Snažilky 2015

chilli009
8. dub 2015

Ahoj holky, jelikož většina diskuzí je už rozjetá, tak bych ráda otevřela novou diskuzi tady 🙂. Snažíme se o druhé dítě a doufám, že se brzy zadaří 🙂 .

damaska
9. dub 2015

Tak jsem tu 😉

sleepers
9. dub 2015

Taky se hlásím do klubu 🙂

heluskal
9. dub 2015

přidávám se....jak dlouho se snažíte?

sleepers
9. dub 2015

@heluskal já jsem vysadila prášky loni v červnu. V prosinci se nám zadařilo ale v únoru jsem byla na revizi. Takže teď začínáme znovu.

damaska
9. dub 2015

@heluskal my se začali snažit v lednu, bohužel v březnu potrat bez revize a teď začínáme znovu taky 😉

heluskal
9. dub 2015

tak my začaly, no začaly...prostě přestaly jsme si dávat pozor možná někdy od listopadu, ale zatím nic moc, teď už to vypadalo že možná...ale falešný poplach,takže teď zkusíme znovu...

heluskal
9. dub 2015

a užíváte něco nebo používáte nějakou speciální "techniku"?...Když jsem čekala první dítě,tak to bylo a ani jsme nevěděla jak se to vlastně podařilo a navíc díky "menstruaci" jsme to v podstatě do 5téhoměsíce ani netušila, takže si připadám jako prvosnažilka 🙂

damaska
9. dub 2015

@heluskal my se snažili cíleně o holčičku 😉 , takže sexík do ovulace, manžel pojídal ve velkém jogurty. Ale teď to necháme přírodě, po tom co se stalo, je mi to jedno, hlavně, aby bylo vše ok. Beru listovku 🙂

heluskal
9. dub 2015

@damaska To jsem někde vyčetla,že holčičky se "dělají" před a kluci po ovu, ale o jogurtu jsem ještě neslyšela 🙂 ...já si říkám,že tento měsíc se pokusím se na to příliš neupínat, ale možná vyzkouším nějaký čaj nebo tu listovku

chilli009
autor
9. dub 2015

@damaska
@heluskal
Ahojky holky, doma už máme malou cacorku a chceme ještě jednu 🙂. Prášky neberu od loňského léta. V listopadu jsem potratila v 6tt. a tedy začínáme nanovo. Beru listovku a od příštího cyklu zkusím asi ovu testy. Testujete nebo měříte bazální teplotu?

@sleepers Ahojky kočko, jak je? Já tento cyklus asi bez šance, sliznice je prý hodně nízko, tak az příští cyklus snad 🙂 . MS čekám sice az 21.4. , ale prý z toho nic nebude.

heluskal
9. dub 2015

@chilli009 já jsem si na začátku snažení jeden měsíc meřila BT, ovu testy jsem zkusila jednou a teď znovu zkouším měřit BT...jsem 9DC.

mysackovi
9. dub 2015

ahoj holky, mohu se také přidat? my se tedy snažíme od konce května 2014,a le zatím bohužel nic...:-/ tak budu doufat, že se brzo dočkám 🙂
já už jsem zkoušela gynex, kontryhelový čaj, nosifol....a zatím nic nepomohlo....teď už beru jen utrogestan a druhý měsíc jsme brla clostík...dnes jsem 17dc tak uvidíme...kéž by už ms nedorazila 🙂

heluskal
9. dub 2015

@mysackovi To už je fakt dlouho, já si to nedovedu ani představit :(, moc držím nám všem pěsti,ať můžeme tuto diksuzi přepsat na těhulky 2015 🙂

chilli009
autor
9. dub 2015

@mysackovi Ahojky kočko, jj jasně, že jo 🙂 . Koukám, že z "nových snažilek" se nás tu pár ještě potká 😒 , ale brzy se to prolomí a budeme tu všechny těhulkami 🙂 😵

heluskal
9. dub 2015

@chilli009 já v to doufám, teoreticky bych měla mít 5 dní do ovu, tak doufám, že se podaří a budu mít pozitivní testík, to by byl pro mě krásný dárek ke kulatinám 🙂

mysackovi
9. dub 2015

@heluskal jj bude to rok....utíká to hrozně rychle....určo se nám věem brzo zadaří.....musí!!!

mysackovi
9. dub 2015

@chilli009 ahojky 🙂...jj taky jsem koukala, že jsme tu partička..... 🙂

heluskal
9. dub 2015

@mysackovi jsem ráda, že je tahle diskuze založená...ono není špatný pokecat s někým, kdo je na tom podobně,ale zároveň není z blýzkého okolí...

heluskal
9. dub 2015

mám pár otázek ohledně miliskování? Máte nějakou osvědčenou polohu? Zvedáte nohy?

mysackovi
9. dub 2015

@heluskal přesně tak.... 🙂
no a ohledně toho tulení, tak já tomu úpřimě nevěřím, tak aspoň tohle neřeším 😀

heluskal
9. dub 2015

@mysackovi já se hlavně snažím,aby to nebylo jako teď je potřeba tak musíme...ale polohu před "koncem" měníme na ležato někdy, ale nohy nezvedám, spíš trochu nazvednu pánev, spíš jen pro svůj dobrý pocit, že jsem pro to udělala něco navíc 🙂

damaska
9. dub 2015

@chilli009 teplotu neměřím, ovu testy jsem taky zkoušela, ale po porodech bezpečně poznám, kdy je ovu. Jenže teď po tom potratu mám tělo úplně rozhozené, doufám, že po této MS snad ovu bude 😉

mysackovi
9. dub 2015

@heluskal tak to já mam bohužel ted pocit ze to máme ted se musí :-/
Ale zase když vše nefunguje jak ma a pro me už je to dlouhý,tak co se da dělat...

heluskal
9. dub 2015

@mysackovi jasný, ta dlouhá doba snažení udělá hodně...já to taky beru tak, že teď je doba, teď by jsme měly, já se snažím být v pohodě, ale podvědomě mi to stejně hlodá v hlavě, nejde se od toho moc oprostit...

damaska
9. dub 2015

@heluskal
@mysackovi
Moc vám oběma přeji, ať se brzo zadaří - je jaro, všude je spousta těhu bacilů 🙂
Ono na to prostě nejde nemyslet. U nás to cíleně bylo teď od ledna a nedopadlo to. První syn se nám povedl, když jsme se loučili, odjížděla jsem do lázní a pak za 14 dní jsem byla doma 😉 a druhý syn byl nečekaně hned 😉 . Teď to necháme plánované náhodě 😉

mysackovi
10. dub 2015

@heluskal přesně tak...jednou to hlavně přijít musí 😉

mysackovi
10. dub 2015

@damaska třeba to brzo vyjde
Jinak dekuju 🙂

heluskal
10. dub 2015

holky, pokud vlastníte chytrý foun, tak už před časem mi doporučila švagrová a i kamarádka aplikačku, jmenuje se OvuView, dá se podle ní celkem dobře hlídat cyklus, ukazuje pěkný graf BT...to je jen takový tip, jak si pomoct ;)

chilli009
autor
10. dub 2015

Zdravím všechny, máte nektera co si osvědčené třeba na růst sliznice? Doktorka mi minulý týden řekla, že je sliznice hodně nízko a ze tento cyklus to vidí bez šance :( , tak tentokrát budu MS vyhlížet, abych mohla začít pit kontryhelovy čaj a začneme pracovat na mimo 🙂. (ještě 10dni do další MS) .

chilli009
autor
10. dub 2015

@heluskal ahojky, co se tyce polohy při milování, tak se rika, že pokud máš zaklonenou dělohu, tak je ideální poloha zezadu jinak klasika na zádech.