Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

chinina
9. pro 2014

Ahoj holky, hlásím se jako nový přírůstek 🙂 . Od dubna se snažíme o mimčo a pořád nic. Máme 5 měsíců po svatbě a tak neustále posloucháme otázky typu: A kdy už to bude?, Vám to nejde? To taky moc nepřidá ☹ ... Antikoncepci jsem vysadila preventivně už před rokem a půl , potom jsem měla hodně rozhozený cyklus a tak jsem brala Inofolic a potom Duphaston. Cyklus už mám pravidelný a pořád se nedaří ☹ ....

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla kluk je supr a co se tyka hygieny pohlavi podle me urco jednodusi nez holcicka 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@loilla viď 😀 😀 já vím ,mi všichni říkají,že nemůžu mít ještě děti 😀 😀

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova Tak v tomhle jsem absolutně mimo.. ani u jednoho nevím, co to obnáší.. 😀

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Budeš mít dvě krásné holčičky... :-P

bublinka74
9. pro 2014

@loilla jooo holka bojím se abych vůbec něco měla ještě 😕

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla poznáš, ze jsem mela pravdu 😀

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Já jsem o tom přesvědčená!!! 🙂 Už jsi byla u toho doktora?

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova Dobře.. 😀 Mě v první chvíli prolítlo hlavou, že aspoň nebude na mě vysvětlovat, jak se dělají děti... a jak se má chránit a tak.. 😀 že to bude n atatínkovi.. 😀 😀 😀

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla tak na to budete mit vazne ještě dost casu 😀 😀 😀 ale je fakt, ze to utece a jak se říká male dite male problémy velke dite velke problémy akorát u nas to moc nesedi 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@loilla kdy u jakýho ??? Včera na tý foliku ...a dnes jsem volala sestře,všechny odběry a stěry a cytologie je konečně o.k .... po jaké době ...uf a říkala jsem sestře vše ze včera a prý že by,tak zkuste test než přijde ms

majkylove
autor
9. pro 2014

@loilla no supééér,důležitý je že je zdravej a že máte radost 🙂 je to na prd no,oni mají od pojišťovny proplacený myslím 3 utz a tak se toho většina drží,ikdyž na začátku mi dělal už 3 po sobě,to záleží na dr,ale teď už to asi není tak třeba no,doufám že aspoň příště bude,jinak si ho asi zaplatím nebo tak.jinak všechny testy mám vpořádku,akorát mi napsal železo že ho mám hraniční tak mám už zobat.a už jsem objednaná na druhej screen na 15.1,tak aspoň tam mrně hezky už uvidíme 🙂 a přemýšlím kdy si mám zaplatit ten 3D

loilla
9. pro 2014

@terezapetrova Já vím.. ale prostě mě to hned napadlo.. 😀 No u nás uvidíme, jak to bude.. je fakt, že naši to tak měli... dokud sem byla malá - pohoda, přišla puberta a už to jelo.. užili si... sklidnila jsem se až ve 20 😀

bublinka74
9. pro 2014

@loilla nebudeš vysvětlovat jak se dělají děti jooo 😀 😀 chi chi ,ha ha .....kluci jdou víc k maminkám kočko o tom ti mohu vyprávět a to že mají používat ochranu atd... jsem jim vyprávěla všem pohádky 😀 a pochopili 😀 😀 😀

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Jojo, to myslím.. 🙂 Co ze včera? Co že by? Nic nevím 😀

loilla
9. pro 2014

@majkylove Jojo, máme.. Hned jsem dnes objednala balík oblečení.. 😀 😀 Jojo, mají proplacený tři... Ono se říká, že to není třeba.. doktor ví a kdyby se mu něco nezdálo, tak ho určo udělá.. 🙂 No, to já nic nevím.. jen že UTZ ukázkový, vše jak má být - míry, váha... a pak mi brali krev na ty triple testy.. to mi pak cinkne kamarádka, jak dopadly.. já tomu nerozumím.. 😀 a taky mi říkala dnes, že mám skupinu B negativní, takže dostanu včelku do zadku.. 😀 My jdeme 8.1. a na 4D půjdeme v tom 24 týdnu 🙂

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Nebudu!!!!!!!!! :D To je tatínka práce, když to bude kluk! :D já se tohohle nějak elegantně prostě zbavím a tečka.. :D

bublinka74
9. pro 2014

@loilla noo řekla mi tam,že je něco v děloze,myom nic takového ,dutinka váček vel.5mm ,ukázala mi to ,pak levý vaječník je totálně nepoužitelný ,děloha byla narostlá pěkně ,pravý vaječník o.k a proběhla ta ovulace byla a my se snažili den před a dva dny po 🙂 tak prý uvidím do těch 14 dnů ...noo a jinak,že tedy je šance z jednoho vaječníku a v mým věku,noo takže nic moc nooo ,ale řekla zázraky se dějí věřte tomu

bublinka74
9. pro 2014

@loilla nezbavíš,budeš poprděná a bude to tvůj mazlíček 😀 😀

loilla
9. pro 2014

Tak jsem se teď zasmála.. 😀 Je puštěný sport a polovička hned: "Hele, to je znamení!!!!! Dneska jsme se dozvěděli, že to je kluk a hraje Barca.. to bude fotbalista Ti říkám, přijde a fotře, stačí Ti tenhle týden milion? A pak za ním přijde 50letej Neymar a řekne mu, že ani on tak nehrál a on ho pošle do peerdele.. Holky si budou rvát rodidla...." .... :D :D :D

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Takže je jako naděje, že už tam teď bude mimís? 🙂) Juuuuuuuuuuu

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 Tak to je jasný, že budu... že to bude mazánek :D

loilla
9. pro 2014

@chinina Ahojky, vítej tu!!! A přeju, ať se brzo zadaří! 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@loilla nooo čoveče ted jsem našla,že se to nazývá blakocysta je to v děloze 4-5 den po oplodnění ,malý váček tekutiny ....ty wogoooooooooo že by a na vaječníku kde proběhla ovulace je tzv,žluté tělísko a tam taky bylo něco takového .........hustý kdyby to bylo tak jsem poprvé v životě viděla blacocystu a vznik teprve zakládajícího embrya ...noo to jsem fakt zvědavá holka 😀

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 to věřím... jééééé... já věřím, že z toho bude miminkooooooo 🙂

bublinka74
9. pro 2014

@loilla děkujuuuuuuuuu uvidíme,joo ještě řekla,možná je to vajíčko,uvidíme 🙂 tak jsem pak byla rozpolcená úplně ze všeho 😀

loilla
9. pro 2014

@bublinka74 ty brdo... to by bylo supeeeeeeeeeeeeer!!!! aaaa, tak budeme drzet co nejvic palecky§!!! 🙂

terezapetrova
9. pro 2014

@loilla obe jmena hezky 🙂

loilla
9. pro 2014

A nevíte někdo, co znamená na zprávě z UTZ zkratka HR? Tu jedinou jsem na netu zatím nenašla.. 😀 A u jediné nejsou čísla v milimetrech, ale v "bmp".. 😀

terezapetrova
9. pro 2014

@bublinka74 to bude tedy veca 🙂 ale bude to krasny ne všichni u jednoho stolu 🙂 a vejdete se k jednomu stolu? Třeba my uz nee a to je nas asi mozna min 🙂 u nas tohle nezabira s tim posunem spani vis a ani tedy v okoli nemam nikoho komu by to pomohlo nebo jen fakt na kratko, ted ještě nespi a rano před patou bude vzhuru me klepne 😒