• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

14. července 2017 
@bjoucik.15 To si hověl, no.. :grinning: Zavrtanej, že nešel zkontrolovat.. :grinning: Jdu to sčíhnout.. :slight_smile: Nejhezčí z 20., z velkého UTZ? Dobrý no, tak na něm jsme dnes nepochodili.. Snad příště.. :grinning:
8. led 2015 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla no ale taky jediná :grinning: ty ostatní byly takový čmouhy divný... :slight_smile:
8. led 2015 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se dopátrala :grinning::

příčný průměr hlavy = 51,30 mm
obvod hlavy = 187,50 mm
obvod břicha = 164,50 mm
délka pažní kosti = 31,80 mm
délka stehenní kosti = 33,30
8. led 2015 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bjoucik.15 máš pravdu.. :grinning: máš je sice hezky nasvícený, ale taky moc nespolupracovala.. :grinning:
8. led 2015 v 18:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla tak třeba překvapí na 4D :wink: ikdyž koho znám tak nemá skoro nikdo z toho pěkný fotky bo už se mrně prostě fotit nechce tak sem taky zvědavá
8. led 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla jasné krásnej a sígr :D
8. led 2015 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Taky už tomu nevěřím... no, uvidíme.. Třeba náhodou se umoudří, když nám 4D nebude dělat paní doktorka, ale jeho budoucí nejmilejší tetička.. :grinning:
8. led 2015 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 seš lama ... :grinning:
8. led 2015 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla já nééé já tlama :grinning: :grinning:
8. led 2015 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla a kolik byl váhový odhad?
8. led 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata tak zítra okolo 10hod se snad dovím, jak jsem na tom já.... :unamused:
8. led 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. led 2015 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Mám to v hlavě a budu na Tebe myslet a držet co nejvíce palečky!!!
8. led 2015 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla tak akorátní miminko na 3kila :slight_smile: malá měla 344 a byla maličkatá
8. led 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla děkuju :slight_smile: snad se to někam pohne...
8. led 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 3 by byly ideální.. :slight_smile:)) Určitě to dobře dopadne.. :slight_smile:
8. led 2015 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla ty máš všude samou protekci čéče :grinning:
@bjoucik.15 budu moc držet palce!!!
8. led 2015 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si tak projíždím fotky, přemýšlím, počítám... a pak mi to dojde... Opravdu budeme moct se 100% jistotou říct, že jsme "dítě počali v ráji"... :slight_smile:)))))) <3
8. led 2015 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@majkylove Jak všude? :grinning: Jen v Gennetu... mám štěstí, že moje nejlepší kamarádka tak dělá nejen sestřičku (nebo jak se to v dnešní době nazývá), ale že i provádí 4Déčka.. :slight_smile:)))
8. led 2015 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@loilla kdepak to bylo? :slight_smile: tak já můžu s jistotou říct že to bylo doma :grinning: a s největší pravděpodobností né za střízliva :grinning:
8. led 2015 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove Espaňa, Malgrat de Mar... No já právě s jistotou, že tam... ale trvalo mi to.. :slight_smile:))) Joo za střízliva... styďte se tedaaa :grinning:
8. led 2015 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no jo no jo,jen neříkej že ste taky nějakej ten drinčíček v sobě neměli :grinning: Španělsko miluju!
8. led 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove :grinning: Brouku... já za celých 8 dní neměla ani kapku alkoholu :grinning: :grinning: a to beze srandy :slight_smile:)) A Jarda taky ne... Takže nazdááj :grinning: :slight_smile:)) Já tam byla poprvé a tu zemi jsem si zamilovala :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla fááákt?ste abstinenti?takhle se dobrovolně mučit a ještě na dovolené :grinning: já už tam byla mockrát a taky ho miluju :slight_smile: ikdyž mě se líbilo v každé zemi,ale špňo je mezi top :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla tak sranda to jsem Te Určo zahlidla a říkala si hlavně, ze ta dotyčná ma moc hezke bříško :slight_smile: na obličej jsem moc nezabrousila a ty jsi nás vlastnev poznala jak ? Podle jména když DR hlásil?
8. led 2015 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Já skoro.. Výjimečně jsem si před těhu dala sem tam Frisco... jednou za čas :slight_smile: Jarda si dá sem tam rád... :grinning: Hele... my vždy procourali celý den, že jsme si večer sedli na balkon, dali si čudku a šli spát.. :grinning:
8. led 2015 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove laduju se kyselejma okurkama a musím ještě jít trénovat registraci k porodu, ráno me to čeká naostro chjo
8. led 2015 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Já hned jak jsme si sedli jsem se porozhlídla a poznala Tě podle fotky tady :slight_smile:
8. led 2015 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysackovi ahoj kocicko, tak uz mate za sebou rozlouceni, verim jak ti bylo, ted je uz dedeckovi dobre, uvidis, bude se na tebe divat z vrchu a sesle ti miminko, snad i ten nas dedecek zase nam :slight_smile: drz se kocko.
8. led 2015 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla tak to já si ráda dám a kor na dovolených :grinning:
@terezapetrova jooo,tak okurečky jo?hmm to jsou chutě :slight_smile: já se cpu korbačíkama a burákama :grinning: na ráno držím pěsti,ale věřím že to dáš vpohodě a klapne to :wink:
8. led 2015 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek