• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

24. října 2017 
Holky help, potřebuju váš názor.

Minulý měsíc ovulace 19DC-dle krve-testy negativní, tento měsíc testuju od 10 DC-testy negativní ale na odběr krve nejdu. Dnes jsem 19DC a dost mě bolí podbřišek, oba vaječníky, hlen by odpovídal ovulaci, čípek bych řekla taky.
Mohla by být ovu???
5. zář 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove :slight_smile: s prckem to jakz takz jde :slight_smile: ted uz chodi přes 2 tydny do skolky /2 dopoledne tydne/, zatím dobre akorát mu to nejak zacina docházet a zacina protestovat proti tomu aby tam byl beze mne ale je to v mezích, snad si prdola zvykne. Včera mel triletou kontrolu a uz ma 15kg a 103cm :slight_smile: co budete delat o vikendu? /doufam, ze nepracuješ :unamused: /
5. zář 2014 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Vás tady je nových :wink:
5. zář 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers hele kočko,mně řekl doktor at to tolik neřeším ty ovu testy,nemusí ukázat přesně tu hladinu LH v moči a ovulovat můžeš ,skočte na to dnes a uvidíš :wink:
5. zář 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube ahojky,noo to toho máš taky dost už za sebou koukám :confused: ,těch IUI je 6 že pokusů :wink:
5. zář 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,za rok hradí pojišťovna 6 pokusů. Nicméně za léky dávám cca 3500,- za jedno IUI
5. zář 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to ráda slyším. Taky si to myslím, ale potřebovala jsem to ještě od někoho slyšet :slight_smile:
@majkylove ahoj, co budeš říkat dr ? Už jsem nad tím přemýšlela, ale zatím jsem na nic nepřišla.Jak je ?
5. zář 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube tolik jooo ?? Hustý :(
5. zář 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 no co bychom s manžou pro mimčo neudělali :slight_smile:
5. zář 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neube joo tak to určitě !!! :slight_smile:
5. zář 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezapetrova ahoj no v praci nejsem,ale sme u nasich na zabijacce takze stejne pracuju:slight_smile:ale vecer jdem kamosovi na narozky tak si vyhodime z kopejtka:grinning:
@karlos12 ahojky,az se dostanu zitra k pc tak se rozepisu co a jak:wink:
6. zář 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Vám nevím,sedím tu a najednou mokro v kalhotkách,jdu na wc a prostě nic jen vodnatý výtok ...nevíte některá co to může být ?? A to bych to měla zítra nebo v pondělí dostat :unamused: jsem už z toho jelen :sunglasses:
6. zář 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove dékuji,zabijačka,hm,také bych si dala řict.Hezky se bav :slight_smile:
6. zář 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2014 ve 12:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem dodat, že to je ovulační test :D
6. zář 2014 ve 12:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mohu se k Vám přidat? Hned bych měla dotaz..asi se zeptám blbě, ale je možné, že bych po skončení ms měla hned plodné dny, ovulku? děkuju
6. zář 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 tak ono kdybys to delala 3x rocne tak bys o to ani tak nestala,ale za ten plnej mrazak domaciho masenka to stoji,to jo:slight_smile:
6. zář 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove to si myslím,já jsem masová,tak bych to ocenila :slight_smile: Počasí máte super,snad.Tady je moc hezky.Užívej klidu a pohody,já jsem sama doma,trochu nuda.Už nemám co uklízet a zahrada není. :frowning2:
6. zář 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Tak doufam, ze to ted poradne rozjizdite :slight_smile: paaa :slight_smile:
6. zář 2014 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel No vždyt uvidíš jestli ho už bude videt :slight_smile: Hlavne ať je všechno jak má být :slight_smile:)
6. zář 2014 ve 23:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 myslim, ze 45 byl pozitivni :slight_smile: 46 uz je testovaci slabsi nez 45 :slight_smile:

@marjannka74 tak 30.9. uz musi byt videt skoro vse krom pohlavi :slight_smile: to uz budu 10+3 :slight_smile: a pohlavi se snad ukaze par tydnu potom :slight_smile: ale jak rikas,hlavne at je to zdrave a vse je v poradku :slight_smile:
7. zář 2014 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ejmisek jak jsem se tu naučila,mé tělo předvádí ,možné je snad vše.Jak Tě to napadlo ? :slight_smile: A vítej,snad se Ti zadaří,hlavně si neber příklad z nás,zoufalých snažilek :wink:
7. zář 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teenyel Tak to držím palec. Nám Se zatím nedaří tak uvidíme zase příští měsíc :slight_smile:) Nechci na to vyslovene tlačit protože tomu nijak neomužu :slight_smile:)
7. zář 2014 v 10:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 ahooj tak jak to s tebou vypada?
7. zář 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel jojo podle BT opravdu probehla vcera :slight_smile:dneska jeste zkusim jiny ovu test, ale mela byt vcera :slight_smile: tak snad se zadarilo na chlapecka :D
7. zář 2014 v 11:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky nejaky noviny?
7. zář 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rytmus22 včera byla ovulace jupí :slight_smile:))) co u Tebe? :slight_smile:)
7. zář 2014 ve 12:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 a mas foto testu?
7. zář 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek