Pořád jsem ve stresu

denca15
25. zář 2015

Ahoj holky.. Začnu od začátku. S přítelem jsme spolu skoro 3 roky a rok spolu bydlíme. V roce 2014 jsem neplánovaně otěhotněla přes prášky, přítel řekl že si miminko necháme. Na jménech jsme se shodli hned. Po porodu byl semnou 14 dní doma a vše bylo v pořádku. Stíhala jsem uvařit, vyprat i uklidit. Ale po čase už je to jiné. Od té doby co synovi byly 4 měsíce se to všechno otočilo.. víc se věnuji synovi, kterému je momentálně 7 měsíců a týden.. Začíná si stoupat a chodit okolo nábytku, začíná vyžadovat více pozornosti. A přítel mi začal vyčítat že si ho moc všímám, že ho nemám tolik chovat apod. Vadí mu každá blbost jako například neumyté nádobí apod.. Kolikrát je uražený když mu řeknu že si jdu brzo lehnout, nebo že jsem unavená.. Tak hned začne do mě rýpat že z čeho můžu být unavená.. Už takhle dál nemůžu, nevím proč se takhle změnil.. Takhle se chová celý 3 měsíce.. A aby toho nebylo málo.. je to tak 5 dní co jsme přišli o dvojčata.. :'( Už nevím jak dál... Omlouvám se za tu "slohovku"..

tomici
26. zář 2015

@denca15 Nechat mu dítko na celý den, ať se postará a pak uvidí, jaká je to ,,nuda" ... Můj taky pocítil, že už se mu tolik nevěnuju, což je podle mě normální, (prostě si k roli partnerka přivzala i roli maminky) - bez výčitek ale, jen prostě řekl, že ho to mrzí. Nebyl čas na sex, večer jsem byla vyšťavená a byla jsem ráda že jsem ráda... Normálně jsme si promluvili. Řekla jsem mu, že ať se nezlobí, ale když jsem s malým od rána do asi 5 večera sama, že jsem prostě utahaná.
O úklidu jsem mluvila sama, že mě to štve, že není pokaždé umyté nádobí - to on by mi nikdy nevyčetl, jen se třeba pousměje, když sama řeknu, že je tady bordel a že už mě to sere 😀 😀 V tom je úplně úžasný, nic mi nevyčítá 🙂
Ale jednou jsem pekla dort asi do 3 do rána. malého jsem večer nakrmila, uspala a šla dělat. Chlap ho měl jen kontrolovat, příp. kdyby zaplakal, dát mu cumlík. No jo, ale jako na potvoru syn plakal každých 10 minut a chlap zoufalý, že to nechápe - jindy spí krásně 😀 Šlo na něm vidět, že už z toho byl nervozní, ptž kolem 1 ráno šel už spát a myslel si, že bude spát jako pokaždé, ptž jsem k malému vstávala vždycky já 🙂 Tak jsem si rýpla a řekla: CO je? Vždyt to nic není ne se starat o dítě? 😀 A v tu chvíli pochopil, že to není až taková procházka růžovým sadem se starat o dítko celý den sama 😉 Nehledě na to, když chce, abych měla čas se mu věnovat - on jde uvařit kávu, on jde s košem, on jde umýt nádobí, on uklidí sám od sebe hračky po malém, on pověsí pračku, posbírá prádlo, když jsem to já přes den nestihla 😉 Prostě mi začal pomáhat. Zkus říct příteli, že chápeš že přijde taky unavený z práce, ale doma je třeba taky pomoct 🙂 Rozdělte si to, ať pomůže 🙂

blahova_andrea
27. zář 2015

@shine2015 ani jeden nemůžeme jít odpočívat k rodičům. to si víc odpočineme doma s dětmi 😅 pracuje i o víkendech, velmi málo má volno. tento si ho nakonec udělal, ale je to fakt vzácnost.
moc děkuji za přání 😅