• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

23. září 2017 
U nás dnes losos, kapr a štouchané brambory. :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babulinkab aha. tak to vubec neznam :confused: diky za info :wink:
18. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidiab není pozdě na ty knedlíky? dělám je tak, že koupím směs na přípravu br.knedlíků, ale ješt k tomu přidám tři uvařené nastrouhané brambory, jedno vajíčko a trochu polohrubé mouky. fakt se to tím jako vylepší a není s tím moc práce. vařím je v kastrolu, trochu vody, pařáček, čistou utěrku, na ní dám knedlíky a zavřu. tak 20 minut, ale taky to netrefím....jeden zkusím rozkrojit a kdyžtak dovařím.
18. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 Jj, chci to varit az zitra. Diky moc :slight_smile:
18. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dušená mrkev s masem a brambory, ale malá to nechtěla :angry:
18. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska čočka na kyselo s vajíčkem a zítra u tchýňky knedlo, vepřo, zelo :grinning:
19. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sebevražda číst tuto diskuzi v tuhle hodinu a přitom držet cukrovkovou dietu.... :grinning: ....dnes zapečené brambory se šunkou, sýrem a smetanou.
19. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
slepici polevka a spanelsky vtacik :slight_smile: a este k tomu dnes nevarim ja, ale manzel.. ja som upiekla boruvkovou bublaninu...
19. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska byla ta kachna na medu s cervenym zelim a b.knedlikem. Knedlik se mi nepovedl, delala jsem ho poprve :confounded:
Zitra budou zbytky kachny pro manzu, hraskova polevka s matou a sobe udelam nejaky syty salat. V pondeli ma maly pulrocni narozky a tak budu zitra pect mrkvovy dort :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera zelí,knedlík a uzené a upekla sem kokosovou bábovku a dnes kuř.vývar,pečené kuře a buď rýže nebo brambor a zeleninový salát.
20. únor 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
falešní ptáčci, rýže, okurkový salát, zeleninová polévka, malá špenát s bramborem a žloutek
20. únor 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule, @ vendulka : masové sloní žrádlo - na kostky nakrajene brambory veprove nebo kureci maso klobasa, slanina, cibule na kolečka.5 stroužků česneku, dvě lžíce oleje, paprika červena sladka i paliva (přimeřeně),sul pepr, všechno smíchám dohromady zabalím do více vrstev alobalu do takovych jakoby bochanku a dam pect do remosky nebo do trouby tak na 45-60 minut je to mnamka :wink:
20. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí polévka s noky, kuřecí steaky a asi vařený brambor, ananasový kompot
20. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
svíčková s těstovinama, malá má mrkev, pastiňák, kuřecí maso a těstoviny
21. únor 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuňák se smetanovou omáčkou a rýže
21. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme kuřecí vývarek a zapečené rybí karbenátky s bramborovou kaši :wink: a asi otevřeme hruškový kompotek :grinning:
21. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboračka a co zbylo od včera :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dojedáme zo včera pečenú bravčovú krkovičku s pečeným zemiakmi v šupke mnam :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pórková polévka a knedlo vepřo zelo od včera
21. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuřecí vývara a kuřecí kousky v těstíču :grinning:
21. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
špenátovou polívku :slight_smile: a je docela dobrá, až se divím :grinning:
21. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska vari Guiseppe-tvarohove tasticky s tvarohem, zitra mame zapeceny kvetak v syrovosunkove omacce a brambor, pazitka a okurkovy salat
21. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme hrachovou kaši s vajíčkem a párkem a domácím chlebíkem a polívku má malá zeleninovou :wink: :grinning:
22. únor 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myší uši s mlékem
22. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 ???? co to je???? :grinning:
22. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marecek4 vyberu úplně ty nejmenší brambory (který se mi většinou nechcou škrábat, tak mi v bedýnce zůstavají), pořádně je odrhnu kartáčkem a dám je na plech na pečící papír, posypu solí a česnekem smíchaným s máslem, peču a plnej výkone tak 30minut....k tomu dělám dresing - velkej bílej jogurt, do toho trošku majonézy, bylinky a česnek - pořádně vychladím v lednici , na talíři brambor vždycky rozkrojím a dám na něj dresing...můžeme se toho užrat, k tomu pijeme mléko, manža podmáslí - dělala to moje babička říkala tomu myší uši, proč to nevím :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 to je supr název a asi i dobrota v jednoduchosti je síla někdy k večeři zkusíme :wink: k oběědu né bo synovi bych musela udělat celý pytel brambor :wink: :grinning:
22. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka no já dělám vždycky dva plechy najednou - jednak mi zbývá hodně těch malých brambor, co se mi normálně nechtějí škrábat, a pak je nás přeci jenom 5strávníků....a je to fakt žravý :slight_smile:
22. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 jéje tak my to děláme trošku jinak-malý brambory se vaří slípkám-tak si vybereme tak nějak stejný,odrbeme,rozkrojíme napůl a dáme koření podle chuti a stejně úplně nej jsou jen osolený a s máslíčkem a mlíčkem-ale dva plechy nestačí,u nás se vaří megalomansky takže tak dvojnásobek a občas i víc,ale ten název je opravdu super :grinning:
22. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek