Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
23. říj 2014

@bublinka74 nějak to dopadne,to je jasné,ale chci to hned.A je mi jedno co,toto už fakt nedávám.Jsem rozčilená,protivná,sere to,fest.Proč nemůžu načůrat na papir a je jasno ? Proč to musím mít tak divně nejisté?Tobě držím pěsti,to by bylo super.

bublinka74
23. říj 2014

@karlos12 hele kočko klid ....ju uviídš srovná se to,ale chápu tě ....moc dobře ....já taky čůrala jak idiot furt a minule jen náhodně a byly tam dvě dálnice,ale třeba z toho nic nebude a když ti povím,že mě taky neba už nic kupovat a tak,šla jsem kolem lékárny a testy nekoupila ani těhu ....jdu 30 na gyndu na krev a jinak na to prdím....taky už to nedávám nemysli si,ale uvidíš povede se nám to hmmm 😉 tak nezlob nebo za tebou zajedu a dostaneš na holou 😀

majkylove
autor
23. říj 2014

@bublinka74 tak to vypada fakt vic nez nadejne ale 🙂
@karlos12 no ja se trochu bojim nudy,ale myslim ze v tomhle pocasi to zvladnu rada doma 😀

majkylove
autor
23. říj 2014

@karlos12 ted nekdy jdes s tou stitnou,ne?

bublinka74
23. říj 2014

@majkylove tj kočko,ale víš jak ....už se taky bojím zklamání ,ale člověk to musí přijímat jak to je,má to nějaký důvod prostě proč né zatím .... a přijde to 🙂

majkylove
autor
23. říj 2014

@bublinka74 no vsak jasny 😉

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove presne tak to si jenom mysli 😀 Ty budes hlavne rozmazlovat sebe 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@bublinka74 presne tak kdo nezazil nepochopi 😲 my měli první přes antiko takze taky bez snazeni takze ted "taky" trochu cucim 😨

majkylove
autor
23. říj 2014

@terezapetrova svata pravda 😀

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove prosim Te Luvian domaci utz co to je za vymozenost? 🙂 to jsou dnes věci, co dnesni mladi mohou mit 😀 😀 😀

terezapetrova
23. říj 2014

@bublinka74 Ty se tak mas 😉

chilli009
23. říj 2014

@bublinka74 Ahojky, četla jsem o dnešní návštěvě gyn. 🙂 a držím pěsti 😵 , vypadá to vážně nadějně. Já začínám depkovat, že to neklaplo 😒 , ikdyž by ms měla teprve dorazit zítra.

majkylove
autor
23. říj 2014

@terezapetrova je to domaci utz na poslouchani srdicka a pohybu miminka 🙂 no je toho fakt moc,jen kdybyclovek vedel co fakt potrebuje a nebylo vsechno tak lakavy 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@karlos12 ahoj, mohu se zeptat jak dlouho se snazis? 🙂 Abych sem trochu vic zapadla 😀 😀 Ja se snazim rok o druhatko, uz mam doma 3leteho loupeznika Vojtiska 🙂 kazdopadne Ti také drzim palce 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove to vis, ze to zvladnes a uz se tesim na první foto briska 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove myslim jakoze doma to hezky zvladnes 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove nojo kocici to by mohlo byt prima a nekdy by Te výsledky mohli třeba uklidnit ale na druhou stranu promysli to, tyhle věci muzou byt i zbytecne stresujici, jednou se Ti nebude srdicko nebo něco zdat a budes mit nerva.. nechci bejt chytra vis 😒 jen uvazuju nahlas tak me kdyztak posli nekam 🙂

majkylove
autor
23. říj 2014

@terezapetrova no nic jinyho mi nezbyde 😀 a brisko asi dlouho nebude a ja uz se na nej tak tesim 🙂 jinak karlos uz taky rok o prvnatko ☹ musite to uz kurnik prolomit holky :-*

majkylove
autor
23. říj 2014

@terezapetrova ja praveze premyslim uplne stejne proto ho jeste nemam doma 🙂 a ted se taky vic klonim k tomu ze to nekoupim 😉 a za zadnej nazor se fakt zlobit nebudu,ja jsem jen rada 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove ano prosim 🙂 ja uz se na Tvoje brisko taky tesim 🙂

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove preju jen sama dobra rozhodnuti, vse bude urcite ok 🙂

majkylove
autor
23. říj 2014

@terezapetrova tak,zachvilku do sprchy a ma poslední odpoledni za mnou 🙂 ted mi udelala radost maminka kolik nam zitra veze jidla tak nemusim ani varit,jupi 😀

terezapetrova
23. říj 2014

@majkylove hod si nozky nahoru a pekne debuziruj co Ti mamimka doveze 🙂 jdu pro dnesek pro peri, hezky zbytek vecera preju 🙂

majkylove
autor
23. říj 2014

@terezapetrova to víš že joo,ale tak aspoň polívečku uvařím aby se neřeklo 🙂 krásně se vyspinkej a dobrou noc a sladké sny! 🙂

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova ajoj kočko,proč já se mám 😲 😲 ?? Kolik Ti je smím-li se optat,ž epíšeš ty mladý se maj 😀 😉

bublinka74
24. říj 2014

@chilli009 ajoj děkuji ....ále uvidíme hmm ,,,,vůbec už nekouřím a to je dost divné a miláček musí chodit na balkon,protože mi to fakt smrdí 😀 ,tak uvidíš kočko,dej vědět ..třeba nedorazí mrcha jedna ošklivá 😉

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova myslím že karlos taky rok ...jako my za chvilku 😕

bublinka74
24. říj 2014

@terezapetrova joo s tím přístrojem máš pravdu holka ..já u kluků nikdy nic neměla a bylo to v pohodě ...stejně jsem je měla když jsem byla v kuchyni třeba tak v košíku pojízdném a oni si i zvykli,že neměli jen hrobové ticho,takže i výhoda byla 😀 spadla mi lžička a spali dál,zatím co jiní by plakali a v noci byli v postýlce s námi a v pohodě .Jsou to hezké věci ,ale myslím,že jen chtějí vydělávat 🙂 ,ale je to jen názor a neodsuzuji to 😉

petrasipkova1
24. říj 2014

Ahoj, můžu se přidat ? Snažíme se první měsíc, jsem dneska 32 DC, testovala jsem jako blázen už dvakrát 🙂, ve středu skoro neviditelný duch, včera už viditelná čárka, jsem zvědavá co o víkendu, jestli bude sílit. Taky mě píchá, tlačí uprostřed v podbříšku,úplně jiné pocity než před MS, prsa se taky pěkně ozývají, tak doufám, že MS už nedorazí. Držte palce 🙂 Kdy se mám objednat k lékařce, hned a nebo až okolo toho 8.týdne, aby bylo vidět případně srdeční akce ? 😉

bublinka74
24. říj 2014

@petrasipkova1 ahojky gratuluji ...uvidíš testni za dva dny 😉 ,na gyndu si zavolej každý lékař to dělá po svém ..u nás třeba objednává až když to nedostanu 10 dnů tak volám a najde mi termín do dalších 14 dnů,takže to vyjde na nějaký 6tt nebo 7tt 🙂