• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

17. prosince 2017 
@janakkk ok, diky, tak ja vezmu ty :wink:
16. říj 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinala obsáhlá recenze, netušila jsem, že Bamboolik má i vv a flísáky, musím dostudovat :wink: Je to super, když jsi našla výbavičku, která vám takhle pěkně sedne :slight_smile:
Zuzi, to je reklama, že? :slight_smile: @bamboolik
16. říj 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je toto KIKKO:registered:BMB Bambusové ubrousky Colours 30x30cm dobré používat jako vkládačky? :slight_smile:
16. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@johanka12 utěsňování novoskladu kolem nožiček je hezky vidět tady na videu http://www.youtube.com/watch?v=gasWvBJEDlU&feature=fvwrel (od 1:35 min) Nehody se stávají, ale ne až tak, že by ti nestačily šestery svrchňáky. Jinak bych taky doporučovala kalhotovky, levnější jsou Baby Lucy nebo bazarové Anavy.
16. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 do novoskladu se dá, ale existují lepší
16. říj 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@johanka12 A co Haipa-Daipa nebo Bamboolik svrchňáky? Ty mají okolo nožiček lemování flísem, to těsní dost dobře. Plus bych se zaměřila na důvod tak řídké stolice (nechala udělat výtěr, dávala probiotika, pokud jsou i jiné problémy, tak uvažovala i o potravinových alergiích).
16. říj 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela už jsem právě i psala Janinale, že takové superlativy nemám snad ani sama na svých stránkách :grinning: Ale to víš že mě to těší :slight_smile:
VV budou co nevidět v nabídce, měla je jako testovací, stejně tak i flísáky, ale ty ještě nevím, jeslti zařadíme. Máme zatím jiné priority-novinky, na kterých pracujeme :wink:
16. říj 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 no jako vkládačku si to teda fakt nedokážu představit. Ale jsou super na utírání všeho možného, momentálně u nás fungují jako super jemné kapesníky a uvažuju o dokoupení dalších :slight_smile:
16. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@johanka12 za nás svrchňáky ti oblečení sice ochrání, ale fakt bych zkusila nějakou variantu kalhotkových vnitřních plenek, jinak ti to pravděpodobně na těch svrchňácích skončí vždycky, když to má tak super tekuté.
16. říj 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 já jsem je jako vkládačky do novoskladu dávala, ale je to spíš na začátky, pak už čůrají víc a nepoberou to. ale uplatnění pro ně mám i teď, přesně takové, jaké píše @bamboolik :slight_smile:, určitě se ti neztratí :slight_smile:
16. říj 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr
@katyxq Tak to dopadlo dobre, byla pocurana jen trochu. A pak jeste krasne curala do 7umyvadla, coz s emalokdy stane. U odpoledniho vetrani pak uz to byla zase klasika pet minut nad umyvadlem nic, dat na deku a fontanka do minuty. Si ze me dela asi sradnu :slight_smile:

Prochazim si porad ted svoji sbirku a s tezkym srdcem vybiram easyfitky k prodeji :( Ale proste proa dkupuji dalsi plinky a urcite s tim jen tak neprestanu, tak jsem se rozhodla, ze ty pouzivane prodam ted pred Vanoci.
16. říj 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janinala super recenze, já se na bamboolika taky chystám, jen musím pořešit, jaké zakoupit vnitřní a vkládací pleny, chci je hlavně na ven, asi jsou poměrně štíhlý, ne?
17. říj 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi ta největší vkládací plena je fakt ohromná...mám je vyfocené v albu vedle Easy
17. říj 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 díky, koukla jsem, to je ta batolecí? já ted dávám na ven kalhotovku, ale radši jsem měla SIO systém, přece jen tu plenku pak nemá kolem bříška, jenže žádnej z tech co jsme měly už nedostačoval, škoda, že si ty plíny nemůžu osahat, přece jen z fotky se toho moc nepozná
17. říj 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi názvy nevím a hledat to teď nemám čas, ale toho velkého specifického tvaru má bamboolik jen jednu, podle mě se to nedá splést.
17. říj 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 jasně,to bude určitě ona
17. říj 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak uvažuju o pořízení vaší nejmenší sady - svrchňáky + 3 vnitřní pleny....do jakého věku by to asi mohlo stačit než bude potřeba ta batolecí? Kuju :slight_smile:
17. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi je to fakt různorodé, odhadem tak do těch 6mesíců. Ale fakt záleží na tom, jak máš učůrané miminko. Jedna maminka dává tu základní savost ještě holčičce v roce a já dávám od 6m jen s batolecí, s krátkou mu to vydrží tak max 1,5h. Jaké plenky běžně používáš? Pokud dáváš třeba jen čtvercovku na novosklad, tak úplně v pohodě, pokud třeba plně vycpanou kvalitní kalhotovku, tak určitě bude potřeba batolecí.
17. říj 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi vkládací plenky jsou 3 typy. Základ tvoří tvarovaná plenka, která se vpíná do kalhotek a na kterou se uchycují další vkládačky a to buď krátká nebo batolecí (dlouhá).
Pokud je chceš spolehlivé hlavně na ven, tak jednoznačně pro roční dítko tu batolecí variantu. Máme přímo batolecí testovací sadu, kde jsou 3 tvarované plenky a 3 batolecí plenky.
Odkud jsi? V Brně a v Praze jsou k vidění na Bráně, na dalších kamenných prodejnách se pracuje.
17. říj 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak pro představu - právě jsem přebalovala - malá měla plínku 2 hodiny - kalhotovku Anavy na snapku s oběma vkládačkami a vpředu to měla úplně pročůrané.... řekla bych, že pro nás má smysl spíš ta batolecí sada... :sweat_smile:
Čč už skoro nepoužívám....novosklad už na ní neumotám, dávám je jen občas na rovno s bambusovou vkládačkou, ale jen v případě, že to bude mít max hodinu....:slight_smile: Asi mám učůrané dítě....:grinning:
Děkuju! :slight_smile:
17. říj 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi tak to je holka velmi výkonná :grinning: Tak to raději tu batoelcí, ať máš na vycházkách jistotu :slight_smile:
17. říj 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik ale ta tvarovaná plenka je bud menší a nebo taky batolecí, jestli to dobře chápu? Na ni můžu přichytit bud krátkou vkládací a nebo batolecí vkládací a nebo obě? Právě že ošahat si plenky nemám kde, bydlíme v Horní Dolní v ráji šumavském :grinning: sice občas jezdíme přes Prahu, ale v blbý časy. Tu sadu, jak píšeš, nikde nevidím, našla jsem jen sadu s j ks svrchnáčků a 3 ks vnitřní plenky batolecí?

Jinak malá je zase nějaká zapruzená, má malé bílé puchýřky, přijde mi, jako kdyby byla popálená vlastní močí :frowning2:
17. říj 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik pořád na vás čtu nějakou chválu.... kruci kruci , já si snad pořídím třetí dítě, abych ty plínky měla proč koupit.
17. říj 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aemmi tvarovaná je jen jedna a tvoří základ vnitřní plenky. Pokud na tvarovanou dáš krátkou, tak máš vnitřní plenu. Pokud na tvarovanou dáš batolecí, tak máš vnitřní plenu batolecí. Takže to, ajk píše ty, ty svrchňáky a 3ks vnitřní plenky batolecí je to samé, ajk píšu já. DOufám, že už jsem to napsala srozumitelně :slight_smile:

@zlilly tomu říkám obětavý zákazník :grinning: :grinning:
17. říj 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik Mno, takže už vím, co objednám v listopadu :grinning: (abych neobjedávala jen ty sepračky, že jo :grinning:
17. říj 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik ahá, tak až ted jsem to pochopila, v tom případě si asi obejdnám tu batolecí sadu...a kdybych chtěla savost ještě zvýšit, tak na to připnu i tu krátkou plenku vkládací?
17. říj 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Ještě pár dotazů, prosím tě. Bude v dohledný době na skladě více kusů těch krátkých vkládacích plenek? Když si objednám sadu, tak barvu svrchních kalhotek mám napsat do poznámky, nebo si pak vybrat nemůžu? A koukala jsem, že prodáváte i kukličky outlast, což je super, sháním ji a takhle ušetřím na poštovným, ale ta růžová ve velikosti 2 by čistě náhodou nebyla?
18. říj 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase po měsíci u doktorky, zase v pěkné látkovce. Doktorka si ji celou pečlivě prohlídla, jak se zapíná, vkládačky... Konstatovala, jak má Maya pěknou kůži kolem genitálu a jak ty pamperskové děti jsou jedno jako druhé odřené a zarudlé. Asi si kvůli ní pořídím ještě nějaké pěkné plínky na parádu :dizzy_face:
18. říj 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@cervena_vila :( já už chci taky zase látkováááááát... :/
18. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek