Tříleťák vynechává odpolední spánek. Kdo to má doma také?

megi89
11. srp 2021

Kdo to má doma také? 😪🙏
Syn 3r4m. Spaval po obědě. Ale poslední cca měsíc vynechává po obědě spánek 💤. Spí tak 5x ze 7 dnů. A když nespí, tak je tak urvany, že s ním není řeč... On totiž ráno vstává od mimina kolem 5-6h ráno.... 🙄 Takže do 19h ho udržet, to je něco... Pak padne za vlast a v noci spí ještě hůř než když spí přes den.... 🙄 🙄 🙄 Jako je to super, že v 19.01h je tuhý, ale je vážně protivný a uplakany. Tak kdo má z Vás doma Skřivánka a do večera je na,, zabití?'' 🙊🙈

palja
11. srp 2021

@megi89 dcera má 3 roky a 3 měsíce. Většinou po obědě chodí spavat, ale pokud nejde, tak je celé odpoledne hyperaktivní (je strašně zrychlená), někdy uvztekaná a uřvaná. Pokud to jde, tak chci, aby po obědě spala, ve školce bude taky spávat a stejně z toho odpoledne až do večera moc nemá, když je tak uřvaná.

megi89
autor
11. srp 2021

@palja ano, taky chci ať spí, malej chce taky spát, sám po 11,30 říká, že je unaven a chce spát, ale bohužel hodinu se prevaluje a neusne nekdy. 🙄 Říká, že mu to nejde...

lidax
11. srp 2021

Naše nespí od 2 let.

jipe
11. srp 2021

syn nespí od 2,5, dcera od 2 a já teda doufám, že ve školce nebude usínat, protože to by byly dlouhé večery a náročná rána. Vstávají kolem 6.30, držíme polední klid a ve 20.00 jsou v posteli

veruuu_kubesovic
11. srp 2021

Eliáš 3roky 3mesice nespí už minimálně půl roku po obědě, můžu uspavat jak chci, ale akorát dělá kraviny 😂 tak po obede nespí, ale kouká na pohadku a lá poledni klid a pak chodí spát kolem 19.30h, ale ráno vstává až kolem 8h 🙂

veruuu_kubesovic
11. srp 2021

@jipe to taky doufam, jinak mě klepne...

megi89
autor
11. srp 2021

@veruuu_kubesovic ty jo, to spí krásně 🙏😍

michaelarousova
11. srp 2021

@megi89 syn nespi po obede od 2 let ..diky bohu😂 to by byly sakra dlouhe vecery…ze zacatku byl taky protivny,sle pak se to nejak srovnalo…usina mezi 7-8 a vstava mezi 6-7 a vsixhni jsme spoko☺️

veruuu_kubesovic
11. srp 2021

@megi89
on spí celou noc od miminka, právě jak potom ve 2letech spal po obede, dokázal spát i přes 3h tak usínal až kolem 22h a zase rano vstaval dost pozde, pak treba usinal az mezi 14-15h jenže teď zkoušíme už delší dobu "rezim" v září jde do školky...

megi89
autor
11. srp 2021

@veruuu_kubesovic tak to jo, to chápu, když takhle později usinal odpo a večer taky pozdě usinal, tak to se nedivím. Kdyby aspoň si to ráno natahnul... A spal aspoň do 6,30...ale neusne no.... Jen leží a čeká až mu dovolím jít z postele 🙂))) 🙊🙈🤣

izzylka
11. srp 2021

Syn nespí po obědě asi od 2.5 let 🙂 večer usíná 19:00-19:30 a ráno vstává 5-6 🤣 když přestal spát po obědě, byl asi týden taky protiva, než si na to tak zvykl, pak už to bylo ok 🙂 nedávala bych ho už spát vůbec, ať si zvykne...jak to má takhle střídavě, tak mu to dělá bordel v režimu 🙂

megi89
autor
11. srp 2021

@michaelarousova tak super, že jste spokojeni 🙏😍

megi89
autor
11. srp 2021

@izzylka vstává takhle brzo pořád? 🙈🙊 A do školky chodí? A to i do školky vstává takto brzo?

izzylka
11. srp 2021

@megi89 jojo, furt vstává tak brzo a zjistili jsme, že čím později jde spát, tím dříve vstává 🤣 takže když se mu to náhodou protáhne třeba do půl 9, tak ráno vstává už kolem 4 ráno 🙈 do školky taky vstává tak brzo. Ráno se nasnídá a už prudí, jestli už jdeme do školky 🤣 ale my tam chodíme až kolem 7-7:30 takže se doma to ráno nudí a už se do té školky těší 😂 a ve školce teda nespí...beru ho domu po obědě 🙂

luci_ela
11. srp 2021

Malé budou za chvilku 4 roky a po obědě chodí stále spinkat. Někdy ji trvá trochu déle než usne, ale spí vždy. Když náhodou nejsme doma a spánek vynechá, tak je pak protivná, protože ji to chybí

megi89
autor
11. srp 2021

@luci_ela no.... Občas mu to taky trvá než usne, ale včera po skoro hodině řekl, že to nejde... Že chce spinkat ale nejde to... Jinak usíná do 20min...

megi89
autor
11. srp 2021

@izzylka dobrý 🤣 🤣 🤣 🤣 tak třeba chodit ještě dřív 🙈🤣 jo, jinak u nás taky, když v létě se to občas protáhlo, usnul v 21,30, tak před 5 už byl vzhůru 🙆

patypresdevaty
11. srp 2021

Obe děti mi takhle přestaly spát ve dvou letech. Než si to sedlo, bývali nějakou dobu občas protivni, ale zakrátko už vydrželi vzhůru třeba od 6 do 20

izzylka
11. srp 2021

@megi89 já už si na to vstávání zvykla 🤣 teď už je teda v takovém věku, že vstane sám a jde si hrát nebo kouká na pohádky, já jen vstanu abych mu udělala snídani a jdu si ještě na chvilku lehnout....teda už nespím, ale ještě ležím 🤣 za pár měsíců se nám narodí další prcek, tak jsem ted furt unavená a to válení ráno si užívám...jsem zvědavá, jak budu zvládat zase to vstávání přes noc...už jsem si na to odvykla, protože v noci už spí fakt celou noc 🤣

areh
Autor odpověď smazal
Zobraz
zrzeckas
11. srp 2021

Tady se nespi od 1,5 roku 😃 mala pak zacala ve skolce, ale doma ne, ale nic ji nebrani a maly vyjmecne... Vecery jsou jak kdy krute nekdy na pohodu. Chodi spavat po (ted) Sofii... Jestli ti spi 5x ze 7 dni tak bud rada 😃

luci_ela
11. srp 2021

@megi89 Taky se párkrát stalo, že řekla že ji to nejde. Ale většinou to by den kdy ráno vstala třeba až v 9h. Tak jsem ji nechala vzhůru a pak sama odpadla třeba až po 15h 😀

hezz17
11. srp 2021

@megi89 4 roky. Ve skolce spi. Doma spi tak 5 ze 7 dni. Kdyz nespi, tak se odpoledne poradne nic neda delat, usla by pak treba v 17h v mhd, v aute. Je protivna, uknapana... ten přechod mezi spanim a nespanim je náročný.

farka
11. srp 2021

Dcera 3r3m nespí přes den od 2 let. Ze začátku byla na ránu, o nervy všech v okolí. Ale vydrželi jsme, srovnala se, cca po 3m. Ranní vstávání si posunula z 5 na 7 🙏🏻 a večer pak rychle odpadává. Ale jak spí ve školce, tak večer čumákuje i do 22h 😒

megi89
autor
15. srp 2021

Tak 2 dny teď za sebou nespal po obědě, hodinu nemohl usnout, tak urvany nebyl ani jako kojenec... Dnes je to 3. Den co nebude očividně spát, přitom je unaven jako blázen... Ale nespí... Řve a rve a řve... Nic ho nebaví... Málo spí... Ach jo...