Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
21. led 2015

@bjoucik.15 jůůů,malá je kouzelná!!! 😵 tak vezmu kdyžtak menší oblečky a bude 🙂

bjoucik.15
21. led 2015

@majkylove ne nepropustnou jsem neměla... takový ty jednorázový jo, ale jak začala malá lézt nezůstávala ani na dece, vlastně nikde 🙂 a než začala lézt byla v lehátku nebo v postýlce či na hrací dece...takže podle mě nevyužiješ... kdy že máš termín?? asi nebudeš potřebovat fusak do autosedačky co?

martirr
21. led 2015

@majkylove Dekuji za podporu, ja to vsechno vidim cerne a hlavne holky co otehotnely hned prvni mesic..Mam pocit ze me to nemuze vyjit a nevim jak na to nemyslet

bjoucik.15
21. led 2015

@majkylove jj fakt jsou dost veliké...

bjoucik.15
21. led 2015

@martirr mě s malou vyšlo otěhotnět hned druhý měsíc, první nebyl chlap doma 😀 no a teď je to po 5 měsících a ještě divný,takže uvidíme....

bjoucik.15
21. led 2015

@majkylove počkej k té kontrole... co nedojdou??? 😕

loilla
21. led 2015

@majkylove Si dělš prču, ne? 😨 U nás se teda doufám neukáže.. 😀

majkylove
autor
21. led 2015

@bjoucik.15 kontrola ze sociálky kvůli neschopence 😀 termín 30.5. jako moc se mi to líbí do té sedačky a není to extra teplý takže možná bych na něco využila,ale taky mi úplně stejně poslouží jen deka kterých budem mít určitě víc,ale je to kouzelný tak doufám že nepodlehnu v obchodě .-D
@loilla noo,tak to já doufala taky 😀
@martirr měla jsem stejný pocity,já tak nějak potřebuju mít všechno hned 😀 ale holt tomuhle člověk neporučí,neboj ten půl rok je optimální 😉

loilla
21. led 2015

@majkylove musím doufat, no.. 😀

majkylove
autor
21. led 2015

@loilla no dopo seš vpoho,to spíš 😀 a večer nějak dodržuješ ne?

loilla
21. led 2015

@majkylove ale joooo.. 😀

majkylove
autor
21. led 2015

@loilla takže asi jak já 😀

loilla
21. led 2015

@majkylove asi tak, nooo 😀

martirr
21. led 2015

@majkylove A jak si vydržela na to nemyslet? Ja na to myslim hned jak rano otevru oči🙂 Po vysazení jsi měla ovulku i ms normálně?

majkylove
autor
21. led 2015

@martirr já na to taky právě myslela furt,se divím že se vůbec povedlo když se říká že psychika dělá svoje.ms sem měla normálně celou dobu,ovulku sem netestovala,ale dle příznaků si myslím že jo 🙂

martirr
21. led 2015

@majkylove Tak to je fajn, že je na tom aspoň někdo jako já, pořád všude akorát slyšim jak všichni těhotní po jednom měsíci od vysazení a už jsem to kolikrát skoro orečela

majkylove
autor
21. led 2015

@martirr joo a měla jsem to stejně i v tom okolí,taky mě to drásalo,ale přišlo to v ten správný čas a já jsem teď ráda že se podařilo jak se podařilo 🙂

martirr
21. led 2015

@majkylove Tak to ti moc přeju🙂 Tak snad už se mi brzy taky zadaří, jsem z toho docela vynervená.. A nejhorší je že kámošky pořád radí ať na to nemyslim a tak, jako by se to dalo že jo? A cekáš kluka nebo holku?

loilla
21. led 2015

@martirr Nebreč, ono to přijde!!!!... a pak si budeš užívat ty nejkrásnější dny 🙂

martirr
21. led 2015

@loilla Já vim snažím se být vklidu, ale když vás těhotný tady vidim tak strašně závidim

majkylove
autor
21. led 2015

@martirr ty já to právě s nima radši neprobírala,mě to hodně pomáhalo se vypsat tady kde mi holky rozumí a prožívají to samé,venku jsem dělala že jsem vpohodě,bylo by to pro mě ještě horší takový rady,takže tak.a čekáme překvápko,nechcem vědět 😵

loilla
21. led 2015

@martirr Já věřím, že to je těžké... A jak psala Míša - též věřím tomu, že největší podíl má na všem psychika.. 🙂

loilla
21. led 2015

@majkylove Vy možná nechcete, ale jsou lidi, co by chtěli.. 😕 😀

martirr
21. led 2015

@majkylove Jojo vypsat se tu pomáhá, právě ty rady to je hrůza, poslala bych je nejradši někam vždycky..Tak to jste dobrý že budete mít překvápko🙂 o já bych to chtěla vědět🙂

martirr
21. led 2015

@loilla A jaká je rada jak na tom nelpět?

majkylove
autor
21. led 2015

@loilla nooo,si holt ti někteří taky budou muset počkat 😀 vyhlásíme sázky tak v dubnu ju? 😀
@martirr neboj,všechno bude,jsem důkazem 😉

loilla
21. led 2015

@martirr Já ze svého okolí všude slyšela - neupínej se na to, tím je to pak vše horší.. Takže jsem to brala tak - chceme, vysadím, počkáme rok a když nic - pak to budu řešit.. Nepozorovala jsem se, nedělala si žádný testy, sex si užívala a brala ho jako příjemnou věc a ne jako nástroj k otěhotnění.. Věnovala jsem se práci, užívala si chvilek s přítelem, chodila na kafíčka s kamarádkami.. Prostě se bavila.. A za tři měsíce jsem stála rozpačitě nad pozitivním těhotenským testem.. A doteď věřím tomu, že se to povedlo tak brzo díky tomu, že jsem to v té hlavě neměla.. 🙂
Zkus si třeba najít nějaký koníček, upnout se na něco jiného, co Tě bude naplňovat..
Většina holek píše, že jim to nešlo a nešlo, najednou třeba změnily práci, stěhovaly se, začaly chodit na nějaké kurzy... prostě měly myšlenky jinde - a šup, byly těhotné.. 🙂

loilla
21. led 2015

@majkylove Téé dalééko.. 😀 Řekni Tvý Dr., ať mi to pošle SMSkou.. 😀

loilla
21. led 2015

@martirr I když samo, že jsou i holky, které to v hlavě mají a povede se tak jak tak.. 🙂 Jen by se to třeba mohlo povést dříve a bez stresů.. 🙂

majkylove
autor
21. led 2015

@loilla to víš,s tímhle už přišla i tchýně 😀 ženský jedny zvědavý 😀