• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@mahafi Taky bych si ty Skapi moc přála :slight_smile:.
29. lis 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi Ten můj je vyvložkovaný nějakým vatelínem...
29. lis 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuuuzaaa Záleží na tom, jestli chceš látkovat pouze se čtvercovkami, nebo koupíš i nějaké kalhotovky. Já jsem novorozence látkovala téměř 100% čč a mám jsem jich celkem 50ks. Stačily i pod hlavičku a pod. Mám tedy jen 70x70 Libštátské.
29. lis 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h aha, tak to my máme navrchu nějakou teplákovinu a vespod je bavlna
29. lis 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tyhle vlňáky by měly být použitelné na vv Anavy nebo čtvercovku narovno, že?
http://eshop.skapi.cz/skapi-shop/eshop/4-1-Svrchni-kalhotky/7-2-Merino-vlna/5/61-Svrchni-merino-kalhotky-na-patentky-s-jezky
29. lis 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni to tam teda píšou, ale víteco :sunglasses: střihově to vypadá stejně jako flísáky Anavy, a ty mi na plínu narovno vyhovují...
29. lis 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám otázku, máte někdo zkušenost s bum huger L pro těžší mimčo (10,5 kila)? Jako jestli by seděla velikostně? Mám možnost jí prodat, ale paní se bojí, jestli by nebyla dceři malá (a já to neposoudím, s mojí 8,5 kilovou žížalou :sweat_smile:). Je mi jasný, že bude záviset na proporcích.. díky
29. lis 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 neviděla jsem je naživo, ale takhle od oka vypadají, že by sedět mohly :slight_smile:.
29. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuuuzaaa My máme 40ks Kikko lux 70x70, jedeme skoro jen v nich plus bezplenkovka, akorát na noc dávám kalhotkovou plínku.
29. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq Mám to stejné jako katyxq...úplně:slight_smile:
29. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Taky myslím, že budou sedět :slight_smile: Nevím, kolik dcerka má, tipla bych, že teď bude mít třeba přes 9kg, ale bum hugger L jí zapínám na nejmenší rozměr. (Zeptej se paní, jestli by nechtěla i tu naší :grinning:)
29. lis 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h @aemmi taky máme tenhle spacák z Ikey a za extra teplý ho nepovažuju... asi jsme moc zhejčkaný :wink: Tlustší je z Tchiba, v tom je zas teplo až až.
29. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuuuzaaa odhadla bych to na 40 ks, 70*70 stačí
29. lis 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi Ada má kolem 11 kg a Lko na sucháče mu je
29. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak uz jste me zsikanovaly a peru vlnaky. Ted se machaji ve woolitu a na noc se pujdou nalizit do lansinohu.

Spacaky jsem ruzne podedila a mam jeden veliky barbie, desne tlusty. Jak perak.
29. lis 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 planujes je? Zacinaji se mi totiz libit, tak ze bych pockala, az je vyzkousis :grinning:.
29. lis 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela
@madlisek Díky holky :slight_smile:. Já jí taky zapínala na nejmenší zmenšení.

@janinek Jsme tě nakazily vlňákománií? To si nech od mamky přivézt natahovací skapi :wink: :grinning:
29. lis 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Ja uz je mam delsi dobu (samzorfejem kvuli vam) dvoje mi upletla tchyne z merinovlny od mamky a mamk mi koupila Disany, jezne jsou od 6M, ale @luciesofi me znervoznela, tak jsem se konecne dokopala. Uz vam tu o nich pisu pres mesic.
29. lis 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi ooooooo, natahovací vlňáky Skapi...taky po nich pokukuju :slight_smile:
jakou máš velikost, sedí dobře? :slight_smile:
29. lis 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už žádný svrchňáky nepotřebuju, nepište tu pořád o něčem novém a úžasném :grinning: Jdu kvůli vám googlit Skapi :grinning:
29. lis 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@helulela Tak možná mám jen omezený rozhled :grinning: Já jsem měla nějaké dva pytle z HM a osahávala jsem hodně pytlů po obchodech a přišlo mi to vesměs tenčí. Ale až udeří mrazy, mám tu merino froté overálek, tak v tom jí bude zaručeně teplo :grinning:
29. lis 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já bych vlňáky s čímkoliv narovno neriskovala, ono i pevným bobkem (nebo nečekaným nepevným :angry: ) se to dokáže zašpinit a furt prát a sušit vlňáky by se mi teda nechtělo... Tak možná pro dítě, které dělá BKM a kadí na hrnec.
29. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h prej nečekaným nepevným :grinning: :grinning: :grinning:
máš pravdu, zrovna nad tím teď večer přemýšlím.. má zvláštní talent kadit do flísáků, kde má plínu narovno, tak tohle by bylo asi podobný, a ta udržba :confounded:

a kolikery vlňáky tak mít, pokud bych chtěla na den i noc? taky by se to mělo mezi dvěma použitími větrat a střídat dvoje?
29. lis 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h
@lenka5731 Ano, moje dítě, ač normálně kakání chytáme do nočníčku, tak má speciální talent nakadit do vlňáků (teda přes den, v noci ne). A jelikož je stále z 99% na MM, tak to rozhodně není pevné :slight_smile:.
29. lis 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr No tak to potes koste s tim kakanim.
29. lis 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Podle mě spíš troje, ale se dvěma vystačíš asi taky, ale když jedny vypereš, budeš muset střídat s něčím dalším. Jinak já jsem koupila na bazárku SW Simplex a Tots EF a hned při prvním nasazení, kdy jsem bláhově nedala separačku, koupily plnou nálož, jak jinak :grinning:
29. lis 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se rozjela vlňáčková mánie, koukám :grinning: my je používáme jen na noc, kdy vím, že nedostanou zásah, přes den je to slabší, mám Disany, ale po těch Skapi se budu muset taky poohlídnout :grinning:

Chtěla jsem se zeptat, kdo používáte ocet místo aviváže, dáváte ho i na bambusové plínky? Já peru všechno najednou, takže dávám a až dneska jsem se díky @luciesofi dozvěděla, že by se neměl na bambus používat :sweat_smile: Je to pravda nebo to moc řeším?
29. lis 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jeste porad to tvoje dite tak kaka? to nase porad, uz prestavam verit, ze to nekdy bude lepsi, zvladne to i 6-7x denne
29. lis 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h díky za tip.
takže to tys koupila ty simplex černé květy? a jaké jsou první dojmy? teda na čištění se neptám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Koupila jsem tu Carnival, tuhle -- http://www.uhanky.cz/173-large/swaddlebees-simplex.jpg. No savost nic moc, sedí celkem hezky a ušitá je pěkně.
29. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek