Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kristi
22. únor 2011

fr. brambory budou

@vojtisek2007 u nas se tomu rika PEČÍNKY a pijeme k tomu kefir, ale to si dam tak jednou rocne, je mi tezko po cesneku

vojtisek2007
22. únor 2011

@marecek4 no jo když ty máš tři strávníky od 10ti roků vejš, to je pak spotřeba 🙂taky nás to časem čeká....

vojtisek2007
22. únor 2011

@kristi to my zase česnek můžeme ve všem a často 🙂

kristi
22. únor 2011

@vojtisek2007 to se mas, ja fakt jen sporadicky, byva mi fakt blbe

muminek
22. únor 2011

zapíkaný těstoviny s mletým masem a zeleninou 😀

kalerat
22. únor 2011

zeleninová polívka a žemlovka

morusa
22. únor 2011

Bramboračka, pečené kuře + pečený brambor. 🙂

nika.82
22. únor 2011

tak my měli bramboráky a @vojtisek2007 to bych tě asi moc nepohostila ale bez česneku, taky mi z něj bývá špatně a tlačí žaludek 😎 ale už jsme si na to zvykli a chutnají nám i tak...

bulinka
22. únor 2011

Polévka od včera a šišky s mákem 🙂

lidiab
22. únor 2011

Bramborak plneny masem, sopak. K obedu jsem mela ciabattu s marinovanou pecenou paprikou (domaci vyroba) a balkanskym syrem 🙂

ia.
22. únor 2011

dnes jsme měli drožďovou polévku, malý rizoto a já jelito, jitrnici a brambor...

mili84
22. únor 2011

dnes jsme měli vařený květák s bramborem, politý máslem a posypaný strouhankou - jedno z nejoblíbenějších jídel našeho raráška 😉 včera byly zapečené těstoviny s tuňákem, hráškem a kukuřicí 🙂

evaviki
22. únor 2011

rybicku delanou na pare a k tomu dusenu zeleninu..

kristi
22. únor 2011

videly jste ted Prostreno? prej nevim co jsou ty gnocchi ( a četla to gnochi), mazeeeec

kami1984
22. únor 2011

@kristi to uz se stava, obcas tam jsou desne hefty.. ale inspirovala jsem se a gnocchi zaradim do konce tydne..

fire85
22. únor 2011

my máme k večeři dnes brambory a karbanátky

brusinka.pusinka
23. únor 2011

Dneska máme uzenou polévku s krupkami, a bramborovou kaši a kuřecí řízky v bylinkovém těstíčku a pudingoše 😀 😀 pekla jsem včera večer když žrouti spaly 😝 a malá mábramborovou kaši a kuřátko na páře s mrkví zelenými fazolky brokolici a cuketou

marecek4
23. únor 2011

u nás dneska bude fazolová polívka,rajská omajda se sekanou a těstoviny,a doufám,že mi zůstane i na zítra,když jedem pryč,jen knedlík koupit-zítra

mamkamarketa
23. únor 2011

Kruti steak caprese, stouchane brambory s cibulkou

pusolamy
23. únor 2011

kuřecí platek zapečený se šunkou a syrem + vařene brambory

bulinka
23. únor 2011

Drůbeží vývar a špagety s vepřovým masem na pažitce a pórku

ia.
23. únor 2011

dneska vařím zelňačku, a jen sama pro sebe, malý je u babičky... 😉

babulinkab
23. únor 2011

smažený vepřový řízek, brambor, zeleninový salát, celerová polívka a malá má mrkev, brokolice, brambor

eriska
23. únor 2011

zapečená brokolice s brambůrkem a malý má králíčka s brambůrkem a brokolicí

k.ate
23. únor 2011

manžel včera donesl z práce domácí klobásy, tak si asi jednu dám dneska k obědu, mám na ni zas chuť 😀 a malej dostane baby kuřátko s kukuřicí a možná rýží nebo těstovinama... 🙂

hannah23
23. únor 2011

já i malý máme dneska zeleninovou polívku a mleté maso s krájenými rajčaty a těstovinami a včera jsem dělala koláčky

brusinka.pusinka
24. únor 2011

dneska máme špagety se smetanovou rajčatovou omáčkou a bazalkou s mletým maskem a sýrem, a polívku mléčnou s mrkví a ovesnými vločkami 😉 😀

vendulka
24. únor 2011

vepřové maso na zelenině a bramborová kaše 🙂

hannah23
24. únor 2011

Tak včera byla změna nakonec jsem dělala kuřecí vývar a druhé bylo stejné, jen jsem ho měla jen já malý má dietu a dneska máme vývar a brambor a já k tomu sekanou

dendaz
24. únor 2011

Ptáčky s rýží... A zeleninovou polívčičku... 🙂