Výpis účtu za poslední rok - dají mi ho v bance?

kristy28798
2. říj 2018

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda mi v bance dají výpis z mého účtu za poslední půl rok, někdo mi tvrdí, že mi ho pouze ukáží ale nevytisknou, máte někdo zkušenost ? Děkuji za odpovědi

berenika39
2. říj 2018

Nezkusíš se zeptat v tvé konkrétní bance? Každá to má jinak, výpisy jsou měsíční a jejich dodatečné zasílání bývá zpoplatněné, jinak nejjednodušší je jakákoliv forma elektronického bankovnictví, apka, internetbanking, máš stále vše pod kontrolou - vidíš všechno🙂

biedronka10
2. říj 2018

Jako takhle u cs ti to vytisknou i klidne vsechny polozky od dob zalozeni uctu, stalo to 70 kc, ale je to 2 roky zpet a ja uz cs nemam.

klaarusa
2. říj 2018

Mělo by to jít, ale je to zpoplatněno. Pokud máte výpisy jinak elektronicky, daji se zpětně vytisknout i v elb.

leniczka23
2. říj 2018

Vytisknou ti to ve vsech bankach, jen pocitej ze neco zaplatis..

kvmatonka
2. říj 2018

Mě jde výpis vytisknou normálně z internetového bankovnictví. Klidně od samého začátku. Zkusila bych se podívat tam 🙂

kristy28798
autor
3. říj 2018

Děkuji za odpovědi vše mě v bance vytiskli. 🙂

jennyska
23. lis 2018

Ahoj @kristy28798 na koníkovi máme nově i Finanční poradnu (zdarma a anonynmní), ve které Ti velmi rádi odborníci odpoví na Tvůj dotaz https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/financni-poradce-praha-poradte/

Děkuji za vložení, dotaz pomůže další spoustě lidem, kteří se zajímají o stejnou informaci jako právě Ty.

Pěkný den přeji,
Jennyska
Modrý koník team