• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@janajens taky vidim neco. Jen at krasne sili :blush:
22. pro 2014 ve 13:58  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@88martina88 no sama tomu neverim proto se vas ptam mela jsem to pouze dva dny se spozdenim tyden a slabe a pak dva nic pak spineni tak nevim :unamused:
22. pro 2014 ve 14:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens tento test si hodně chváli, že neděla duchy jen tak :slight_smile: ,.tak si myslím, že se zadarilo :wink:
22. pro 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chilli009 no tak uvidime za dva dny testnu znovu jestli bude silit
22. pro 2014 ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla ahojky,tak jakpak se máte? :slight_smile: už máš kopanečky pravidelně?já pořád vůbec nic :frowning2: a poslední dny mě tak docela pobolívá v podbřišku,hlavně při nějakých pohybech,tak snad je vše ok :unamused: jinak ta vánočka prý se nesmí to těsto udělat den předem,takže přemýšlím jestli ji upeču zítra a nebo se na to úplně vyprdnu a koupím,no uvidím podle chuti :slight_smile:
22. pro 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahojky neboj urcite je vse v poradku :slight_smile:
22. pro 2014 ve 14:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janajens děkuju,ale joo,jen už jsem ho dlouho neviděla a pořád čekám na ty kopanečky tak jsem občas nervozní no :slight_smile: a tobě přeju ať testík sílí!!!!
22. pro 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove myslis ze tam se tam neco deje :slight_smile:
22. pro 2014 ve 14:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove u kazdeho je to jine kamaradka citila taky az ve 20 tydnu neboj urcite se dockas
22. pro 2014 ve 14:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janajens já vím právě,ale už jsem nedočkavá no :slight_smile: a k tvojemu testíku,mám malinký podezření jestli není špatnej,ale nejspíš je jen rozmazaná ta fotka.budu ti moooc držet palce a čekat na fotečku na štědrej den :wink:
22. pro 2014 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove oki normalne to vidi i pritel spatne mi to foti uvidime zda li se zadarilo :wink:
22. pro 2014 ve 14:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. pro 2014 ve 14:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove na te druhe je to videt malinko lepe tak uvidime za dva dny :wink:
22. pro 2014 ve 14:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janajens Já tam asi něco vidím, uvidíš za pár dní na dalších testech :wink:
22. pro 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaenik dekuji uvidime doufam ze se zadarilo
22. pro 2014 v 15:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove a na tom druhe fotce myslis taky neni nic videt
22. pro 2014 v 15:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens Já tam prostě slabou čmouhu vidím. A mimochodem - testy od dr. Maxe nejsou tak špatný, já na nich začínala a byly 100% spolehlivé.
22. pro 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaenik dekuji moc malou nadeji teda mam :slight_smile:
22. pro 2014 v 15:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janajens já tam vidím,ale nejsem si jistá jestli není lehce rozmazaná,mě se totiž měsíc před tím než jsem otěhotněla stalo že zrovna dr.max mi udělal fakt pěknou čárku,ale byla mázlá a nic z toho nebylo,ale to byl vyloženě špatnej test,krom tohohle špatnýho jednoho testu mi to za celýho půl roku max neudělal,takže šance fakt je :slight_smile:
22. pro 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove dekuji uvidime tedy za dva dny a hlavne ten sest jsem delala po13 hodine takze ne z ranni moci uvidime jinak ta carka je krasne videt ale na fotce ne tak se necham prekvapit jak to dopadne :wink:
22. pro 2014 v 15:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,hlásím návrat z Kapverd.Dovolená super,ale krátká.Oceán jak kafíčko,jídlo luxusní.Vylety super a naučné.Jak se tady máte ? Co máte hotového na vánoce ? :wink:
22. pro 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to s tim ovu testem, ktery ma tehu poznat driv nez TT? Carky na ovu maji byt silne jako pri ovulaci nebo i slabsi?
22. pro 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Ahojky! :slight_smile: Máme se skvělee! Co Vy? No jako pravidelně.. Pravidelně/nepravidelně, skoro každý den o sobě dá vědět - někdy víc, někdy míň a někdy neregistruju.. :slight_smile:) Určitě je, vůbec se nestresuj - já to mám sem tam taky, že mě píchne/zabolí.. :slight_smile: Hele, mamka ho normálně dělá den dopředu.. :slight_smile:
22. pro 2014 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@karlos12 ahooooj,já myslela že už ses na nás úplně vyprdla.Tak nějaký fotečky očekávám ať se taky pokocháme krásou,úplně závidím :slight_smile: Takže odpočatá,plná sil a elánu? :slight_smile: Já už mám na vánoce skoro vše,zítra akorát koupit kapra,udělat salát a vánočku a běžnej úklid a můžem jít na to,co ty,tys neměla na nic čas s dovčou že?Měla ses líp :slight_smile:
@sleepers myslím že se říká že by měly být ty čárky silné,ale nevím no
22. pro 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Myslím, že je na pohyby ještě brzo, teda na jejich cítění :wink: Za začátku to je jak bublání ve střevech, kdybych neviděla na ultrazvuku, že se prtě hýbe, tak bych si to nespojila... a neboj, to přijde :wink: A pak si budeš občas říkat, že je toho až dost :grinning: Třeba když mám v práci klienty nebo stojím u operace a dostávám k tomu kopance, tak je to vtipné :grinning:
22. pro 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@loilla tak segra mi říkala že kynutý těsto by se mělo hned jak vykyne zpracovávat že teda vůbec neví co by to udělalo,no asi to udělám zítra a bude,aspoň o práci na štědrej den míň :slight_smile: a já už jsem prostě na ty pohyby tak natěšená a zvědavá že se holt moc pozoruju asik :slight_smile: kéž by mi je donesl ježíšek :grinning: už seš připravena na vánoce?
22. pro 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketat joo,to mi holky taky psaly že se nemůžou v tu chvilku moc na nic jinýho soustředit,no už se těším,aspoň trošku no :slight_smile: ještě je prý můžu cítit aj o něco pozdějc než někdo bo mám placentu vpředu a dole tak to prý může dost tlumit.no uvidíme kdy se rozhodne dát o sobě vědět :slight_smile: jde o to že je to teď nejdýl kdy jsem ho neviděla no,tak mi z toho hrabe :grinning: a co ty,jak seš už připravená na vánoce?a máš něco pro mrně pod stromeček?
22. pro 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No, jednu oslavu Vánoc máme za sebou u mýho táty, se ségrou, její rodinou a tak, takže toho už dost hotového mám. A zítra dopoledne mám volno, tak budu dělat salát, uklízet a dodělávat, co bude potřeba :slight_smile: Pro prďolu nám přišel kočárek (kvůli barvě jsme kupovali takhle brzo) a manžel koupil medvídka :slight_smile: Oblečení mám hodně po sestřiných dětech, tak to musím nejdřív probrat, než cokoli koupím :slight_smile:
22. pro 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketat a co říkal taťka že se netrefil? :slight_smile: s oblečkama to mám stejně,pojedu to v lednu probrat a pak začnu :slight_smile: a kočárek,týý jo,to ste dobří,toho já se děsím nejvíc bo vůbec nevím.jakej ste pořídili?
22. pro 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove No ono jelikož tohle normálně kyne dlouho, tak nevadí, když ho necháš opravdu dloouho odpočinout... :slight_smile:) Uvidíš.. :slight_smile: To je jasný, se každý těší... Jen je to holt u každé jiné.. ostatně jako vše.. :grinning: No jo, u nás je vše hotovo.. Úklid, výzdoba, cukroví, nakoupené a zabalené dárky.. :slight_smile: Zítra už jen udělám salát.. ale to není nic těžkýho a ve středu to můžeme rozjet.. :grinning:
22. pro 2014 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek