Dárky do školky pro paní učitelky. Máte tip?

lejkas
6. kvě 2023

Holky co budete kupovat paní učitelkám na konec školního roku? Dcerka je tam posledním rokem. Moc děkuji za inspiraci

martt
6. kvě 2023

@lejkas Ja budu dělat balíček s kávou a čajem pro vsechny učitelky dohromady a k tomu
koupím kytičku/bylinky v květináči pro dvě paní učitelky co ho měli letos ve třídě.

pipi_puncocha
6. kvě 2023

Viděla jsem semínka v pytlíčku (luční květiny, bylinky, microgreens) k zasazení, to mi zatím přišlo jako nejlepší nápad.

hezz17
6. kvě 2023

Mam v planu davat poukaz na masaz.

hezz17
6. kvě 2023

Loni jsme davala sklenici medu a lahev vina.

nebetka
6. kvě 2023

My budeme dávat jeden hromadný, a to nějakou relaxaci. A jako osobní dárek dostanou všechny učitelky ve škole i na všech kroužcích látkovou tašku, krém na ruce a švýcarskou škrabku na zeleninu.

mamikry
6. kvě 2023

@lejkas Minuly rok jsem jim udelala balicek. Byl tam krasny kvetinovy vejir z Bella Rose na leto, blocek od mankai paper a ozdobny pin s pranickem taky z Bella Rose.

kafr
6. kvě 2023

@lejkas na netu na mě vyskočila reklama na smaltované lžičky 🤩 je to hezké osobní a pro učitelku víc než užitečné, neb lžičky se neustále ztrácejí.

mourovatakocka
6. kvě 2023

Dávám zatím balíčky pod heslem Co se dá sníst a vypít.

mollyweasley
6. kvě 2023

Loni jsem dala levandulový med, domácí levandulové sušenky a levandulový čaj za studena. A kytičku. Sice do školy (včetně asistentky, která je ve třídě, družinářky a učitelky v ZUŠce), ale myslím, že do školky bych dala totéž 🙂

mamora
6. kvě 2023

@lejkas Já mám na tohle zatím dost času, ale překvapuje mě, jak velké dárky píšete, že se teď dávají. Nepamatuji si, že bych před patnácti lety dávala na konci deváté třídy něco víc než kytici

mirilis
6. kvě 2023

@hezz17 to dávám pokaždé 🤣

adinka19
6. kvě 2023

@pipi_puncocha Take jsem videla a prijde mi to originalni 🙂

lennus
6. kvě 2023

@lejkas Frutiko ovocné kytky

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jirikoud
Odpověď byla odstraněná
Zobraz