Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Co dáváte dětem na oslavu narozenin do školky?

mambav
17. únor 2015

Chtěla bych se vás zeptat co dáváte dětem na oslavu narozenin do MŠ? Dochází mi inspirace a nechci vše odbýt jen bonbonky.

mooncaa
17. únor 2015

Jen ty bonbony. Nic doma dělaného nemohou vzít, je to proti hygienickým předpisům. Bonbony chtějí jen gumové, s cucacíma mají problém, dětem často zaskočilo.

sara84
17. únor 2015

No u nas bonbonky nechteji, z principu, dohodla jsem se s ucitelkama a byt to he asi proti predpisum, dobesla jse, buchtu na plechu ozdobenou lentilkama a ovocem a deti ji meli ke svacine 🙂

lv
18. únor 2015

Lízátka

simdan
18. únor 2015

Já jsem taky vždycky donesla nějakou doma upečenou buchtu a děti to měli k svačině,záleží na domluvě s učitelkama,bonbóny mi zakázali...

krystalka
18. únor 2015

My jsme nosili bábovkový dort 🙂, syn miluje tvarohovou bábovku, tak jsme ji polili čokoládou a nazdobili lentilkami a gumovými bonbóny, přidala jsem k tomu malé dortové svíčky a paní učitelky jim je ve třídě i zapálily 🙂. Nebo někde jsem viděla takový hezký nápad s vláčkem udělaným z Miňonek, kolečka z lentilek, komínky z trubiček...počet vagonků akorát přesně pro celou třídu....ale nakonec jsme to nějak nestačili zrealizovat, syn chtěl donést vždycky radši bábovku 🙂

petbeny
10. bře 2015

Vždy něco upečeme, mufinky a tak...

aguaverde
10. bře 2015

K svátku nosí muffiny, cake pops, ovocné košíčky atd atd (má dvě jména, tak slaví dva svátky tak se to nastřádá) a k narozeninám nosíme dort 😉

ještě doplňuji, předem jsme se ptali zda můžeme donést, a zda nemá některé dítko na něco alergii aby to mohly všechny děti 🙂

mandala
Autor odpověď smazal
Zobraz
kuliseks
Autor odpověď smazal
Zobraz

Sem začni psát odpověď...

Odešli