• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

7. března 2017 
@loilla jenom tolik věci, ze jsi tam koupila ju, to se mi nejak nechce verit :grinning: :grinning:
9. led 2015 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla co to je stojanek do vanicky? takove to plastove lehatecko? :slight_smile:
9. led 2015 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla tak já pravidelně vařím na 2-3 dny,ani jednomu to nevadí a já bych se mohla vyprdnout vařit tak často,za prvé sem líná :grinning: ale to by ještě nebyl největší problém,ale věčně nevím co,pořád je to všechno dokola a vymýšlet ještě takhle často,no vůbéééc :grinning: a se spánkem to mám jak ty,ikdyž vstanu brzo,stejně před půlnocí neusnu a to spíš vždycky až hrubo po a to jsem si myslela jak se mi to na neschopence spraví,bo jsem před tím směnovala tak to bylo jasný a stejně taky prd :slight_smile:) a na neschopence bych chtěla být ještě tak rok nejlíp :grinning:
9. led 2015 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova Hele, Ty jedna.. :grinning: Vaničku se stojánkem :slight_smile:))
9. led 2015 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla vyfotíš prosim tu vanicku??? :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: to je nejake drzatko primo soucasti te vanicky?
9. led 2015 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ja bych chtěla neschopenku na 5 let? Kdo da??? :grinning: :grinning:
9. led 2015 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Jo, to vymýšlení je prd.. :-/ Naštěstí jsem dostala k Mikuláši kuchařku.. :grinning: Ale je fakt, že taky určité věci dělám na dva dny.. Omáčky nebo tak.. Naštěstí už se to setkalo s pochopením, ale když jsme spolu začali bydlet.. :grinning: Zvyklý na stravu od babičky - tam denně navařeno, tak dva měsíce se neopakovalo stejné jídlo, domácí polívky, napečeno.. :grinning: A najednou bum - já základ 5 jídel, zvyklá na polívky z pytlíku a upíct sem uměla jen bábovku.. :grinning: Naštěstí se musím pochválit, že teď už je to dobrý.. peču víc než moje mamka, jídel umím taky více a polívky... nooo, ty sice jedu většinou z pytlíku, ale vývary už taky zvládám.. :grinning:

No, tak když si dělala na směny, tak to je jasný.. :slight_smile: No.. na neschopence sice ne, ale do práce ještě chvíli nepůjdeš.. ale leháro už to za chvíli nebude.. :grinning:
9. led 2015 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezapetrova To je prostě vanča na mímo, ale je na stojánku.. :slight_smile: Že jí nemusím někde pokládat a ohýbat se k ní :slight_smile:
9. led 2015 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla jezisi ja jsem pitoma, no jasne dik, uz i ja to chápu :grinning: :grinning:
9. led 2015 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla děkuji :slight_smile: no taky mě to potěšilo... hlavně pobavilo, že jsem si vlastně diagnozu řekla sama.. doktor jen přikyvoval :grinning: kamarádka, ta PA co mi byla u porodu měla úplně to samé... říkala že měla 160hCG a další týden vidět jen gest. váček a žloutkový váček a měla 4mm.. úplně stejně jako já a je už v 10tt :slight_smile: to strašně nakopne. tak jsem si dneska samou radostí koupila palcový rukavice, prostě palčáky ale úúúžasný... a pobavil mě manžel,prej " chtěl jsem ti koupit kytku, ale bál sem se že mi ulítne".. :grinning: vichr ohromnej tady....
9. led 2015 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla zlatíčko myslíš, že budeš stále běhat pro vodu a zase s vodou do koupelny vylít?? měla jsem to taky a nepoužila ani jednou...
9. led 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2015 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 :grinning: Hlavně, že to dopadlo takhle.. Jsem mooc ráda! :slight_smile: Vždyť jo, musíš si udělat radost.. :slight_smile: To je dobrý... :grinning: Tady to taky fouká, ale asi né tolik.. .-)

Já ji budu mít normálně v koupelně.. :slight_smile: Takže běhat pro vodu, s vodou nebudu.. Jen jsem nechtěla tu do vany, jelikož bych musela pak při mytí klečet a nebo být hodně ohnutá.. :slight_smile:
9. led 2015 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla no a já bych právě brala ale to leháro ještě dýl víš :grinning:
@terezapetrova nedáááám :grinning: stejně je to hrozná představa že jsem naposledy v životě,nebo na dalších 20 let teď posledních pár měsíců sama :fearful: :sweat_smile:
9. led 2015 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove daaaaassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak s temi dvaceti lety mas pravdu - tedy minimalne 20ti :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2015 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove máš smůlu, řekla bych.. :grinning:
9. led 2015 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla nééé,fáááákt? :grinning: hlavně mě strašně zajímá jak to naše mrně vypadá tý jooo,už bych ho hrozně chtěla vidět :dizzy_face:
9. led 2015 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove noooo, čučíš co.. :grinning: příští týden, neee? :slight_smile:))))
9. led 2015 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic holčičky, já se tu s Vámi pro dnešek loučím.. Jdu se vykoupat a pak ještě udělat ten třibarevný koláč... :slight_smile:)

:-***
9. led 2015 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla noo to sice jooo,ale víš jak,nejlíp to 4D,ale nejlíp prostě na živooo,si ještě počkám :slight_smile: ale pořád si říkám jak asi bude vypadat :slight_smile:
hoď pak foto koláče :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doboru noc přeju!
9. led 2015 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla tak super, že to budeš mít v koupelně :slight_smile: já se nakonec ohýbala jen párkrát do vaničky... ve 2 měsících už ve vaně krásně pásla tak byla ve velké s trochou vody... :slight_smile:
9. led 2015 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla já peču na zítra kuře.. a ten pták se ne a ne upéct!
9. led 2015 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf buchtyy kontrola :slight_smile:
9. led 2015 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si stahla konika do mobilu,ale nic moc :D
9. led 2015 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Je to ta klasika - krájím ho pak na kousky a ty vypadají zevnitř takto :slight_smile:
10. led 2015 v 00:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koláč hotový, ještě jsem udělala okurkový salát... Spát se mi, kupodivu:grinning:, nechce, takže si jdu pustit nějaký film a hodit nohy nahoru.. :slight_smile:))
10. led 2015 v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Není to nic světoborného, ale na to, abych Vás měla v merku kdykoliv, to stačí.. :slight_smile:)) :grinning:
10. led 2015 v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loilla joj ten vypadá úchvatně a jed obrý ,taky ho občas dělám :slight_smile: jsi šikulka :slight_smile:
10. led 2015 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám úplně těžký ńadra a když spím bez podprdy tak je mám ráno jak 8 kg ...,to jsem na to zvědavá ...to jsem ještě neměla :grinning:
10. led 2015 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám jste tu rozebíraly jak vaříte atd... holky a kdyby jste měly vařit pro 6 na dva ,tři dny ....to je hukot :grinning: :grinning: já už zase neumím vařit vůbec v malém :grinning: a jsem hrozně šťastná ...když jsem potkala miláčka a řekl,že rád vaří a ve velkým,skákala jsem do stropu ....je to velká výhoda a bývalý muž uměl tak kuře a brambor :grinning: :grinning: tak já si oddychla,že po 20 letech nebudu konečně pořádně vařit :grinning:
10. led 2015 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek