Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

petavan
2. srp 2014

@bublinka74 lepší bude když začneš tyden po MS do te doby než tam budeš mít silnější čárky a nejlepší je testovat kolem 16:00 hod každý den přibližně ve stejnou dobu a dvě hodiny před testováním nepít at není moč moc naředěná ;)

petavan
2. srp 2014

@bublinka74 mrkni na mé testy dávala jsem to tam dnes ale už jsou trošku vybledlé ;)
https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/ovulacni-testy-mate-zkusenosti-s-jednorazovymi/

bublinka74
2. srp 2014

@petavan proč kolem 16.h ,?? To nejde po ránu 🙂

denisska
2. srp 2014

@petavan u nás se tak nějak počítá s holčičkou 😀, líbí se mi Mia Aria, neno Mia Nathali, Zara Aria... Mám tech jmen víc😀

bublinka74
2. srp 2014

@petavan a když tam budou ty dvě tak se miliskovat joo???

petavan
2. srp 2014

@bublinka74 no je lepší v odpoledních hodinách testovat a jak se ti ukáže stejně silná čárka tak do dvou až třech dnu přijde ovulace 🙂

petavan
2. srp 2014

@denisska Mia je krásná to má vybrané i moje kamarádka jinak ja taky chci strašně holčičku ale muj by chtěl toho chlapečka tak uvidíme komu to vyjde ;) ale samozřejmě budu ráda zacokoli ;)

bublinka74
2. srp 2014

@petavan ahá tak to děkuji za radu schválně budu zkoušet 🙂

petavan
2. srp 2014

@bublinka74 jj pak dej vědět jak si dopadla ;) ja ted budu čekat jestli se to povedlo

bublinka74
2. srp 2014

@petavan tj určitě tu budu 🙂 ,uvidím jak se mi rozjede ms do pondělí

bublinka74
2. srp 2014

@petavan budu držet palečky 😉

bublinka74
2. srp 2014

@petavan jaké kupuješ ty ovu testy ..dr,Maxe ??

princina
2. srp 2014

Mimochodem moje peripetie nekončící, v rodine mame VV, takzr me samozřejmě ceka screening v 1.trimestu...a dlasi geneticky vyšetření...takze se modlim, abychom byli v poradku

petavan
2. srp 2014

@bublinka74 mam ovular 5ks a ted jsem si koupila dr. max 7ks na pristi mesic ;)

bublinka74
2. srp 2014

@princina určitě bude vše v pořádku uvidíš 😉

denisska
2. srp 2014

@petavan jojo to i já🙂, my chcem holčičku oba a já vím že to bude holka;)

bublinka74
2. srp 2014

holky já chtěla vždy holku :D a mám zatím 4 syny 😀 😀

annna79
2. srp 2014

Bolí mě hlava v podbříšku v kříži a v krku.Tak doufám,že na mě nic neleze.To zrovna teď nepotřebuji. ☹

annna79
2. srp 2014

Koukala jsem,že jste vymýšleli jména já měla vybrané dnes málo obvyklé Jolana,manžel ať vymýšlím jiné že jí budou říkat Jolana z dlouhejma nohama. 🙂
Chtěla jsem dvě jména jedno od nás druhé Anna po mé milované babičce.Nebo nějaké jméno které by tvořilo slovo Anna.Manža moc nesouhlasí jsou to prý divný jména.Mariana,Marie Anna,Isabela Anna,atd......
Tak uvidíme co nakonec dáme nakonec to bude kluk a to jméno nemám.

bublinka74
2. srp 2014

@annna79 tak uvidíš,je hodně hezkých jmen i u kluků 🙂

bublinka74
2. srp 2014

Tak holky já už ani nešpiním ,to jsem z toho jelen 😀

annna79
2. srp 2014

Stále mě bolí hlava nemohu spát.Neni mi dobře od žaludku.Já se snad nedožiju rána.

bublinka74
3. srp 2014

@annna79 tak co dožila jsi se 😀

annna79
3. srp 2014

Jj,vzala jsem si paralen a tak v půl druhé jsem usnula.Jsem si nic nechtěla brát, když se snažilkujem, ale už se to nedalo vydržet. A prý paralen se muže. 🙂 Ale v podbříšku mě bolí stejně.
Krásnou neděli všem

bublinka74
3. srp 2014

@annna79 paralen nevadí 😉 ,jak dlouho se snažílkujete ? Já to týden nedostala,po týdnu den špinění ...je mi furt divně ,v puse divno,občas nevolno,žravou mám,nic mne nebolí ,jsem unavená a dnes slaboulinká druhá čárka na testu,noo tak uvidíme 🙂

annna79
3. srp 2014

Od konce července 13 dní po potratu.Zatím je to z lásky nepočítám, že bych otěhotněla před první MS.

bublinka74
3. srp 2014

@annna79 uvidíš vše se může stát 🙂 jak říkala babička nic není nemožné 😉

laky88
3. srp 2014

Ahoj budoucí maminky, hledám kamarádku ,která se snaží o první mimčo a ráda by to s někým sdílela.Je mi 26, snažíme se teprve krátce,ale nemám to s kým probírat...těším se...

annna79
3. srp 2014
denisska
3. srp 2014

@annna79 Jolanku má kolegyně🙂