malému přes 3 měsíce a pořád mám chuť stejnou 😅 jinak se suchostí jsem byla taky dost překvapená, ale teď se mi to zdá o trochu lepší, ale také to není ještě co to bývalo 😂

me_druhe_ja
27. led 2021

Moje psychika po porodu byla teda dost zasažena klukovou nemoci, takže to mám zkresleny.....Ale když od toho zkusím odhlidnout, tak jsem se bála - jako nic mě nebolelo nebo tak, měla jsem jen malinký siti.... Poprvé až skoro dva měsíce po porodu a nebolelo to, ale nic jsem z toho neměla. 🙂 Uvidíme, jak to bude teď. Ale teď se teda víc těším - bohužel s malým dítětem jsem těsně před porodem šíleně unavená, vyřízená a fyzicky úplně odrovnana, že sex nedávám fyzicky, i když psychicky je chuť velká.