• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@rebelie Batole sensitiv existuje? Jsem ho snad ještě nikde neviděla :confused:
3. únor 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Beru to Batole sensitiv, color mě ani nějak nenapadlo vyzkoušet. Kupujem ho v Tescu. A navoněné je taky, ze začátku mi chvíli trvalo než jsem si na to zvykla, ale přijde mi příjemnější než Persil. Třeba moje máma byla z tý vůně úplně nadšená, že je prý typicky miminkovská :slight_smile:
3. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie: Já prala v Persilu, ted v gelu Batole a rozdíl ve vůni je obrovský!
Podle mě neexistuje jakoby sensitiv a nesensitiv, ale prášek, gel sensitiv a gel na barevné. A gel na barevné obsahujenejspíš nějakou chmii navíc, ne? Ale jen hádám.
3. únor 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Batole mají i v Kauflandu..
@novi Myslíš klasickou bambusovou kalhotkovou plenu Bambinex? je úzká mezi nožičkami, vaječina mi párkrát dost protekla..ale nijak moc nehrubne..
3. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tu taky, a právě se mi líbí ta aio, vypadá jako pul od bambinex ale má ve vnitř savé jádro
3. únor 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 No, našla jsem to na stránkách výrobce http://www.qalt.cz/Prac%C3%AD-prost%C5%99edky-pro-d%C4%9Bti/BATOLE-Sensitiv-5-l
@angetha Super, Kaufland je v našem "akčním radiu", tudíž bych mohla koupit Batole na vyzkoušení... a maj i tekuté, nebo jen prášek?
@ani84 To jsem na tu vůni teda zvědavá... ale větší drogérka než Persil to snad ani být nemůže...
3. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim, jestli to tu už neproběhlo, ale o víkendu je v Ikee Irma (fleecová deka na separačky) za 9 kč :slight_smile:
3. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi Jinak s AIO Bambinex ani s Pop in zkušenosti nemám..
@rebelie Myslím, že mají oboje, ale ne vedle sebe, ale na každém konci regálu :grinning:
3. únor 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rebelie aha, tak mám taky ten gel sensitive, jen jsem si toho nevšimla :sweat_smile:
3. únor 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatouch jj, taky jsem to sem chtěla napsat, viděla jsem reklamu v TV :wink:
3. únor 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatouch @marky27 i já viděla reklamu a říkala jsem si, že to určitě hned někdo napíše na diskuzi :grinning:
3. únor 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, do Ikea bychom potřebovali... ale manžel to o víkendu nedá... jsou tam vždycky hrozný davy a on to špatně vydejchává... (já teda taky, ale přeci jen jsem v tomto směru trochu odolnější).
3. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela @marky27 nám to volal švagr, že prý jestli mu koupíme deku...Ale já tam byla dneska, o Irmě jsem netušila (naštěstí ale separaček dost), šla jsem po kuličkách za dvacku :wink:
3. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o víkendu by mě do Ikey nikdo nedostal :sweat_smile: Ani za brambůrky! :grinning:
3. únor 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jejda, já to vůbec nevěděla, ale včera jsme byli vybrat postýlku a matraci, a dneska zrovna se to hodilo že to jeli muž a tchán vyzvednout, takže máme doma 4Irmy :grinning:
4. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha Tak bohužel, v našem Kauflandu Batole nemaj :frowning2:, respektive možná bylo vyprodaný, neb aviváž Batole tam měli... takže jsem koupila nouzově Dreft, kterej mi doporučovala jedna kamarádka a zkoušení Batole se odsouvá dokud ho někde nepotkám...
@zlatouch jaký kuličky?
4. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak skladujete a perete pokaděný pleny? Já dnes prala plínky a mezi nima 2 pokaděný (malá kadí večer, tak už to většinou čekám a dávám papír, teď to nějak nevyšlo). Normálně jsem je pod vodou zbavila toho nejhoršího (co nepobrala separačka) a napatlala žlučákem. No a když jsem vytáhla prádlo, tak byly úplně žluté skoro všechny čtvercovky a dokonce i jedna ww Anavka, což mě teda štve nejvíc. Prala jsem na 60 a dala i ocet. Ach jo, takhle bych měla žlutou zachvíli celou výbavu :angry: Poraďte, jak tomu předejít...
4. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Žlučákem zatírám jen plínky, u kterých to nepobere separačky, pokud to povere, tak na žlučák kašlu (práce s plínama navíc a žlučák mi k tomu zhoršuje ekzém, tak se ho snažím používat co nejmíň, prácpi v rukavicích nesnáším) a pak peru na program bavlna na 60 s předpírkou, místo aviváže ocet a dvě kapky levandulového éterického oleje. Fleky trochu zůstávají, ale nic jiného se mi do žluta neobarvilo.
4. únor 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 já to nejdřív osprchuju proudem vody a pak napatlám žlučákem a drbu podle toho, co je to za plenku, nové kalhotkovky skoro do čista, ale čč moc neřeším, tohle se mi nikdy nestalo, skladuju na sucho...
4. únor 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi
@katyxq ach jo, tak já nevím, čím to může být. Možná jsem ty pleny málo předem vyprala? To je mám předpírat v ruce, dokud z nich teče žlutá voda? I když vy píšete, že se stím taky moc nemažete.....tak teda nevím :rolling_eyes:
4. únor 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo má malá velmi kvalitní hovínkový barvivo... :unamused:
4. únor 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
PARALEN - UŽ NIKDY VÍCE!!!!
Paracetamol výrazně zvyšuje risiko vzniku asthmatu, alergií, atopického eksemu, bronchitid a CHOPN a to už při jednorázovém užití. Alergologové a imunologové to vědí už 5let!

Ahoj holky, dovoluju si dát upozornění na risika nejoblíbenějšího léku v těhotenství, při kojení a u dětí - dala jsem dva články na svůj profil.
4. únor 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo máte některá zkušenost na vaječinu s Irmou? Že by se na plínu toho tolik nedostalo.
4. únor 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkomtesa no jo, jenže co jinýho než Paralen (nebo toho, co paracetamol obsahuje) použít? Já když kojila, tak jsem byla na vytažení 3 moudráků, a za Paralen jsem byla fakt ráda.
4. únor 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Ibuprofen. V Remedii píšou dávkování jen pro dospělé obecně, tak jsem se kamarádky gynekoložky ptala, jak by dávkovala v těhotenství a při kojení, a řekla, že mi to dá vědět.
4. únor 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkomtesa jsem se dočetla, že se nesmí užívat ve třetí třetině těhu :confused:
4. únor 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priessnitz - fyzikální léčba (nevydrželo to moc dlouho, tak jsem nechala aspon kukličku:slight_smile:)
4. únor 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 kamarádka to dává takhle: od 28.T ne déle, než 72hod – a vyjímečně.
4. únor 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Já to dělám podobně jako ty a ne všechny plínky, ale asi sem tam nějaká, co je s tou pokaděnou v kontaktu v tom koši na pleny se obarví... Jinak moje zkušenost je, že potírání žlučákem je na prd... Buď hned žlučákem vyperu tu plínku takřka dočista, nebo nepatlu...
4. únor 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff holky tak jsem zpátky po týdnu na horách, nelátkovali jsme tam, jen na noc, protože to nebylo kde věšet a nechtěla jsem tam smrdět všem na chatě :slight_smile: a když jsem po týdnu viděla ten obrovskej pytel špinavejch plín, tak jsem se uplně polekala, a vděčím látkovkám...
4. únor 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek