• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
autor
@loilla tak to teda sama nevím :fearful: já jsme na neschopence od 3.10 a nic mi nedošlo.co si dělala?
2. pro 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já nad tím právě taky dumám.. Listopad to určitě není (nebo aspoň doufám :grinning:) a na říjen mi to nevychází.. a dělala jsem asistentku v logistické společnosti. Ty pokud jsi od 3.10., tak by Ti ale nějaký doplatek za říjen od ČSSZ přijít měl, ne?
2. pro 2014 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teenyel
@chilli009
holky dík,mrzí mne jen,ze to nemůžeme dnes eště pojistit..:weary: Tak budu doufat,že ty včerejší spermici vajíčko dohoní,a oplodni ,moc by sme si to přáli:baby_bottle:
2. pro 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@loilla noo,kdybych nekecala tak určitě :grinning: jsem od 3.11 :slight_smile: a proč si šla na PN jestli se můžu zeptat?
2. pro 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Tak tím to bude, že Ti nic nepřišlo.. :grinning: Já sama chtěla.. Za 1) od začátku těhotenství chodím spát kolem 3 - 4 hodiny ranní, takže jsem si neuměla představit, jak bych v práci fungovala; za 2) do práce jsem dojížděla a ještě jsme sem tam jezdili na nějaké schůzky, což mi taky dvakrát nedělalo dobře a za 3) a to hlavně - byť jsem nedělala fyzicky náročnou práci, tak ta psychická náročnost mi to vyvážila.. Naštěstí mi doktor vyhověl - to byla asi jediná věc, za kterou jsem mu vděčná. Jinak se k němu raději nevyjadřuji, doktora jsem změnila.. Proč jsi Ty? :slight_smile:
2. pro 2014 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla to je divné ,měl by ti přijít příjem normálně od zaměstnavatele :astonished:
2. pro 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla joo,to chápu a hlavně jsem pro,kdy jindy být doma a sama v klidu naposledy v životě :wink: já musela,moje práce se jaksi neslučuje s těhotenstvím :slight_smile: jsem chemička
2. pro 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No, ten mi taky přišel.. :grinning: Asi před dvěma týdny.. :slight_smile:
2. pro 2014 v 18:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove kočko Tobě to přijde od sociálky,chodilo mi to až kolem 22-25. poslala si lístek na peníze hlavně
2. pro 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No, tak to je jasné, že se Ti to neslučuje.. :grinning: Přesně, taky si teď užívám ty poslední měsíce.. :grinning: Pak sice 3 ( možná 5 :grinning:) roky doma, ale to už nebude ončo.. :grinning:
2. pro 2014 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bublinka74 joo jasně,lístek odevzdán :slight_smile: no jsem zvědavá jak to bude chodit,ale na tu částku se teda vůbec netěším :confounded:
2. pro 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla přesněě :grinning: já si to užívám teda maximálně,vůbec mi práce nechybí a hlavně jako sem doma a pořád nic nestíhám :fearful: :grinning:
2. pro 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já ani nevím, kolik ta částka je.. Radši jsem si to nezjišťovala.. :grinning: To budu teprve překvapená.. :grinning:
2. pro 2014 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove víš jaký máš denní vyměřovací základ nemocenské ,měla bys to mít na pásce,dá se to spočítat hravě :slight_smile:
2. pro 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky většinou je to 65% ze mzdy zhruba :slight_smile:
2. pro 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 já se právě taky radši nechám překvapit,stejně s tím nic nenadělám,prostě ať žije náš stát,vše pro pracující lid!
@loilla
2. pro 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No, to mě určitě ne. Stačí mi, když to slyším, co se tam děje a nelituju - udělala jsem dobře. A vůbec, když jdu se psem a cítím tu zimu - tfuj! Zlaté teplo domova.. :grinning: Jooo, to já taky ne. Už týden peču vánočku a 3 dny dělám cukroví.. :grinning:
2. pro 2014 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Z hrubky nebo čistky? :slight_smile:
2. pro 2014 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No hele, třeba nebude tak zle. Já tedy nevím kolik to je, ale sestřenice byla na neschopence a brala cca o 3.000,- méně než plat, švagruše to samé a moje mamina, když byla na neschopence totéž...
2. pro 2014 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla z čisté mzdy,ale na pásce bys měla mít pro nemocenskou vyměřovací denní základ :wink:
2. pro 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já měla mzdu 12 900 Kč v čistém a marodní mi chodila 7100 Kč,záleží podle měsíce a dnů ,buď 21 nebo 20 :slight_smile: tak asi tak
2. pro 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Joo, to bych musela mít pásku u sebe.. Já vše odevzdávám mamce a ta to zakládá.. :grinning: Já jsem v tomhle hrozný bordelář.. :slight_smile: No uvidíme. Mě právě překvapuje, že čtu, jak měl každý málo a lidem v mém okolí dělal rozdíl od výplaty ty 3.000,-. Nebyl to žádný skok např. ze 20tis na 12tic.
2. pro 2014 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla kočko počítej cca prostě z čisté mzdy 65% hmmm ,já měla nevýhodu,že mi bývala šéfka psala míň a bokem mi dávala ještě 5 tisíc vždy ... už bych to tak nechtěla :slight_smile:
2. pro 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když bude o něco víc jedině dobře,ale mají na to tabulky a poslední vyměřovací základ pro nemocenskou a z toho to počítají :slight_smile:
2. pro 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Tak já naštěstí neměla malou výplatu, cca 4.000,- jsem projezdila a teď si přivydělávám článkama z domova.. Takže i kdyby to bylo těch 65% z čisté, tak to nebude hrozné.. :slight_smile: Noo, tak to je na nic. Já to tak měla u první práce, měla jsem vykazováno, že jsem brala asi 3000,- a brala jsem tehdy asi 14 000,-.. Už bych to nikdy neudělala..
2. pro 2014 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla to jo noo já taky né,pak člověk omarodí a ejhle nooo :wink:
2. pro 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Přesně.. omarodí, skončí na pracáku.. a co pak? Bez všho na pásku už bych nikdy nikam dělat nešla
2. pro 2014 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla to je rozumné :wink: a co ty,vy co si přejete :slight_smile: holku nebo kluka :slight_smile:
2. pro 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Já holku, příteli to je nějak jedno, přítele rodina holčičku a moje rodina kluka.. :grinning:
2. pro 2014 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi spustila mrcha :frowning2: A ja chtela mit ten nej darak pod stromecek.
Takze dnes 1DC a od soboty zacinam brat clostilbegyt. Ach jo.
2. pro 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek