• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@katyxq Zřejmě budou dvouvelikostní, ta větší velikost by měla sedět vpodstatě i od narození, jen tam bude látka víc naskládaná, takže cca do 6 kg bude vypadat líp ta menší velikost.
23. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h na ty PULky se těším, už aby byly :slight_smile:
23. bře 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivuska.h Jé, tak na Anavy PULky jsem taky zvědavá...
23. bře 2012 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj Pokud jsou pod vlňáčkama plínky s gumičkama (kalhotkové), tak vlňáčky klidně jdou dávat i s vaječinou... My na noc taky dáváme. Já teda Disany moc nemusím (ale držáky to jsou festovní), mají na můj vkus docela švy kolem nožek, syn byl buřt a míval to hodně otlačené. Tak jsem přesedlala na BI shorties a v těch ulítám už u druhého dítěte :slight_smile:
23. bře 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@silente já viděla jen kousek... nemluvila tam @lusinta ? Možná se pletu, ale každopádně byla sympatická :slight_smile:
@elvis12 mám jednovelikostní, úplně novorozenci jsem je nezkoušela, ale holky tu psaly, že se dají pěkně použít už od začátku. Free time jsem ani nevěděla, že existujou, už jsem se dovzdělala :wink: Vypadají pěkně, schnout budou určitě dobře, jen kapsovky mají podle mě tu velkou výhodu, že je můžeš vycpat čímkoliv, podle toho, jakou savost zrovna potřebuješ. Y když to všechno zastrkáš do kapsy, máš v podstatě AIO. To je dobré třeba pro tatínky, protože jak se jim začnou sypat z plíny vkládačky, jsou v háji :wink:
@katyxq nedávno jsem nakoukla k Anavy a úplně jsem se divila, co je tam všechno nového... před případným třetím dítkem si ale budu muset hooooodně odpočinout :wink:
23. bře 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak můj 5ti týdenní chlapeček, má 59cm!! Kila nevím ty zjistím, ale spíš je jen dlouhý tlustý není,spíš konečně nemá špilky nohy a nic moc nám neutíká kolm nožek, což byl největší problém...No ale vyrůst od porodu za 5 týdnů 12cm to je maso.. Elenka měla při stejné výchozí váze 2,7 a délce 46 délku 59cm v 5ti měsících - tam jsem si ty oblečky mnohem více užila, tady něco koupím a za chvilku je to krátké :confounded: Dneska jsem si vyzvedla Sweet monkey svrchňáky a jednu plenku s pejsky - šitá je pěkně, lépe než žabičkové svrchňáky bummis - tam ten sucháč je takový nic moc.. Taky jedny grovie - s těmi už zkusšenosti mám - takže pro mě vyhovující plenka.. Můžu říct už od pohledu že ta sweet monkey bude vhodná pro větší děti - dupky je očividně větší než grovie, ať už se obě zapnou či nikoli..zároveň je ta sweet taková podajná všude a heboučká to já ráda :grinning: a je to kapsovka pokud někdo rád strká tak ideální, nahoru to jde dát samozřejmě taky... POi otestování sweetek napíšu více :wink:
23. bře 2012 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, asi už to tu někdo psal, ale včera jsem to ověřovala "na vlastní kůži", tak potvrzuji, že dětské osušky/plenky Ikea balení po 3ks za 99 Kč (Barnslig) již nejsou a ani nebudou, místo toho mají balení po 2 ks za 79 Kč (Vandring). Složení, velikost a údržba jsou stejné, ale už se to dost nevyplatí, bohužel.
27. bře 2012 v 05:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj grrrr tož to si jich asi co nejvíc seženu z druhé ruky.. protože jsou skvělý a skvěle drží čtverec!!! :slight_smile:) škoda..
27. bře 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion no jo, ale kde je sehnat
27. bře 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj zkoušet mimibazar, aukro, bazárek tady.. :slight_smile: ;)
27. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion tak to jasně, ale pochybuju, že je teď někdo dá z ruky :grinning:
27. bře 2012 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj ten kdo je nepotřebuje dá :D
27. bře 2012 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion tak teď ještě aby zrušili Irmu... :grinning:
27. bře 2012 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela ještě že už jí mám :D :slight_smile:)
27. bře 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela tu jsem naštěstí ještě ulovila :slight_smile:
27. bře 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta Ikea teda kašle na látkařky - nejdřív zruší ručníčky a teď i toto :unamused:
27. bře 2012 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@herminka no, právě :frowning2: místo ručníků jsem nakoupila ty žínky, ale jinak je to bída :frowning2:
27. bře 2012 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj Já teda žínky doma nemám, ale připadaly mi v obchodě docela slabé oproti ručníkům, že asi kdovíkolik nenasají :unamused: A taky jsou poněkud dražší, že :rolling_eyes:
27. bře 2012 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@herminka tak dražší jsou určitě, ale pořád lepší než cokoli jiného, co se kde dá aktutálně sehnat :confounded: já netuším, jak silné byly ty ručníky, neviděla jsem je, ty žínky při přeložení napůl budou snad ok
27. bře 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ptjj já jsem třeba ty žínečky hodně používala, ze začátku jsme to skládala na třetiny a vycpávala tím novosklad, naopak ručníčky mi tu zatím leží, ony jsou docela silný a stříhat se mi to nechtělo, neb to nemám na čem obroubit
27. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aemmi to jsem ráda, že má někdo pozitivní zkušenost
27. bře 2012 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aemmi @ptjj To jo, celý ručník je na vycpání objemný, to spíš samotný narovno. Ale rozpůlený ho dávám do novoskladu i ve 13 měsících :grinning:
27. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@herminka aha, tak to já nenovoskladuju od 3 měsíců :grinning: si právě říkám, že časem budu ty ručníky dávat narovno, ted zatím stačí jen jedna čč :slight_smile:
27. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, perete flíšáčky HP na těch 40, co doporučujou? Nebo i na 60? Nezničí se to? Nemá někdo zkušenost?
27. bře 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@aemmi Uznávám, že s tím novoskladem jsem trochu exot :grinning:

@boudova Flísáčky mám teda Anavy a peru je normálně s plenkama na 60 °C.
27. bře 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
27. bře 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemáte některá na prodej vv bambino mio?Potřebuju vel.3, ale raději bych jednu vyzkoušela než je koupím.
Nebo je nějaký shop, kde se dá kupovat levněji?Mám na noc (já tedy ne,ale syn :grinning: )vv anavy a jsou super....že bych dokoupila ty.
Díky.
27. bře 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
A jaký máte názor na TB bamboozle na noc?Jdou přes tuto plínku všechny svrchňáčky?
27. bře 2012 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova Flísáčky Anavy peru jako herminka na 60 st. s plenkama, myslím, že flís jako flís :wink:
28. bře 2012 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudova Já je peru ne s plenkama na program bavlna při 60, ale s normálním oblečením na 40 na kratší program.
28. bře 2012 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek