• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

25. října 2016 
@bublinka74 a pry ze premira sladkeho skodi :grinning:
3. pro 2014 v 19:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bublinka74 to máš těsně po ms néé?to fakt nevím,možná máš prostě vysoký ten LH hormon,zeptej se na to jak půjdeš na tu foliku.... ale sex je samozřejmě vpořádku,jistota je jistota :grinning:
3. pro 2014 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove noo měla jsem ms jen 4 dny ,měla jsem jí 24.11 ,kamarádka říkala že otěhotněla po ms ....jak LH vysoký ??
3. pro 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ovu test 9DC .... před 10 min. včera nebylo nic jen slabá čárka
3. pro 2014 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Mám blbý foťák ....naskočily dvě takové hned,včera byl duch ....
3. pro 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
3. pro 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majkylove včera mi při sexu bolelo uvnitř :astonished: a to jindy nemám
3. pro 2014 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@wisdom já jí nikdy nepozorovala až poslední měsíce co mi do toho navekoval mudr... pobolíval podbřišek,takový táhlý hlen jako bílek ....a nyní bolest při sexu a dnes pobolívá podbřišek jemně
3. pro 2014 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 Dekuju. :slight_smile: no uz se vidim,jak se pozoruju a kazdy pichnuti budu hledat,co by to mohlo byt :grinning:
3. pro 2014 v 19:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@wisdom to néééé,nemusíš mít vůbec žádné příznaky hmmm,já u kluků nikdy nepozorovala vůbec nic a nikdy jsem to neřešila ,nějak to šlo samo ....
3. pro 2014 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@bublinka74 no jako je to tam,fakt,tak to sem fakt zvědavá jak dopadneš na těch testech všech :fearful:
3. pro 2014 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove viď já taky :slight_smile: ,v pondělí na foliku ....tak snad něco pozná :wink: a první výsledky by měly být už,je fakt že nyní cyklus byl kratší,takže je to možné možná :grinning: ,schválně udělám zítra a to jsem chlastala 2 litry vody v práci a takový čárky teď
3. pro 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bublinka74 a vy planujete dalsiho chlapika?A jak dlouho?
3. pro 2014 ve 20:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@wisdom mám syny s prvním mužem víš,s nastávajícím mužem néé víš a on nemá ještě :unamused:
3. pro 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 no tak to je jasny.A co by jste si prali?Holcicku nebo dalsi chlapskou presilu? :slight_smile: tak drzim palecky,aby ti to vyslo tedka :slight_smile:
3. pro 2014 ve 20:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@wisdom já vždycky chtěla holku víš,mám dva bratry,4 syny ,nezlobila bych se ,joo a přítel je z dvojčat :grinning: ,noo snažíme se rok,už jsem byla i na laparoskopii v květnu,uvidíme ...to víš věk nooo :slight_smile:
3. pro 2014 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@merilinka obr gratulace :slight_smile: a ať je vše i nadále vpořádu
3. pro 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@wisdom Ahoj, vítej :slight_smile:
3. pro 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zvědavá, co mi z toho, až to hodím do trouby vyleze.. :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2014 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bublinka74 ahojky, myslíš, že by se mi mohla posunout po potratu ovulka ? jako na dřív ? koumu, kdy mám začít testovat ovu testíkama ? normálně byla kolem toho 20 - 23 DC, tak jestli radši od cca 15DC ?
3. pro 2014 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@chilli009 já ti nevím,je fakt že já jí neměla první měsíc vůbec,dle testů a to jsem je dělala od 10DC.do 21DC,další měsíc byla 11DC,a dnes zírám 9DC ....ale měla jsem i kratší cyklus ,uvidíme,zkoušej testy ,buď je obětuj a zkoušej od toho 8DC a vydrž 14 dnů,bude tak nejlepší a zjistíš jestli byla hmmm
3. pro 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla vyleze vánočka pěkná :slight_smile: šikovná holka
3. pro 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 Uvidíme, je to premiéra, tak jsem zvědavá.. :grinning: Ale jestli po těch 4 hodinách čekání, než jsem jí tam mohla vrznout nevyleze nic pěknýho a dobrýho, tak to doma rozmlátím.. :grinning:
3. pro 2014 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky holky...já mám takovou radost....více jak po měsíci jsem konečně slyšela dědečka....konečně :slight_smile: ....a hlavně se pomalu po čtvrt roce postavil...ještě teď mám husinu a slzy na krajíčku....vypadá to, že se začíná alespoň v něčem dařit :slight_smile:
už jsme pomalu ani nedoufali....doktoři mu dávali minimalní šance a připravovali na nejhorší.....není ještě úplně vyhráno, ale já věřím...prostě zázraky se dějí a tohle je opravdu zázrak....nedovedu ani popsat ten pocit....tak snad teď bude už lepší období a bude se dařit ve všech věcech... :slight_smile:
omlouvám se, že to sem píšu.....teď už tu budu moc být více času :slight_smile:
3. pro 2014 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@loilla to ti kynula tak dlouho jooo :wink: jii vyhoď oknem,to stačí než si vše rozbíjet :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2014 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mysackovi ahojkyyyyyyy,no vidíš ,,,,tak to držím mooooc palečky a mám radost za Tebe :slight_smile: hned půjde vše líp uvidíš :wink:
3. pro 2014 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chilli009 Děkuju. Jsem ráda, že můžu být tady s Váma:slight_smile:
3. pro 2014 ve 21:13  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublinka74 Jedu podle osvědčeného receptu.. :slight_smile: a jedu přesně.. :grinning: takže udělat těsto.. 3,5 hoďky kynutí, uplést, půl hoďka kynutí na plechu a pak do trouby :slight_smile: to jo, by se nám sem stahovaly kočky :D
3. pro 2014 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla Kdyby se ti náhodou nepovedla, tak ti dám recept na moji. Je fakt dobrá. Jo a dává se 7 špejlí :slight_smile: sice nevim proc zrovna 7 ale taky je davam :slight_smile:
3. pro 2014 ve 21:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@loilla ja nechavam kynout pres noc v chladne mistnosti :slight_smile: Kdyz se vzbudim,tak to promicham a zase to necham az do rana :slight_smile: a pak umotat,vykynout,upect a koukat na chlapa,jak se laduje :slight_smile:
3. pro 2014 ve 21:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek