Jak fungujete jako rodina?

21. led 2021

Ahojte ☺️

Chtela bych se zeptat jak fungujete jako rodina doma ?
Ja jen jestli jsem si to jen tak predstavovala ze to tak bude ,, a vysnila. A nebo to je jen u nas

S pritelem mame mimco 9 mesicu ,, a chapu treba i ze ho to nebavilo kdyz jen lezela ,, ale ted uz leze, sedi zacina si stoupat vic vnima proste ,,
- a ja si predstavovala jak si budeme spolu vsichni hrat , jak se ji pritel bude venovat ,, budeme chodit na prochazky , proste rodina ..
- Myslela jsem ze se ji - nam bude venovat proste,,. Kdyz uz to ze budeme mit mimco byl jeho napad - on stim prisel ze co kdyby jsme si udelali mimco ...

- ted chrape pul dne ,, pak jde na wc najist se a ja se mezi tim staram o malou pak jde spat a kdyz se mala vzbudi - pritel kolem 17h zacne otravovat ze je unaveny a ze si pujde lehnout ......

Tak jako nechapu proc chtel mimco teda 🙈 ,,., jen podotykam ze kdyby to treba nekoho napadlo ze pred mimi jsem ho nijak neotravovala nebyla jsem kliste ( aby treba nekoho nenapadlo ze ho chtel abych mu dala pokoj) .... mela jsem svuj zivot , chodila ven, mela kamaradky ,, byla aktivni ,, chodila do prace ,, atd
— i pritel chodil se mnou po praci kdyz mel ranni ven na brusle projit se na vylety ,,,, ( jenze jak jsem oznamila tehu ) tak prestal se mnou cokoliv delat a radeji chrapal .... a ted se ji ani nevenuje
- teda on si mysli ze jo ta pul hodina denne ale to musim jit neco delat aby ae ji venoval a to stejne ji ma vedle sebe a on kouka na tv...... ted neni schopny se jit s nami projit protoze je pry unaveny z prace ( pritom dela to same jako predtim )
- aby vstal k male o tom si muzu nechat taky zdat nebo aby rano byl vzhuru a ja mohla se trochu vyspat kdyz celou noc nespim taky ... pry on chodi do prace ( jasne ale proto nemusi chrapat cely den ) dela jak kdybych ja nic nedelala ........
Kdyz se ho zeptam proc chtel teda mimi rekne mi - ze nevi ze chtel .....🤷🏻‍♀️

Ja uz fakt nevim ,,, tesim se na jaro leto az bude hezky a budu z malou cele dny pryc a on at si hnije doma ( treba by ho to probralo ) jen musim vymyslet jak se dostat za moji rodinou kdyz auto mi nepuci ale mhd pry jezdit nemuzu ...

Tak bych se rada zeptala jak je to u vas ?
Vsima si vas partner mimca hraje si snim venuje se , ???

Nebo jsem jen byla naivni a takhle je to vsude
Dekuji moc.

nita1984
21. led 2021

@codal já pořád říkám, že manželovi k dokonalosti už chybí jen to, aby se mu spustila laktace 😂😂😂

codal
21. led 2021

@nita1984 já jsem přesvědčená, že kdyby mohl kojit, tak by mu to šlo líp než mně 😂.

gracinka7
21. led 2021

@klokanka31 mě naopak přijde, že to bylo normální dřív. Model 'já pán tvorstva, živitel rodiny nebudu doma něco dělat, děti jsou tvoje starost'.
Dnes už se chlapi zapojují.

klokanka31
21. led 2021

@gracinka7 No jo, ale dřív ty role byly opravdu rozdělený. Ale dneska ženská aby se starala o rodinu, domácnost, a ještě o peníze 🤔

95newmommy2020
21. led 2021

@journals To je podle mě povahou. Každý jsme nějaký a nějaké lidi k sobě potrebujeme. Já osobně každého předchozího nudila. 😄 On je zodpovědný, co se tyče práce, placeni závazku, postará se když je třeba. (Pro mě priorita) Jen rad relaxuje v klidu tímhle způsobem. Dlouho jsme spolu takhle žili ještě před svatbou. Chodili jsme do práce, pak domu dali jsme si vino, jídlo a sledovali telku. Na dovoleny jsme jezdili jen do all in resortu kde bylo vše u cumaku a mohli jsme se valet. Ale vždy když jsem cokoliv potřebovala tak to šlo. Odvoz, přítomnost na každé kontrole v tehu. Fakt je spolehlivej a stabilní. To jsou pro mě důležité hodnoty. Ten domácí klid bez stresu a hádek nebo žárlivosti. Na druhou stranu vše obstará když já chci mít čas jen pro sebe tak proste musí. A ten čas muzu mít kdykoliv chci. Já nevím co bych dělala s nějakým akcnakem, nebo on semnou. Teď jsem sice o moc aktivnější než kdy dřív, ale oproti ostatním furt nic moc. Taky se rada jen tak valim když na to přijde. Kolikrát jdu spát přes den když mi usne. 😁 A u toho svyho miminaka taky pozoruju takovou tu hodně pohodovou povahu. Takže ono si to sedne. Alespoň za mě je důležitý ten klid než nějaká vasnivost. (Vášnivý lidé mi připadají moc akční) :D

terezia10
22. led 2021

Tak si dupni ne ? A mluvte spolu spoustu ženských si pořád stěžují a když se jich zeptám jestli to chlapovi řekli tak ne . A aby mě chlap zakazoval jezdit MHD no to by zkusil jednou a měl by na stole rozvodové papíry