• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové snažilky

11. května 2017 
@martirr Hlavu jsem nedávala, jelikož se k tomu ta "domácí" nehodila.. :grinning:

Tohle je foto po plese :slight_smile:)
8. únor 2015 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@majkylove Jééé, tak ať jsi brzo fit, plně funkční a ať se Ti už kdejaký moribundus vyhne! :slight_smile:))

Bylo to super.. :slight_smile: Jen pokaždé, když jsem šla tancovat na rychlejší písničku, tak jsem po jejím skončení musela jít čurat.. :grinning:
8. únor 2015 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove ahoj jo cítím se docela fajn... občas mě pobolívá břicho, ale to je asi normální.... :slight_smile: Zákrok proběhl rychle a ten den jsem byla i doma... byla docela i sranda na pokoji i na sále, takže mě to trochu uklidňovalo, ikdyž jsem se bála :slight_smile: tak teď rekonvalescence a šup na další :slight_smile: ještě si musím zavolat na výsledky histologie, zda vše bylo v pořádku :slight_smile: v pondělí volám dr. a chce mě vidět příští týden :slight_smile:
A co ty? vše ok? co kočárek už máš vyřešený?
8. únor 2015 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@88martina88 jak je možný, že jim tam něco zbylo?? vždyť se to hned po zákroku kontroluje....!! :fearful:
8. únor 2015 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak takovou neděli jako je ta dnešní bych si nechala líbit pokaždé.. klidně i v jiné dny.. :slight_smile:))

Po plese jsme s přítelem krásně vyspávali, on pak vstal, vyvenčil chlupáče, zatopil, umyl nádobí, poklidil.. když jsem vylezla z postele ustlal, šel dělat oběd/večeři, teď vytírá chodbu a až se nabštíme, tak jedeme do kina.. Zbožňuju ho! :slight_smile:
8. únor 2015 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 Jsem ráda, že to dopadlo v pořádku a že se cítíš, v mezích, dobře! :slight_smile:
8. únor 2015 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loilla teda ty seš kost,Táda bude jednou hrdej :slight_smile: a bříško už máš pěknýýý :sweat_smile: a s tím močákem vím o čem mluvíš :grinning: to naše prtě asi chudák nemocnělo se mnou tak aj jen tak slabunce kopkalo každej den,chudák malej,ale dnes už tam zas řádí jak černá ruka tak mi pěkně zvedlo náladu :slight_smile:
a takovou neděli ti závidím,taky bych si to dala líbit,manžel je bohužel v práci,v bytě se prohánějí chuchvalce prachu,bordel kam se podívám,no co už teď,snad zítra už bude víc sil a s manžou to tu vydezinfikujem ten lazaret konečně :slight_smile: užijte si to!
8. únor 2015 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bjoucik.15 tak to je fajn že to proběhlo jak proběhlo,teď pěkně nechat tělíčko zahojit a vše bude jak pohnojený a půjde to,hlavně z tebe čiší i taková psychická pohoda,to půjde samo všechno :wink:
ty kočárky jsem od toho ledna zas nijak neřešila,první víkend v březnu jedem na ten veletrh a tam se snad rozhodnem kterej.v tom lednu jsme dali do užšího výběru hartan,brio go,inglesina quad a peg perego tak uvidíme.
8. únor 2015 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky .....jak se máte ...já se sem nyní moc nedostanu a tak se omlouvám ...moooc mi chybíte holky ...já s mimčem musím bohužel počkat ..musím na operaci opět ...endometrioza mi zasáhla levý vaječník a zasahuje do břišní dutiny ...nevím jak dopadnu a tak to nechávám být ....dali jsme se s miláčkem na podnikání tak trošku takže než se to uklidní moc tu nebudu ....všem Vám držím palečky moooc a nebojte zastavaím vždy na chvilku holky moje !!! :slight_smile: A děkuji všem které mi psaly do zpráv mooc mne to potěšilo holky :wink:
8. únor 2015 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je to taková mrcha děs ..nenávidím to ....asi mi vezmou levý vaječník a dál se uvidí ...nevím v létě mi bude 41 let tak to asi vzdám holky,ale Vám držím všem palečky ...joo půjdu na operaci do Střešovic tak uvidíme co tam řeknou ....
8. únor 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka74 ahooooj zlato :-*** já na tebe myslím každej den,už jsem měla fakt strach že se stalo něco zlýho.seš hodná že ses aspoň ozvala,už budu klidnější :slight_smile: s tou mrchou jednou mě to fakt mrzí,ale třeba to všechno vyřeší za vás :wink: ještě nic nevzdávej....kdy půjdeš na tu operaci?to se aspoň ozvi ať na tebe můžem moc myslet ju :dizzy_face:
8. únor 2015 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 ahoj kocicko nase, to me mrzi co se deje. Ale je fajn ze se to snazite nejak prejit a zabavit se jinymi vecmi. A uz neni zadna sance? Nevzdavej to, myslime na tebe vsechny :slight_smile: a ukaz se tu, povzbudime te.
A co ta soja, pomohla ti s vajcem? Me asi jo, a pokud to vyjde tak to bude diky tobe zlato!!!
8. únor 2015 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sleepers Ježiš to je mi moc líto :frowning2: To bude dobrý
8. únor 2015 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 to je mi líto, ale nic nemusí být ještě ztraceno! Držím palečky, ať vše dopadne dobře!
8. únor 2015 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 no oni to kontrolovali po zakroku a vse bylo ok. Bylo my receno ze u mladych holek berou fakt iba to co je potreba vyskrabnout a muze se stat ze se tam nejake drobnustky odlouci samovolne ale deloz. cipek se vlivem hormonou zatahne driv nez by to vylezlo no a udelala se mi tam kulicka velikosti cca 1cm. Takze proto a je fakt ze mi to delali v 11 hodin a ja vecer uz ani nekrvacela, nespinila a od te doby nic. Jenom tet spinim ale to proto ze mam ovu teda je cipek trosku pootevreny.
8. únor 2015 v 19:00  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (26. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,snazilky, tehulky a pripadne uz i maminky. V srpnu jsem po 10letech vysadila HA a snazime se o mimi. Doufam, ze vse pujde hladce. Zitra bych teoreticky mela dostat ms, tak tise doufam, ze ne :slight_smile:
8. únor 2015 ve 20:20  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majkylove tyyy ja už měla strach kde jsi jestli jsi ok... Tak jsem rada, ze šlo "" jen"" o nějakou chripajznu a jsem rada, ze je lépe :slight_smile: nevim jestli jsi četla, ze me triply jsou okkkkkkk :slight_smile: ted ještě uvidím co na to ma geneticka. Me dnes nějak chytly strachy abych stihla na malého/malou vše připravit, kdyz vzpomenu, ze s Vojtou jsem už 6 týdnu před termínem porodu ležela na rizikovym, ale tentokrat bude urcite vše ok :slight_smile: co Vy? Zádný řádění a brzy spát jasny? :grinning:
8. únor 2015 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 držím palce a mrzí me, ze mimi se vzdaluje ale třeba to ještě vyjde :slight_smile: o svatební noci se deji zázraky :slight_smile:
8. únor 2015 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sleepers to me moc mrzí ať to zitra zvládneš ..
8. únor 2015 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens jak jsi na tom Ty což? :slight_smile:
8. únor 2015 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@88martina88 aha.... tak to je mi líto :( já zatím taky nekrvácím, ale ono se to podle mě ještě rozjede.... neměla jsem tam toho moc, takže snad vzali vše... jednu kyretáž mám už za sebou hned po porodu a naštěstí vše v poho... :slight_smile:
8. únor 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove Tyy brďo, tak to jsem se začervenala teď.. :slight_smile:)) Moc děkuju! Hele co - uklidit můžeš kdykoliv, tím bych se vůbec netrápila.. :slight_smile: Navíc jsi byla ve stavu nemocných a důležitější než mít dokonale vysmejčíno je, aby ses ty dala do kupy a byla zdravá.. :slight_smile:
8. únor 2015 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bublinka74 No hurááá! Já už si říkala, co se s Tebou děje! :frowning2:

S tou operací mě to mrzí.. ale myslím, že nic není ztraceno - a Ty nejsi člověk co by se tak lehko vzdal! Takže hlavu vzhůru a zakázat si myšlenky na to, že to skončí jinak než byste chtěli.. :-*
8. únor 2015 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pardubice2159 Ahojky :slight_smile: Tak třeba nepřijde :slight_smile:)
8. únor 2015 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkylove nj, tak mám sedět v koutku a brečet? Akorát si tím víc ublížím :( Nee, to nikam nevede,takže budu žít a až budu moct zkusíme to znovu..... Neříkám,že jsem v poho, ale snažím se být.. :slight_smile:
Teďka je prioritou nové auto a je to tedy těžké vybrat a hlavně dobré sehnat a nenaletět si :(
Kočárek určitě už vyberte.. Nevím jak peg perego nebo Inglesina,ale ty ostatní zmiňovaný mají strašně dlouhou dobu objednání.... Jedna na hartana čekala 14týdnů :unamused: ale hlavně vyberte dobře.. A není ani tak potřeba koukat na hlubokou korbičku,jako na sporťák :slight_smile:

@bublinka74 mrzí mě že se to musí oddálit a hlavně že ti vezmou vaječník... No ještě je pravý,tak se snad zadaří a halvně když jste rozjeli podnikání nebudeš na to myslet a ono to půjde.... :slight_smile:
8. únor 2015 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loilla slušíí paní slušíí :slight_smile: krásný břich :slight_smile:
@terezapetrova k triplům opožděně gratuluju :slight_smile: jo já u malé už měla vše nachystáno na začátku 7m :slight_smile: co kdyby cokoliv, že.... Myslím že ty druhý těhotenství se prožívají trochu jinak,ne? Tak nějak si víc v poho,aspoň protože musíš a rychleji to utíká,nebo se mýlím??
8. únor 2015 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pardubice2159 budeme tiše doufat s tebou :slight_smile:
8. únor 2015 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova no ja mela cystu nastesfi sama zmizela po cipkach no a ted bych to mela 10.2 dostat tak uvidime prsa uz me boli tri dny takze asi opet mrcha prijde zobu jen kys listovou
8. únor 2015 ve 23:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bjoucik.15 dekuju :slight_smile: no pravé mi přijde ze kdyz jsi podruhé tehu už nemůžeš byt tak v klidu nebo tak si to užívat jako první, přece jen už mam doma jedno ditko co se denodenne vzteka, a tak ale říkám si nejsem první kdo je podruhy téhotny :slight_smile:
9. únor 2015 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janajens tak to joo tak dej pak vedet :slight_smile: a držím palce :slight_smile:
9. únor 2015 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek