• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

28. března 2017 
my dneska srnčí guláš, ještě se v troubě dodělává, jsme si dneska kapku přispali:wink: večer srnčí čína se zeleninkou a včera k véče srnčí papenka, jen oprsknutá na pánvi s chlebíkem a k obídku bylo pečené kuřátko s bramborem..
23. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska sme se odflákli pizzou a na zítra tam mám hovězí, máte někdo nějaký dobrý tip jak ho udělat?
23. črc 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vepřové plátky se slaninou a sázeným vejcem, brambor nebo hranolky, okurkový nebo rajčatový salát :slight_smile:
23. črc 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska meli spenatovou polevku, lasgne a cheesecake a zitra pecene kure a stouchane brambory s cibulkou
23. črc 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem úplnej magor...... jak nechám zkaramelizovat salko? Postavím ho do hrnce s vodou (voda na výšku plechovky a vařím jak dlouho? Postavím do studené vody, nebo až teplé? Jsem vymazaná
23. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pečená kuřecí prsa ze včerejška, bramborovopohanková kaše, zítra sekaná a brambory
23. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
drožďová polévka
cukeťák na plech, šťouchané brambory, okurko-rajčatový salát
24. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera vepřová panenka s osmahlými bramborami a dneska hovězí s pórkem (sojovka, olej) a rýží :wink: k tomu jablečnocuketový koláč.
24. črc 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli dej to do jaké vody chceš, ať je plechovka vodou zakrytá, a vař to nejméně dvě hodiny, i víc :slight_smile:, kontroluj a vodu přilívej, vyvaří se :slight_smile:. Můžeš to dát i do tlakáče... tam stačí míň času.
24. črc 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera svíčková v restauraci a dneska uděláme špagetky, zítra krůtí sekaná a nový brambůrek a šopáček :slight_smile:
24. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera vecer jsem pekla mrkvove satecky od @brusinka.pusinka akorat nevim mela jsem je prikryte a nejsou moc mekke, ja delam tvarohove a jsou krasne mekounke,tak nevim kde je chyba, ale i tak jsou mnamka

vcera cizrna na rajcatech a chilli, dneska svedske kulicky s omackou z Ikey :dizzy_face:
24. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera pizza z lístkového těsta, dneska řízky s bramborem.
24. črc 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pečené hovězí maso na hráčku a brambory s kompotem
24. črc 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vám tak závidím ,že vás baví tak vyvařovat....fakt super mňamky :grinning: já vždy to nějak odbydu, hlavně co nejrycheji :slight_smile:
takže včera kuřecí směs s rýži dnes kuřecí řízek a brambor
24. črc 2011 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Losos s hořčičnou omáčkou a americké domácí brambory
24. črc 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmářské fazole s hovězím masem a doma upečený semínkový chlebíček, hovězí vývar se zeleninou a rýží
25. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska Hovězí vývar a cukeťák :wink:
25. črc 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek oni nebudou uplně péřově měkkě spíš takové sušenkové jako oni tak mají bít :wink:můj manžílek říká že chutnaj jak Bebečka :wink:
25. črc 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka ju tak diky za uklidneni,ja si rikala,ze uz jsem tak blba a ani podle receptu od tebe nic neuvarim :grinning: no do vecera zmizly a vyjimecne jsem se na to hodne podilela i ja :grinning:

dneska dojidam ty svedske kulicky, odpo jdeme s holkama na rajs,musim s kocarkem,ale manzel snad vyzvedne,tudiz vareni na zitra presouvam na zitra :grinning:
25. črc 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli v sobotu grilovanou živáňskou pečeni, v neděli vepřovou panenku s koňakovou smetanou a bramborem a dnes si dáme guláš na víně a smetaně s rýží. :wink:
25. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes těstoviny se špenáto-smetanovou omáčkou a krůtími kousky.
25. črc 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v pátek k véče a v sobotu na oběd vepřové pečené ve bramborách a smetaně, v sobotu k večeři bedly na kmíně (mňam!!!) včera k obídku kančí a vepřové kousky na houbách (byla jsem v sobotu asi hodinu v lese. :wink: .)a dojedli jsme to k večeři...
25. črc 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a dneska asi pangas s brambůrkama..
25. črc 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboračka a květák na mozeček s bramborem, v troubě se zrovna peče jogurtová buchta s ovocem a drobenkou :sunglasses: už ať je to upečený :grinning:
25. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes bramboračka, rybí prsty a bramborová kaše, rajčatový salát
25. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes byly kuřecí nugetky, brambůrky s pažitkou a okurkový salát. :slight_smile:
25. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes cukeťák a la @brusinka.pusinka /tímto díky za receptík, byl výborný/ a zítra, vůůůbec netuším, došla inspirace..teď jdu na 10kilo švestek, pěkně zavařit:wink:
25. črc 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa ať hledám jak hledám, nic takového nemůžu najít
25. črc 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus ses moc hodna,ze ses podivala,ale me ted doslo,ze to nebude rok 08,ale 07 :unamused:
25. črc 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa ty bohužel nemám, jen duben a pak až září a tam to není
25. črc 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek