Co dáváte dětem na oslavu narozenin do školky?

mambav
17. únor 2015

Chtěla bych se vás zeptat co dáváte dětem na oslavu narozenin do MŠ? Dochází mi inspirace a nechci vše odbýt jen bonbonky.

mooncaa
17. únor 2015

Jen ty bonbony. Nic doma dělaného nemohou vzít, je to proti hygienickým předpisům. Bonbony chtějí jen gumové, s cucacíma mají problém, dětem často zaskočilo.

sara84
17. únor 2015

No u nas bonbonky nechteji, z principu, dohodla jsem se s ucitelkama a byt to he asi proti predpisum, dobesla jse, buchtu na plechu ozdobenou lentilkama a ovocem a deti ji meli ke svacine 🙂

lv
18. únor 2015

Lízátka

simdan
18. únor 2015

Já jsem taky vždycky donesla nějakou doma upečenou buchtu a děti to měli k svačině,záleží na domluvě s učitelkama,bonbóny mi zakázali...

krystalka
18. únor 2015

My jsme nosili bábovkový dort 🙂, syn miluje tvarohovou bábovku, tak jsme ji polili čokoládou a nazdobili lentilkami a gumovými bonbóny, přidala jsem k tomu malé dortové svíčky a paní učitelky jim je ve třídě i zapálily 🙂. Nebo někde jsem viděla takový hezký nápad s vláčkem udělaným z Miňonek, kolečka z lentilek, komínky z trubiček...počet vagonků akorát přesně pro celou třídu....ale nakonec jsme to nějak nestačili zrealizovat, syn chtěl donést vždycky radši bábovku 🙂

petbeny
10. bře 2015

Vždy něco upečeme, mufinky a tak...

aguaverde
10. bře 2015

K svátku nosí muffiny, cake pops, ovocné košíčky atd atd (má dvě jména, tak slaví dva svátky tak se to nastřádá) a k narozeninám nosíme dort 😉

ještě doplňuji, předem jsme se ptali zda můžeme donést, a zda nemá některé dítko na něco alergii aby to mohly všechny děti 🙂

mandala
Autor odpověď smazal
Zobraz
kuliseks
Autor odpověď smazal
Zobraz