• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

21. října 2017 
@loilla mas krasny brisko :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom zkus,udělej to tak 3 dny před vánoci :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No urvite vyzkousim.Pak zahlasim,jaky jsem mela uspech.Ale uz vidim svyho chlapa,ze to budu muset vyzkouset aspon tak 3x :slight_smile: je to desnej mlsoun
3. pro 2014 v 18:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom Podívej se ještě jednou.. :grinning: Žádný nemám, jen takovou bouli divnou.. :grinning:
3. pro 2014 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla at koukam jak koukam,mas krasnou bouli :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom Tak to děkuju!!! :slight_smile: pro mě je to furt jen "divnej hrbol" ... :grinning:
3. pro 2014 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom tak to je jak ty moji :grinning: to mu bude chutnat :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla hrbol jooo :grinning: neboj to bude buben :grinning: :grinning:
3. pro 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla mě u třetího syna nikdo nepoznal,přibrala jsem 26 kg jenom :grinning: :grinning: děs u ostatních tak normál ,7,14 a 16 kg :slight_smile: ,ale taky to byli mackové pod 4kg nešli :grinning:
3. pro 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 No do těhu bříška to má fakt daléééko.. :grinning: No, jako nemusí to bejt zase pupoň obroň.. :grinning:
3. pro 2014 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla ale jdi ty. :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jenom 26 kilo.. :grinning: 7? To je krááááása!!! :slight_smile: Ty brdooo, kluci jak buci.. :grinning:
3. pro 2014 v 18:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to jsi teda mela pekny chlapy :slight_smile:
3. pro 2014 v 18:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom tj čoveče 4,40 kg,4,20kg,4,95 kg a 4 kg :grinning: ,byli takový krásnoučky,kulatý,čistý :grinning: ten 5kg byl super měl pupeční šňůru jak twistr nanuk,když jsem to u porodu řekla,doktor se málem počůral smíchy :grinning:
3. pro 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: se jim u tebe pekne darilo.Nic jim nechybelo :slight_smile: a 5 kg si fakt neumim predstavit :slight_smile: ja znam jen drobecky :grinning:
3. pro 2014 v 18:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom asi jooo,já měla celkem dobrý porody fakt a ten největší fakt nekecám trval půl hodiny se vším,žádný bolesti,přijela jsem ,že mi odtekla krvavá zátka a měla jsem bolest jak když to dostaneš,doktor juknul já vytelená a on se tu smějete a už rodíte jste na 7cm ..a já jooo?? A on jasné píchnem plodovku a jdem na to sestři a bez klystýru ...a šup jsem zatlačila a byl na po 5 venku :grinning:
3. pro 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla nooo jsem jedla furt věnečky,větrníčky,masíčko grilované,pečené nebyl den kdy by dortík nebyl :grinning: taky jsem vypadala jak dort :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 :grinning: :grinning: prej jak dort :grinning: já z Tebe nemůžu :grinning:
3. pro 2014 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@merilinka mooooc gratuluju!!!jasně že teď už bude všechno vpořádku a pod stromečkem bude krásná fotečka i se srdíčkem už :slight_smile:
@bublinka74 já tu skáču po nábytku spíš dneska :grinning:
@loilla mám ozdobený perníčky a pověsili sme obraz což teda nebyla žádná sranda bo sme koupili ten pětidílnej co na sebe navazuje takže vcelku sranda to naměřit :grinning: a mimi nevím no,už abych ho začala cítit ať vím že tam je a je ok :sweat_smile:
@wisdom vítám tě!já taky antiko brala 12 let a otěhotněla šestej měsíc :slight_smile:
@krtekk aky si přeju na ježíška těhu masáž :slight_smile:
3. pro 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 přestávám jíst,žádnýho čtyřkiláka nechci :grinning:
3. pro 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Teeeda, Ty jsi pilná! :slight_smile: Já dnes dodělala poslední adventní věnec (dělala jsem jich 6) a čekám, až mi nakyne těsto na vánočku, abych jí mohla hodit do trouby.. :grinning: Ty jsou krásný ty několikadílný! :slight_smile: Na pohyby je ještě čaaas.. :grinning:
3. pro 2014 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla nooo až bude čas hodím sem úžasné foto jooo :grinning:
3. pro 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla to ty seš pilná jak tak vidím :grinning: vánočku sem ještě nedělala,ale chtěla bych zkusit na štedrej den buď ji a nebo štolu,akorát já sem hroznej levoň takže já ji asi nezvládnu upíct,vůbec nevím jak na to :grinning: já si pro věnec jdu teprv v pátek,nějak nebyl čas ani udělat ani koupit včas :grinning: a vím že je brzo,ale už bych brala nějakej náznak že tam prcek je :slight_smile:
3. pro 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove :D jen papej papej :grinning: hééééééééle kočko,byla jsem ted na wc a udělala ovu test,čumím jak roura zas mám druhou čáru jak vyšitou :astonished: :astonished: ,včera byl sex a zítra možná taky ,pak má noční miláček :confused: normálně čumím ..je ot možné ???
3. pro 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Já jí taky dělám poprvé.. :slight_smile: těsto udělat je máček a splést taky není složité (když si to člověk složité neudělá :grinning:)... No já jí radši dělám dnes, abych věděla, jestli bude chuťově dobrá.. :slight_smile: Já věnce dělala podruhé.. to mě baví :slight_smile: Tak třeba brzo bude.. kamarádka cítí od 17.tt :slight_smile:
3. pro 2014 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 Dobře.. :grinning:
3. pro 2014 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove jsem 9DC fakt hustý :grinning: :astonished:
3. pro 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 no teda.Tak takovy porod by zavidel kde kdo :slight_smile: ze by to bylo tema dortikama? :slight_smile:
3. pro 2014 v 19:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wisdom néé prý tou váhou říkal doktor :grinning: :grinning:
3. pro 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jeste jsem se chtela zeptat.Poznas nejak,ze ovulka probiha?Nemyslim s testama.Proste tak,podle pocitu.Nekdo rika,ze ho boli v podbrisku.Ja se jedine bojim,aby me krom pravidelnyho cyklu,ktery by pry mel nabehnout,kdyz jsem ho mela jeste pred antinou,tak abych mela ovulku
3. pro 2014 v 19:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek