Ovlivnění pohlaví - je možné "zařídit" chlapečka?

vvvzzz
17. říj 2018

Ahoj holky, lze nějak 'ovlivnit' pohlaví miminka? Ideálně na chlapečka?

zavodnice
17. říj 2018

To bych taky chtěla vědět. Evidentně sex v den ovulace a možná dokonce i po pravděpodobně nezabral.

uzivatelkapetra
17. říj 2018

Jen doufat🙂
Reálně je to nemožné i když babských rad je milion a spoustu holek bude tvrdit, že to vyšlo, pořád je to 50:50

berenika39
17. říj 2018

Nejde, naštěstí.

gruyerre
17. říj 2018

Nejde to, a proto je vhodné snažit se o miminko pouze pokud víme, že budeme rádi za chlapečka zrovna tak jako za holčičku 🙂

brusinka91
17. říj 2018

Jasne, rovne a doleva 😀 😀

anita003
17. říj 2018

Pohlaví určuje sperma partnera... A fakt žádným způsobem neovlivnis, která spermie oplodni vajíčko... Takže ne, nejde dělat nic...

kaneshiro
17. říj 2018

@vvvzzz ať to bude chlapeček nebo holčička, hlavně ať je miminko zdravé, to je totiž to nejdůležitější!

michaela_2
18. říj 2018

@vvvzzz Myslím, že ne 🙂 pár návodů na netu najdeš - jako třeba kdy se milovat, co před tím jíst apod. Ale ta úspěšnost je pak podle recenzí tak půl napůl, no a vzhledem k tomu, že pohlaví jsou dvě, tak ...........asi tak 🙂)

sasui1
21. říj 2018

Ja ze sve zkusenosti muzu poradit snazit se a prat si holku a kluk vyjde natuty 🤣😉

vendelinka08
21. říj 2018

Myslim ze v tomto pripade plati ze nejlepsi a nejsilnejsi vyhrava....at uz X nebo Y.

vanea
21. říj 2018

Je to o náhodě🙂 jestli ti to pomuze a chceš mit "čisté svedomi", říká se, že sex ve dnech před ovulaci přeje spermiim nesoucim "holky" (ty spermie nesoucí kluky jsou sice rychlejší, ale nachylnejsi, vadí jim neidealni prostředí, driv zaniknou..holčiči dyl vydrží, jsou odolnejsi...ale pomalejsi) a sex přímo pri ovulaci nebo těsně po je ideální pro výrobu chlapečka, jelikož jak jsem psala, kluci jsou rychlejší🙂 nam to vyslo, ale spolehat se na to neda..je to kombinace spousty faktoru a příroda si to poresi sama 🙂

calvac
21. říj 2018

@vvvzzz Vzdyt na tom nezalezi. Proboha,kolik paru nemuze mit deti vubec!! Co by takovi lide dali treba i za jednu holcicku!! Kolik deti se rodi nemocnych!! Nezlob se,ale prijde mi malicherne se timto zabyvat. To je muj nazor.

fyii
21. říj 2018

@vvvzzz ahoj, obecne dano lze. Diky IVF tam genetikou lze poznat zda z oplodneneho vajicka bude holcicka nebo kluk. Neni to zakonem zakazane implantovat a uprednostnovat dane pohlavi, otazka je jestli je to eticke. 🙂 ale tohle jsi asi slyset nechtela. Jinak si kup kristalovou kouli a dej na modleni🙂 Ale ted vazne, ve finale je uplne jedno co to bude, hlavne at nemas problem otehotnet a at je miminko zdrave. Neni to jen hloupa fraze, vim o cem mluvim. Prej si chlapecka a bude to chlapecek🙂

pavca1982
21. říj 2018

Je to tak jak píše @vanea

pavla555
22. říj 2018

Ja kdyz cekala druhy, tak jsem nevedela ,,co si prat,, ( hlavne at je zdravy - to je jasny) a byla jsem stastna, ze o tom nerozhoduju ☺. Ale chapu, ze pokud ma maminka napr. doma 3kluky, ze si preje holcicku a I verim, ze si preje hlavne zdravi ☺🙋

ejmate
22. říj 2018

No prý jsou "klučičí" spermie rychlejší než holčičí, ale dřív umírají a naopak "holčičí" jsou pomalejší, ale dýl vydrží, proto se říká, že když chcete holku, je lepší sex dřív před ovulací, protože si holčičí spermie na vajíčko počká. Jestli kluka, tak to chce těsně před ovulací, protože je rychlejší a tu holčičí předběhne...Ale jestli je to pravda, to fakt nvm 😅

ruzicka06
22. říj 2018

Každého samozřejmě věc, ale nikdy by mě nenapadlo řešit, jestli se má narodit chlapeček nebo holčička. Hlavně, že mimi bude zdravé 🙂 Teda pro mě to důležité fakt není a ovlivnit se to stejně nedá, vše jsou jen babské rady na které je podle mě blbost spoléhat. Jak se píše výše, jedině u IVF to asi ovlivnit jde a chápu to jen v případě, pokud se jedná o zdr. hledisko, že si pár přeje určité pohlaví (např. že se nějaká nemoc přenáší třeba přes jen jedno pohlaví - viz moje kamarádka, u které je v rodině dědičná nemoc, kterou přenáší kluci). Ale jinak bych to fakt neřešila. Tím se ovšem nechci nikoho dotknout 🙂

zmrzlinka
22. říj 2018

Přej si zdravé dítě a zdravi pro sebe a partnera.

eviicka
22. říj 2018

Tak pokud jde jen o ty babské rady, co jsou stejně 50:50, tak již zmiňovaná ovulace nebo Jonášova metoda. Jinak jak už tu bylo řečeno, zkoušet je jen za předpokladu, že tu případnou holčičku budete milovat úplně stejně.