Manžela už prý nepřitahuji

loveiskaput
16. lis 2018

Ahoj. Jsem ted nešťastná a úplně na dně. S manželem jsme spolu skoro 10 let, v manželství přes dva roky. Máme tříměsíčního chlapečka. Manželovo nezájem řeším už pár měsíců. Nechtěl se mnou nic podnikat,na každý výlet jsem ho musela přemlouvat a pořád jsem se snažila jen já. V těhotenství se se mnou nechtěl milovat,což jsem chápala. Ale nechtěl ani po šestinedělí. Já se šla přitulit,já mu nabízela sex,ale marně. Vycházeli jsme dobře, nebylo to, že bychom se hádali. A pokud ano, tak jen kvůli tomu, že nikam nechtěl jít se mnou ale na ostatní si vždy čas našel. A ted už jsem toho měla dost a řekla jsem mu,ať mi narovinu řekne,co se děje. A on mi řekl,že už je to stereotyp a že mě nemiluje,že ho nepřitahuji fyzicky. Že nás má oba moc rád a malýho miluje,ale ke mně už to necítí delší dobu. Že ho to mrzí a neví co má dělat aby se to vrátilo. Takže jsem se sbalila a odjela. Rozvod nechce,zatím prý budeme každý zvlášť a uvidí se co bude dál....Já jsem z toho na dně,pořád ho miluju. Myslíte,že můžu udělat něco aby ve mně zase viděl přitažlivou ženu? Zažil to někdo? Jen doplním,že mám po porodu zpět svojí postavu a snažim se vypadat dobře.Nejsem žádná unavená mamina.... Děkuji za každou reakci

katherinka33
Autor odpověď smazal
Zobraz
ocetnicek
16. lis 2018

Bohužel pokud z manželovy strany není žádný zájem, obávám se, že to budete mít složitý. Možná ze sebe nedělat ženskou na písknutí, ale zkusit se mu trochu oddálit, zajít si někam sama, prostě se udělat nedostupnou..oni pak ti chlapi začnou sondovat, co se děje a tak. Pokud ani to nezabere, tak si zkusit ještě promluvit, co třeba by chtěl, co mu vadí. Mně třeba manžel přiznal, že měl jeden čas problém vlézt se mnou do postele (měla jsem před 100 kg a vypadala jsem fakt hrozně). Řekl mi to narovinu, tak jsem šla do sebe a spravila se. Takový ty řeči typu Pokud tě miluje, bude tě milovat i tlustou atd., tomu já nevěřím. Ono je těžký mít vedle sebe někoho, kdo mě nepřitahuje. Ať řekne narovinu, co mu vadí, konkrétní věci. Jinak se to spravit nedá.

lv
16. lis 2018

Napadá mě ještě jedna věc - těhotenství+tvé zatím krátké mateřství může být pro manžela natolik skokem, že tě jeho psychika vidí ne jako sexuální objekt, jako dlouhá léta předtím, ale zatím pouze jako matku jeho dítěte a oboje dohromady tedy jako matku a zároveň partnerku mu ještě nejde. Dala bych tomu čas, nepřestala o sebe dbát, ale také se mu nenabízela, odmítnutí tě zbytečně zraňuje.

priefi
16. lis 2018

@loveiskaput ja zazila neco podobneho, po case az byl maly starsi se to zlepsilo a zase bylo dobre a zase mi byl schopny rici,.ze me miluje a jsem mu vsim... ale byly to tezke chvilky. Drzim pesti, at se to i u Vas zlepsi

jittuss
16. lis 2018

Kéž bych se pletla ale neni v tom jiná žena? To proste chlap nepřizná.... zatloukat, zatloukt

denny27
16. lis 2018

@loveiskaput jak píše @ocetnicek.... Jedině se chovat jako nezávislá, nedostupná. Vyrazit si někam ven, třeba i trochu kecat v tom smyslu, že Tě chtěl pozvat nějaký chlap na kávu, ale že si odmítla... možná zkus změnit i šatník, účes...nechat se někde nalíčit..😊😊 třeba se v něm něco hne

loveiskaput
autor
16. lis 2018

@jittuss Jiná žena prý ne. A v tom mu věřim, protože neumí lhát.

loveiskaput
autor
16. lis 2018

@denny27 Udělám pro to všechno a budu doufat,že to pomůže.

loveiskaput
autor
16. lis 2018

@lv To mě také napadlo, teď jde o to, jestli bude ochotný nějak na tom pracovat a ne to hned vzdát...

jenny91
16. lis 2018

@loveiskaput Ahojky, my jsme s manželem (ťuk, ťuk) takový problém nikdy neřešili. Loni před otěhotněním jsme ale měli pocit, že bychom mohli zdokonalit intimní život, a vyrazili jsme tedy na retreat pro páry. (Pořádá se jich spousta, nás byl od Denisy a Richarda.) Byl to pro nás báječný zážitek, který nás hodně sblížil, jeden druhého jsme poznali z úplně dosud neznámých stránek, vylepšil se nám vztah jak po fyzické, tak i emocionální stránce... Ze začátku nám to tam tedy připadalo celé takové divné, ale nakonec jsme byli úplně nadšení. Párů tam bylo hodně - některé jako my, které chtěly pracovat na už tak dobrém vztahu, ale taky spousta těch, u kterých láska pohasla, přestaly se milovat. Vždycky tam tedy musela být, jak už se píše výše, vůle na vztahu pracovat. Samozřejmě to není žádný absolutní klíč ke spokojenosti, ale u nás třeba kdyby někdy nějaký problém nastal, určitě bychom do toho šli znovu. Ta atmosféra nás totálně vtáhla a posunulo nás to vzájemně úplně někam jinam.

loveiskaput
autor
16. lis 2018

@jenny91 Děkuji za info, zkusím se na to podívat.

jenny91
16. lis 2018

@loveiskaput Přeji hodně štěstí, ať se vám to brzy spraví.

europa00
16. lis 2018

ahoj, prosímtě proc si s tebou delal díte? však už v té době to podle tvých slov řešil. Upřímně na to nepomůže nic nebo pocit ztraty..tvoje nabízení se urcite ne...jen je blbe ze ted jako maminka cerstveho miminka nemas moc kde vyrazit, ale rozhodne se nespolehej a neupinej na nej...jestli jak rikas na sobe i makas mas zpet svou figuru ) i když nevím jakou...tak se fakt zamer na sebe a na dite...dej mu pocit ztraty i toho ze ses sobestacna nezavisla bytost....tohle se opravdu muze stat kazdemu a vetsine z nas se to i stane .-) je to prirozene...chce asi znova zazit vasne zamilovanost atd. ty bud nova zena sama pro sebe...a uvidi to i on...podbiziva zena kterou zna s spal s ni 10 let mu imponovat nebude...je nacase mu ukazat ze se kelem nej netoci vesmir

loveiskaput
autor
16. lis 2018

@europa00 On říká,že neví kdy přesně to přišlo,že to je možná rok,ale já myslím,že to tak dlouho není. Ještě v prvním trimestru jsme se milovali a všechno bylo ok.Pak už bylo vidět bříško a od té doby nechtěl. Mám skvělé rodiče,takže když budu chtít,tak pohlídají. Neříkám, že mám figuru nějakou vysekanou,ale zároveň mi nikde nelezou špeky a vždycky jsem říkala,že až přestanu kojit,že na sobě budu pořád makat abych pro něj byla přitažlivá a já sama se cítila dobře. Máte pravdu, nebudu se utápět ve smutku (i když to je nadlidský výkon) a dám se pořádně do kupy at vidí o co přišel...

verher
16. lis 2018

@loveiskaput mám 10 dni po rozchodu s manželem....10 let manžele, 18 let spolu....třetí miminko má teď necelých 9 měsíců, po porodu asi tři měsíce si začal s jeho podrizenou, mladou kočkou....Zatloukal 6 měsíců....ke konci se to už nedalo vydržet, jsk byl pořad pryč a utíkal od komunikace, až to na mě vybalil...během tehotenstvi a po porodu nebyly skoro žádné intimnosti a on to všechno vyřešil takto....tak pokud v tom není žádná ženská, rychle začít mluvit a řešit to, jinak to vyřeší sám...

kachnifu
16. lis 2018

@loveiskaput myslím, že to opravdu není asi jen o tvé postavě.. Zřejmě na něm zapracovali také hormony, mimi v bříšku, porod, život se celý obrátil, vše je jinak. Pokud si myslíš, že v tom není jiná žena, tak si to do hlavy ani nepřipouštej. Ji ak se z toho zblázníš. Já si my lim, že je vůbec pokrok, že ti něco řekl, jinej by třeba mlčel, a to je horší. Chce to zřejmě čas, je to opravdu změna v životě. Teď teprve možná cítí, že se na to ještě necítí... Tobě taky určitě pracuji hodně emoce, než se ustálí hormony. Snaž se být v klidu, ať to malé není z toho plačtivé, nervózní. Neutikej, zkuste žít doma pohromadě, sem tam třeba na to přijde řeč.. Snad se to vyřeší.. Držím palce

cuuza
16. lis 2018

Nemůže být příčinou třeba Madonnin komplex? Dala bych mu chvíli čas, aby si zvyknul na to, že jste tři...

lilienelli
17. lis 2018

ahojky, nemá ženskou? promiŇ, ale napadlo mě to... přijde mi to děsný, toto období by sis měla užívat... makej na sobě, buď atraktivní, ale je kvůli osla (promiň, nemůžu si pomoct), ale kvůli sobě !! pokud nechce být s vámi, pusť ho, nestojí ti za to... buď se vzpamatuje nebo ne.. nevnucuj se...

lilienelli
17. lis 2018

@verher to je hrozné, to sis taky zažila svý...

lilienelli
17. lis 2018

u nás začíná trošku dělat problém to, že na mě manžel vůbec nezářlí,nemá kde.. pracuji totiž z domu ! zatím co on lítá z pracovního večírku jednoho na druhý, s kamarádky sauna, já trčím doma s dítětem... hodlám to změnit... od nového roku začínám pracovat mimo domov , což nebude špatný, nebude mě mít stále na očích... a hodlám si sem tam také někam vyrazit...

europa00
17. lis 2018

@loveiskaput ahoj vidis jak uvazujes precti si vetu, az prestanu kojit budu na sobe makat abych pro nej byla pritazliva.....pamatuj neee pro nej ale vsechno dealas pro sebe...zatim to vyzniva tak jako by ty jsi byla ta co je tady vzdy pro nej..prvni on pak ty....ale aby jsi mela opravdu zdrave sebevedomi a postoj sama k sobe musi to byt vzdy naopak...zacni myslet na sebe...to neni sobecke, to je spravne.

loveiskaput
autor
17. lis 2018

@lilienelli Jiná žena v tom není.Zatím....

loveiskaput
autor
17. lis 2018

@lilienelli Myslím,že u nás za to může také to, že jsem pořád doma a k dispozici....

lilienelli
17. lis 2018

@loveiskaput nooo, může to tak být...

loveiskaput
autor
17. lis 2018

@europa00 Ono to tak nejen vyznívá, ono to tak opravdu je. Naši mi to také říkali, ale já neposlouchala a teď vidím, jak jsem byla blbá.

loveiskaput
autor
17. lis 2018

@verher To je děs! 😔

verher
17. lis 2018

@loveiskaput člověka si říká s jakým bezcharakternim člověkem byl....mám ho hrozne rada .... neumím si predstavit co bude....během chvilky se zhroutí svět.....

sudylichozrout
17. lis 2018

@verher Až se mu mladá kočka okouká, nebo ho začne prudit (což bývá časté), začne mu to šrotovat v hlavě. Pokud jste byli jinak spolu OK, bude se chtít vrátit. A bude jen na tobě, jak se k tomu postavíš.

europa00
17. lis 2018

@loveiskaput super, prvni krok je si to vubec pripustit...ted uz s tim muzes neco delat...osud ti privedl tento kopanec do cesty aby se ve tvem zivote neco zmenilo...je to ted nebo nikdy...

annachr
17. lis 2018

Ahoj mohla by ti pomoct kniha 5 jazyku lásky je to od renomovaného psychologa kt. Sa zabývá právě takymi problemy mne ta kniha změnila pohled na lasku manželství třeba vám pomůže přejí hodně stesti