Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

marketat
4. led 2015

@martinalinda Jj, není to běžné, říká se tomu polyovulační cyklus nebo polyfolikulární a rodí se v těchpřípadech fakt vícerčata 😉 Takže držím pěsti, aby byly // toho 10.1. 😉

bublinka74
4. led 2015

@bjoucik.15 ále jak rušný ....zajdem do mekáče třeba tam je klid,vím kam :D :D pojd s námi ..v pátek odpo cca 14.-15.h 🙂

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Do Mekáče, jo? To tam není nějaká kafárna nebo restauračka? 😀

bublinka74
4. led 2015

@martinalinda karlos asi néé teda do dovolený a to je asi 14dnů ...kočka celkem tu chybí nooo ...hele každý má ty příznaky jinak kočko ..já jak kdy a jak u kterýho 🙂 počkej do ms hmmm 🙂

majkylove
autor
4. led 2015

jéé holky tak povinně ze srazíku fotečky jasný? 🙂 aspoň pro nás daleký 🙂

bublinka74
4. led 2015

@loilla ale joooo něco najdem 😀 😀 vy jste vyjuchaný holky 😀 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@chilli009 noo,ale tam nejsou ceny tak se moc nemám čeho chytit,navíc tam píšou prodejny jen v Praze a to mám teda smolíka ☹

loilla
4. led 2015

@bublinka74 Nejsem vyjuchaná... 😀 Jen zrovna Mekáč na nějaký kafíčkování.. nevím no.. 😀

majkylove
autor
4. led 2015

@chilli009 tak zas beru zpět,už sem si to našla i u nás 😀 ale teda ty ceny jsou jako mazec né?neříkalas že ty dražší ze zkušenosti jsou na prd? 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla vím to mne jen tak napadlo 😀 😀 😀

loilla
4. led 2015

@bublinka74 No proto, soudružko.. 😀

bublinka74
4. led 2015

@loilla ti dám soudružku 😀 😀 😀

bjoucik.15
4. led 2015

@loilla

@bublinka74 jéé holky v pátek nemůžu :( mám gyndu... jdu na kontrolu UTZ.. a stejně kdekoliv jinde bych se s vámi ráda sešla, ale tam ne... měla bych sebou holku a mezi ty lidi a cizince jí nevezmu.. ani ti neuhnou z cesty a nezájem že vezeš kočárek.... 😒

bjoucik.15
4. led 2015

@martinalinda vůbec se neomlouvej 🙂 to je v poho..... Není to normální co se mi děje, ale já nic nemám normální 😀

chilli009
4. led 2015

@majkylove cenove je dražší, ale kvalitní, jinak jsem psala, že ne vse co je drahe vydrží

chilli009
4. led 2015

@majkylove třeba kočárky zn. Stokke a Bugaboo drahý a reklamací celkem hodně

majkylove
autor
4. led 2015

@bublinka74 karlos se na nás vyprdla no 😒

bjoucik.15
4. led 2015

@majkylove Hartany jsou známí jako TOP Kinderwagon 😀 ale jediná nevýhoda je váha jsou těžký..což třeba není dobrý pro někoho jako jsem já a bydlí mezi kopcema...domů do kopce, do parku do kopce,do krámu do kopce...do školky do 3 kopců 🙂 musím zkusit někdy někde těžiště.... třeba ten kočár co mám teď já má 9kg a do kopce se sním dřu hodně,ale je fakt, že neustále nadzvedávám...

bjoucik.15
4. led 2015

holky malá vám sem chce něco napsat 😀

ttujjjjjjjjjjgbbbbbbbv

tak a je spokojená 😀

bjoucik.15
4. led 2015

@chilli009 já měla Valco Snap a už nikdy....

bublinka74
4. led 2015

@majkylove nooo koukám :(

majkylove
autor
4. led 2015

@bjoucik.15 no ta váha je mazec,ale co se tak dívám tak ty pořádnější kočáry jsou všechny těžší.já teda budu jezdit 90% rovinu,ale jsme hodně výletový takže kopce budou,ale tak není to každodenní záležitost a navíc tam může tlačit tatínek a ten se i vyjádřil že bude na tůrách nosit mrně tak uvidíme realitu 🙂 jen mě teda u toho hartanu zaráží ty přední mini kolečka,vždyť to se musí všude ve městě zasekávat ne?

bublinka74
4. led 2015

Holkyyyyyyy já teď myslela že umřu 😨 nikomu bych to nepřála je mi hrozně 😔

nonacek
4. led 2015

@bublinka74 co ti bylo?

bjoucik.15
4. led 2015

@majkylove no nevím jestli zasekávat, ale co jsem četla diskuze,tak ty kočárky projely i polňačku a lesy 😕 já chci trojkolku, prostě jsem se do trojkolek zamilovala, tam se ti sekne jen jedno kolo a ne hned dvě a to se mi jednou stalo u Valco Snap a málem jsem převrhla dítko na tram. koleje 😠 jde o to co od kočárku chceš...

bjoucik.15
4. led 2015

@bublinka74 co jeeee??? 😕

majkylove
autor
4. led 2015

@bublinka74 ježiš co je? 😨

bublinka74
4. led 2015

Noo holky dneska se mi narodil syn před 22 lety ...čekala jsem než dojede z práce ...přijel v 18.00 se slzami v očích ..připravila jsem mu řízečky,jeho oblíbený štrůdl ...sedí a říká ...mami já jsem se dnes znovu narodil ...říkám co je ...jsem boural ....troje hodiny ...a napálil to do betonový zdi ....idiot co za to mohl ujel ....on se znovu narodil dnes 😔 je mi z toho strašně ....stalo se to v 6.h ráno a on jel potom do práce,nenapsal,nezavola,prý jsem tě nechtěl strašit ....celý den nejedl,je mu z toho hrozný,prý mami já se viděl mrtvý

bjoucik.15
4. led 2015

@bublinka74 Panebože, ještě že je v pořádku.. Ty idioti co za to můžou vždycky ujedou, bych je kopala!! Je to strašný.....

holky jdu uspávat pááá

bublinka74
4. led 2015

@bjoucik.15 jj naštěstí je v pořádku,jen otřesen ...ale ten pocit ve mne??Mohlo to být jinak že ...strašný ☹ ale tam nahoře to někdo nedovolil .... věřím fakt už na to