Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
29. pro 2014

@terezapetrova Já si to docela užívám, jen manžel mě občas musí upozorňovat, že jsem těhotná a neměla bych se přepínat... to víš, sice nemám děti, ale dva psy s kterýma bych byla nejradši celý den venku, do toho stíhala vařit, uklízet a tak 🙂 A malá v břiše krásně kope, nejvíc, když jsme doma i s manželem, jak kdyby to poznala 🙂

sleepers
29. pro 2014

Holky, vy ktere jste si delaly digi test ClearBlue, jak dlouho jste mely na displeji ukazane tydny tehotenstvi?
Chci tu radostnou novinu ve stredu oznamit budoucimu tatkovi. Test pouziju brzo rano ale predavat budu kvuli praci az odpoledne.
Vydrzi?

majkylove
autor
29. pro 2014

@sleepers joo,vydrží,zmizelo to až druhý den 🙂 dělalas další testík? 🙂

sleepers
29. pro 2014

@majkylove jj, delala ale az dnes odpoledne. Rekla bych, ze je vse jak ma byt 🙂 Prsa mam i v netehotnym stavu velky a pokud to timhle tempem pujde dal, tak nevim, v cem budu chodit.

majkylove
autor
29. pro 2014

@sleepers tak já mám prsa naštěstí malý a sem fakt ráda,bo jak vidím kámošky jak bojujou s těma obrama 😀¨tak super,tak pak nafoť překvápko pro taťku 🙂

danuse90
29. pro 2014

Holky prosím opět o radu :/ Ovulacni i teho testy ruznych značek mam pořad rozpité.. co dělám špatně?? :/ :D

sleepers
29. pro 2014

@danuse90 dej nejakou fotku

sleepers
29. pro 2014

@majkylove jasne, ve stredu to cvaknu 🙂

danuse90
29. pro 2014

@sleepers Tehu test včera

danuse90
29. pro 2014

@sleepers ovu test dnes

danuse90
29. pro 2014

@sleepers testy dávám do nadobky, takže počurane to není kde by byt nemelo, a pouze na tech 5 sekund.. ja tomu nerozumím. Ten co jsem sem dávala před pár dni byl pepino, tohle jsou dr. max. a ponořuji pouze do oznčení "max" .

nonacek
29. pro 2014

Já tam čárku vidim,ale pozitivní neni

nonacek
29. pro 2014

@danuse90 na tt nic nevidim

danuse90
29. pro 2014

@nonacek Me nejde ted o to, abych ted zjistilla že jsem tehu nebo mam ovu (samozřejmě že chci ;) ), ale proc se mi pořád dělají ty čmouhy.. Už si připadám fakt trapně :/

nonacek
29. pro 2014

@sleepers
@majkylove holky tak Já vdoměni,ze další Dítě už nechci,jsem podstoupila augmentaci prsou .... abych se tech povesenych ponožek zbavila...
no a teď sem tehotna 😀 ,....

nonacek
29. pro 2014

@danuse90 tak to nechápu pokud to delas dobře
i když Já nynější tehu zjistila 9 den cyklu ovu testem

danuse90
29. pro 2014

@nonacek Asi mám "štěstí" na vadné testíky :( :D

nonacek
29. pro 2014

@danuse90 a to tt byl negatyvni

nonacek
29. pro 2014

@danuse90 tak to nechápu Já byla manijak na testování a tohle se my nikdy nestalo

danuse90
29. pro 2014

@nonacek Fakt jo? :O No tt mam negativ, ale jak jsem již zde psala, měla jsem divnou, krátkou menstruaci na den přesně, což přesně nemívám..vždy min o 2 dny dřív a 3 dny jsem malinko špinila(aqni to se mi nestává) ... hmm.. digi test to jisti :D 🙂

majkylove
autor
29. pro 2014

@nonacek tak třeba už se to tak nevytahá 😀

nonacek
29. pro 2014

@danuse90 tak my dej vědět,jak jsi dopadla,,,,😉😉😉

danuse90
29. pro 2014

@nonacek Mínus ☹

sleepers
29. pro 2014

@danuse90 to je fakt hodne zvlastni. Kdyby to byl jen 1 test, tak si reknu je vadny. Ale takhle teda fakt nevim.
Kdy mas mit ovu? Ten ovu vypada jako by mela za par dni byt

nonacek
29. pro 2014

@danuse90 hm......,co nato říct,snad jen............. Nevzdávej to !!🍀🍀🍀🍀

sleepers
29. pro 2014

@nonacek ze si nerekla. Bych ti klidne jedno cislo dala a nemusela si pod kudlu 😀

nonacek
29. pro 2014

@sleepers jsem říkala svagrove ať my něco přihodí,ale byla lakoma 😀

danuse90
29. pro 2014

@sleepers Jsem ráda, že to nepřipadá jen mě zvláštní.. 🙂 Jojo, počítám že brzy bude ovu, budu si hlídat ovu testy(tenhle měsíc poprvé testuji vše, tak jsem z toho taková vykulena 😀 ). Já byla počata na silvestra, tak snad to bude osud.. 🙂 :D

sleepers
29. pro 2014

@danuse90 ja vim, je to pomoc k prdu, ale ja bych asi sledovala jen tu carku, resp.carky a to rozmazany bych vypustila. Fakt me totiz nenapada, proc to je.

terezapetrova
29. pro 2014

@bjoucik.15 nu ja Ti rozumím ani nevíš jak, měla jsem to stejně a nemyslet na to jsem neuměla a mám pocit, ze jsi někde psala, ze ditko Vam moc příležitosti na tulinkovani taky nedopreje takže zase úplně stejně jako u nás nu ale jak víš nám se nakonec zadarilo a Vás čeká ten samy šťastný konec 🙂